Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Czy kupiłbyś CD-Action w edycji BluRay?

Czy kupiłbyś CD-Action w edycji BluRay?  

2695 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupiłbyś CD-Action w edycji BluRay?

    • a) tak, czekam na to niecierpliwie
      171
    • b) może, zależy od zawartości
      290
    • c) nie, nie mam napędu BluRay
      2059
    • d) a po co komu takie wydanie?
      171


Polecane posty

Wiecie, mnie to nie przeszkadza, bo napęd Bluray mam w PS3, ale to tylko jeśli chcielibyście dać jakiś film np. Avatar HD ;). Bo wątpię, że w najbliższej przyszłości zaczniecie do CD-Action dawać gry na konsolę. W końcu większość graczy to PC-towcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na Blu-Ray jeszcze jest trochę za wcześnie. Poczekajcie aż się upowszechni i stanieje. Mam nadzieję, że ten czas nadejdzie jak najszybciej, gdyż ile rzeczy wtedy będzie można wsadzać na covery :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tutaj osób mówi, że mogliby specjalnie kupić dla CDA napęd blueRay, ale wydaje mi się to strasznie niewiarygodne. Uważam też za co najmniej śmieszne jak ktoś pisze, że może kupić specjalnie dla CDA rzecz mającą równowartość w 200-300 zł. Nie udawajmy, że piszą tuaj w większości nastolatkowie, którzy raczej nie mają takich pieniędzy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczekajmy z tym, póki BluRay opanuje rynek PC-towy. Stawiam, że będzie to ok. 3-7 lat.

A ja stawiam na to, że nigdy do tego nie dojdzie, ponieważ czasy świetności napędów optycznych mamy już za sobą. Czy się to nam podoba, czy nie.

Płyta DVD jest ostatnim z formatów, który zdobył tak dużą popularność.

Wybiegając w przyszłość - taniej wyjdzie redakcji dać jakaś kartę pamięci lub pendrive'a, niż krążek Blu-Ray. W końcu porty USB ma każdy z nas w swoim komputerze.

Podsumowując:

Branża IT idzie inna drogą, panowie i na pewno nie tą "niebieską" ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczekajmy z tym, póki BluRay opanuje rynek PC-towy. Stawiam, że będzie to ok. 3-7 lat.

W tej chwili napędy kosztują ok 200zł. Więc jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to na tegoroczną "gwiazdkę" będziemy już mieli ponad połowę nowych komputerów z zamontowanym napędem BD.

A ja stawiam na to, że nigdy do tego nie dojdzie, ponieważ czasy świetności napędów optycznych mamy już za sobą. (...)

Płyta DVD jest ostatnim z formatów, który zdobył tak dużą popularność.

Wybiegając w przyszłość - taniej wyjdzie redakcji dać jakaś kartę pamięci lub pendrive'a, niż krążek Blu-Ray. W końcu porty USB ma każdy z nas w swoim komputerze.

Totalna bzdura. Napędów optycznych nie da się tak łatwo wyplenić z życia i to właśnie BD jest kolejnym formatem, który zdobywa coraz większą popularność. Tak jak mówiłem - poczekajcie do końca tego roku i zobaczycie :)

Nie zapominaj, że wytłoczenie 120 000 płyt BD będzie na pewno tańsze niż wyprodukowanie takiej samej ilości pendraków i do tego zrzucenie na nie "covera". Pomijając już, że 25GB pendrak co miesiąć...no daj spokój :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam na to, że nigdy do tego nie dojdzie, ponieważ czasy świetności napędów optycznych mamy już za sobą. Czy się to nam podoba, czy nie.

Tak samo było z DVD. W numerze CDA z lutego tego roku znalazł się list, gdzie czytelnik opisuje artykuł o nagrywarkach DVD z CDA z 2001 roku. Cytuje on z niego: ,,napisanie gierki z powodzeniem mieszczącej się na jednej płytce i posiadającej wszystkie możliwe wodotryski zajmuje kilka lat. Jeżeli chcielibyśmy chcielibyśmy otrzymać 4,7 GB poziomów, muzyki czy tekstur, musielibyśmy czekać na premiery całe dziesięciolecia" Poza tym autor listu wyjaśnia, że 2001 roku nagrywarka DVD kosztowała 3000 zł a płyta 40-60 zł i że to było tanio. Jak widzicie, nie czekaliśmy dziesięciolecia, a na pełne rozpowszechnienie się DVD, normalne ceny nagrywarek i płyt, wystarczyło ok. 6 lat. Sądzę, że tak samo będzie z BluRayem. Ludzie docenią jego obecność i przydatność w PS3, a jak ceny będą systematycznie opadać, to zaczną kupować napędy. Taka est moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie można tak traktować graczy, większość nie ma bluray'a i to nawet widać po ankiecie, my byśmy na tym stracili i wy, my ponieważ np ja nie miałbym co czytać a wy ponieważ stracilibyście większość graczy, zostało by 15 osób.

Nie miałbyś co czytać? Od kiedy fakt, że do czasopisma dodana jest płyta w takim czy innym formacie świadczy o tym, że nie ma co czytać w samym czasopiśmie? Analizując twoją wypowiedź, można zrozumieć, że kupujesz cda tylko dla płytki/ek, a czasopismo jest tylko dodatkiem do gier, więc nie pisz takich głupot, ze nie miałbyś co czytać, bo do cda dodali BluRay zamiast dvd :smile:

A co do tego, ze wszyscy piszą, ze mało osób ma napędy bluray i narzekanie na to, zę ktoś się deklaruje, ze kupiłby taki napęd dla cda, to trochę nie doceniacie tego ile osób ma ps3(stąd mój pomysł na film, trochę wcześniej, i tak sam jestem posiadaczem ps3), poza tym nowsze(i droższe) laptopy tez już mają napęd bd. Ja osobiście od dawna myślę o tym żeby kupić taki napęd i do stacjonarnego PeCeta i płyta BD przy cda na pewno była by bardzo mocnym argumentem, aby wreszcie to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz takich głupot, ze nie miałbyś co czytać, bo do cda dodali BluRay zamiast dvd :smile:

Może on po prostu lubi czytać zawartość płyty, hę? :wink:

Ja uważam, że na płyty BluRay jest jeszcze stanowczo za wcześnie. Poczekajcie, aż staną się one popularniejsze wśród graczy! I aż ja takowy napęd kupię. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie widzę potrzeby posiadania napędu BR. Może za kilka lat gdy pierwsze gry na PC będą sie ukazywały na BR zamiast DVD.

Sam jestem ciekaw czy tak będzie. Może dystrybucja elektroniczna całkowicie wyprze nośniki optyczne.

Już teraz denerwują mnie sterty płyt.

Wolałbym kupić pismo bez płyty i ewentualnie pobrać te programy, które mnie interesują z internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłbym ponieważ:

Nie mam napędu BR i pewnie większość czytelników go nie posiada.

A także takie wydanie jest nie potrzebne. Bo po co zapychać taki dysk demami czy innymi pierdołąmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu kupować czegoś co ci nie pójdzie jak nie masz napędu a po za tym nie było by to już CDA tylko BRA , BluRay jeszcze jest "zbyt nowoczesne" dla wielu ludzi bo po co kupować napęd by tylko móc grać w gry z CDA. Założę się że po paru numerach redakcja by zbankrutowała z powodu braku czytelników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze trochę na bluraya za wcześnie. Póki co to za słabo upowszechniony format. W każdym razie ja na tą chwilę bym takiego wydania nie kupił, bo po co mi płytka, na którą się będę mógł popatrzeć? Jak na blurayu zaczną się ukazywać normalne gry, wtedy zakup takiego napędu będzie miał większy sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...