Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beniu666

Rozwiązany: Games for Windows Live

Polecane posty

Witam

W wakacje na Steam'ie kupiłem Red Faction Guerrilla, gdyż było w promocji dosłownie za grosze. Wtedy nie wiedziałem że jest to pod platformę Live więc czekałem do tego upragnionego dnia wprowadzenia Live do Polski. Nigdy wcześniej nie miałem okazji korzystać z gier wymagających obsługi Live, więc nie wiem zbytnio jak to się obsługuje.

Więc po pierwsze, czy w związku z wprowadzeniem do Polski usługi Xbox Live, gracze PC dostają także GfW Live? Czy będzie trzeba na to trochę poczekać?

Po drugie, podczas logowania w grze. W pewnym momencie mi się pokazuje informacja, żeby wprowadzić kod gry (już po wpisaniu loginu i hasła). Czy nic się nie stanie (nie stracę kodu) jeżeli zarejestruję go teraz (bo nie wiem czy jest obsługiwane GfWL), czy lepiej poczekać aż ostatecznie będzie potwierdzone wprowadzenie tej usługi?

Trzecie. Dla osób migrujących swoje konta z "zagranicy" będą darmowe punkty. Czy Microsoft nie ma zamiaru jakoś wynagrodzić tych, którzy musieli czekać tyle czasu aby pograć w swoje gry LEGALNIE (nie zakładając nielegalnych kont na inne kraje)?

Proszę o szybkie udzielenie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Beniu666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Deoomen, w drugim punkcie. Mam już dawno założone konto, ale z racji tego, iż nie było Live w Polsce nie grałem na nim. Dzisiaj spróbowałem się zalogować i wpisać klucz, ale pojawiła mi się informacja: "Połączenie z usługą Live nie jest możliwe. Używany Windows Live ID może należeć do regionu, który nie jest obsługiwany przez usługę Live".

Czy ktoś wie, jak temu zaradzić? Czy do gier z Live na Steamie trzeba coś dodatkowego ściągać (jakieś oprogramowanie do Live itp.)? Bardzo proszę o pomoc, bo czekam pół roku żeby pograć w tą grę.

Przy okazji, dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...