Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

POLIPOLIK

The Walking Dead (2010-)

Polecane posty

W nawiązaniu do zeszłotygodniowego odcinka jeszcze:

Jeśli twórcy zechcą uśmiercić Daryla, aby "było ciekawiej" to niech cmokną mnie w pompkę i przestaję oglądać ten serial. Pierwsze 3 sezony ok, potem na siłę zaczęli dramatyzować, kurde... to serial o zombie, a nie moralne rozterki. Na ogromny plus tego odcinka nieobecność Carla. Chyba jedyne co mi się w nim podobało. smile_prosty.gif Skubaniec na razie się trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWD ma te same problemy co większość seriali. Czyli nudy, nudy i nudy a na koniec oczywiście dadzą coś fajnego żeby czekać jak ten idiota przez 7 dni :D. Arron szuka Ricka i generalnie jestem ciekaw co ten ziomek odwali. Zresztą jak na tą aurę to ziomek był wyjątkowo czysty :E Wiem czepiam się szczegółów, ale mogło to być bardziej realne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny psychologiczny odcinek, skupiający się na postaciach, które w ostatnimi czasy coś straciły... podejrzewałam, że w końcu musi to nastąpić, i poniekąd podzielam słowa Outsid3ra

to serial o zombie, a nie moralne rozterki.

, bo jednak odcinki są wtedy naznaczone pewną dozą nudy, skłaniają widza do skupienia, itp. Jednak chyba każdy serial powinien coś takiego w sobie zawierać; głównymi postaciami w tym filmie są właśnie nasi bohaterowie przepełnieni uczuciami i targani złymi przeżyciami, a nie stado pustych zombie, bo ci - że tak to ujmę - są jedynie tłem. Czasem takie coś, to dobra odskocznia, ale ostatnie odcinki chyba zbyt dużo już tego w sobie miały i liczę na jakieś solidne KA-BOOM wink_prosty.gif Wczorajszy odcinek oceniam - nie więcej i nie mniej - na ciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite że ten serial może być genialny (naprawdę spore pole do popisu) a jest jaki jest...

Chciałbym aby kiedyś serial dorównał grze od Telltale

Czasami to się wgl zastanawiam czemu to oglądam :D

Ogólne to teraz tak mi przyszło na myśl że w tym serialu fajne by były jakies retrospekcje jak z np. Lost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden taki odcinek...

.... i się zrobią trudne sprawy smile_prosty.gif Swoją drogą w jednym odcinku pokonali miliard mil, a teraz raptem 60 mogę się założyć będą szli, aż do ostatniego odcinka. Który pewnie znowu będzie dobry i znów długa pauza. Ehhh... Typowe TWD.

Czasami to się wgl zastanawiam czemu to oglądam biggrin_prosty.gif

Przyzwyczajenie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem najnowszy 5x14 odcinek The Walking Dead. Dobry był, naprawdę dobry. Coś się działo. Wszystkie dziej ące się w Aleksandri powinny mieć podobną dynamikę. Żeby to się nie zamieniło w kolejną farmę albo więzienie.

Tylko kurde Rick się powoli zmienia w nowego Shane'a. A wszystko zmierza do impozji i rozwalenia całej Aleksandrii. Carol była bita, to od razu chce zabić męża Jessie. Bo to nie można się przeprowadzić do innego domu. Nie, od razu - zabijemy go. Szkoda Noah. Lubiłem go. Najpierw Beth, teraz chłopak, Gabriel już całkiem oszalał przez ten swój kryzys wiary i odwraca się przeciw swoim zbawcom. Kurczę szkoda że nie mogą się zorganizować na stałe. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dobry odcinek, w końcu coś się dzieje i nie ziewałem 10x podczas epizodu. Beth sama była sobie winna, więc za bardzo mi jej nie szkoda ;) Carol nieźle świruje, wydaje mi się że jest taka okrutna dla tego dzieciaka przez to, że bliższe kontakty z dziećmi do tej pory nie przyniosły jej niczego dobrego i chce go trzymać na dystans. Gabriel od samego początku wydawał mi się podejrzany (ostatecznie to klecha) i wcale mnie nie dziwi, że zachował się tak a nie inaczej. Ogólnie Alexandria wydaje mi się zbyt kolorowa, żeby długo tam wytrzymali. Jestem pewien, że wszystko skończy się krwawą jatką albo przynajmniej zabójstwem kilku osób

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było tak krwawego odcinka. Liczyłem, że ktoś zginie, aczkolwiek miałem nadzieję, że zginą obaj synkowie Deanny. Ale najbardziej z odcinka zniszczyła mnie techniawa z vana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Musi być dziwna, rzecz jasna. Czasem nie ma to, jak porządny spiseg :) Myślę, że twórcy TWD chcą jedynie stworzyć odpowiednią atmosferę, by fani snuli swoje domysły, bo pewnie im bardziej widz próbuje wciągnąć się w akcję, tym lepiej dla serialu i jego oglądalności. Teoretycznie, to każdy w TWD jest na swój własny sposób dziwny, a niektórzy "normalniejsi" przechodzą przemiany, po których stają się dziwni.

Powiem szczerze, że nawet chciałabym, by okazało się, że dziewczyna ma coś złowrogo wspólnego z Wilkami, ale podejrzewam, że mimo tego szumu nad podejrzanym zachowaniem tej dziewczynki, okaże się, że jedyne, co łączy ją z tą grupą, to zamordowanie jej matki (oczywiście nie przez dziewczynkę, a przez Wilki) - Enid po prostu zdziczała i wsio.

Różnież nie mogę się doczekać Rick VS The Wolves, a szczerze powiedziawszy Reedus w jednym ze swoich wywiadów nastawił mnie, że ów starcie będzie miało miejsce na koniec poprzedniego sezonu.... bo gdzie te łzy, gdzie ta złość? Moim zdaniem ostatni odcinek skończył się wyjątkowo nieciekawie, ale po rozpoczęciu poprzedniego sezonu widzę, że potrafią porządnie ruszyć z sezonem, a więc czekam z niecierpliwością na te obiecane łzy i złość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 sezon w pełni a tu cisza. :P nie chce mi się na razie komentować samej fabuły w obecnym sezonie, ale chyba twórcy serii dostali cynk od szefostwa że leci im oglądalność. Na chwilę obecną rewelacyjnie się ogląda, a przynajmniej mi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem wielkiej nadziei na dobry sezon po ostatnim, który był - delikatnie mówiąc - kiepski, ale po obejrzeniu dwóch pierwszych odcinków obecnego sezonu, odpuściłem sobie dalszą część, mimo że jestem z TWD od samego początku. To było beznadziejne, nudne, niepotrzebnie rozciągnięte i w dodatku tak naciągane, że ledwo dotrwałem do końca drugiego odcinka. Porażka i tyle. Sezon temu miałem jeszcze nadzieję, że serial powróci do najlepszych momentów, kiedy Gubernator był głównym leitmotivem, ale widzę, że dobre pomysły twórców się wyczerpały. Szkoda, ale na pocieszenie odpaliłem sobie Walking Dead Season One od Telltale Games i bawię się znacznie lepiej niż przy obecnym sezonie serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 5.04.2016o21:41, Skerwool napisał:

Co za mendy bo 

  Ukryj treść

nie wiemy kogo zabił Negan, w komiksie był to chyba Glen, czyż nie?

 

Zgadza się. W komiksie tak było. Aczkolwiek serial mocno odbiega od komiksu i trupy "tam", często nie pokrywają się  z trupami "tu". Jak poszukasz ( i nie boisz się zepsuć sobie oczekiwania na kolejny sezon) to na jutubie są analizy dźwięku i krzyków z tej ostatniej sceny...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2016 o 08:32, wiolka napisał:

Czyli, że obstawiacie, że Glen zginie? Kurde, może nie, już raz mu się udało :/

 

Murzynka co kręci z rudym komandosem, jestem prawie pewny na 100%, jest to poparte moim przeczuciem oraz plotkami.

serial winnien zakończyć wyświetlanie w 2 sezonie roku pańskiego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...