Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pikaz512

Humor w grach

Polecane posty

Na pewno można się pośmiać w prawie darmowej grze fps produkcji Valve Softare Team Fortress 2!Tak samo pośmiałem się grając w Mafie 2 niektóre sytuacje były dość śmieszne i Sąsiedzi z piekła rodem.Również dużo jest śmiechu w grze Serious Sam i dość starej ale całkiem niezłej grze o zombie Stubbs The Zombie.

Edit:Jak mogłem zapomnieć te teksty z Gothica!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint's Row Yhe Third niektóre dialogi były zabawne + sam klimat gry czasami powoduje podniesienie się moich warg ku górze. Przerywniki i scenki w Deadpool też są zabawne, ale to bardzo rzadko, no i czasem w Warcrafcie jak się ponaciska długo na jakąś postać to palnie coś, ale to w takiej ilości w jakiej ksiądz pokropi kropidłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Shadow Hearts to w zasadzie miks komedii i horroru, chociaż w ostatniej części brakuje raczej tego ostatniego. Miejscami wydaje się że te części robione są na jaja i mają całą masę śmiesznych scenek i odwołań do popkultury, jak np Cat Pagoda, sidequest naszego drużynowego gadającego kota, tutaj mamy kociego Terminatora

ale moim absolutnym faworytem jest Man Festival, jeden z najbardziej porytych i z pewnością najbardziej gejowski quest jaki kiedykolwiek widziałem. Dodatkowo 2 postacie z tych scenek są prawdziwymi postaciami historycznymi (Wielki Gama i Anastazja Romanov). I ta wieża ma 100 pięter...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Crysis podczas misji pierwszej (bodajże nazywała się "Contact") po tym jak wylądowaliśmy na tej wyspie i jesteśmy w lesie zaczyna się dzień to na mostku pewien pan siusia do jeziora, morza, oceanu (w każdym razie do zbiornika wodnego). Wtedy zawsze strzelałem w beczkę z paliwem obok tego kolesie i wybuchała - wtedy pan, który dalej nie zdążył "włożyć ptaka do gniazda" wylatywał w powietrze strzelając fontanną, wyglądało to komicznie :D.

Może nie jest to humor dla starszych graczy, ale mój kuzyn widząc ten moment zaczął śmiać się tak bardzo, że odechciało mu się grać. Mowa tutaj o Abomination, czyli postaci z LEGO Marvel Super Heroes, gdy to ten potwór śpiąc wyjął z (jak to w grach LEGO, nie wiadomo skąd) misia... Łał!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przejść obojętnie słysząc dialogi w dwóch ostatnich odsłonach Saints Row. Większość zdań zawiera wulgaryzm, dwa, lub w porywach nawet do trzech. Lecz humor w nich przedstawiony zapada w pamięć na długo.

Poniżej jedne z przykładowych dialogów z Saints Row The Third

- [bEEP] żabojad, [bEEP] Francuzik...

- Wypraszam sobie, jestem Belgiem.

- To srób se [bEEP] gofra [bEEP] [bEEP]!

I jak tu się nie śmiać? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nabyłem i gram w rimejk Shadow Warriora od studia Flying Wild Hog(świetna gierka tak na marginesie). Co chwila rechotałem słysząc fajną rozmówkę bohaterów, a niektóre teksty z ciasteczek z wróżbą po prostu rozkładają na łopatki. Jednak chyba najlepsze było "lokowanie produktu". W nazwie znanej japońskiej marki samochodów zamienili tylko jedną literę i wyszło im coś......"nieprzyzwoicie śmiesznego".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim jest pełen mniej lub bardziej oczywistych gagów. Strażnicy mają bardzo specyficzny akcent a sporo ich wypowiedzi powoduje rozbawienie(np. "Twoje szczerzenie się jest..., niepokojące" usłyszymy gdy zostaliśmy wilkołakiem) Dziś znalazłem doszczętnie zniszczoną, płonącą chatkę. W środku jakiś ołtarzyk ze świeczek i zwęglone szczątki trzymające zwój przyzwania astronacha ognia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...