Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teofi7

GTX 5xx vs Radeon 6xx0

Polecane posty

@yojo2

Na inch4.pl w większości gier 6990 miał przewagę paru/parunastu FPSów. Im większa rozdzielczość, tym większe różnice na korzyść radka. GeForce za to może się pochwalić cichszą pracą. Niepokoją mnie doniesienia o sfajczeniu się paru kart po podkręceniu. Ja bym mimo wszystko brał 6990 + blok wodny. Ale to już raczej moje osobiste preferencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy, nie wiem czy to moge zawrzec w tym temacie ale nowego zakladac nie bede tylko po to zeby wyjasnic jedna dziwna sprawe a mianowicie. Czy u was tez gdy gracie na dx11 to tekstury wczytuja sie wolniej(tzn nabieraja ostrosi po chwili gapienia sie w nie)? Czy to tylko ja mam takie dziwne zjawisko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy, nie wiem czy to moge zawrzec w tym temacie ale nowego zakladac nie bede tylko po to zeby wyjasnic jedna dziwna sprawe a mianowicie. Czy u was tez gdy gracie na dx11 to tekstury wczytuja sie wolniej(tzn nabieraja ostrosi po chwili gapienia sie w nie)? Czy to tylko ja mam takie dziwne zjawisko

Nie możesz. Ten dział nie służy do rozwiązywania problemów. Zapraszam do działu Sprzęt, tylko dostosuj się do jego regulaminu.

W ogóle GeForce Bije na głowę Radoena pod każdym względem swojego FX miałem 7 lat i ani razu problemu z nim nie było, wymieniłem na radeona pochodził kilka dni i padł.

rotfl Nie no, argument nie do podważenia. Gdybym się kierował tym, że komuś kiedyś jakiś produkt padł po paru dniach, to w ogóle odpuściłbym sobie komputery. Prawda jest taka, że obydwóm producentom zdarzały się większe i mniejsze wpadki jeśli chodzi o awaryjność produktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zwykły Lightning jest droższy od DirectCUII, a ty chcesz żeby Lightning Xtreme z nim konkurował cenowo? Zejdź na ziemię :P

Tak poza tym to zastosowali ciekawy patent w tej karcie. Wentylatory są niebieskie do określonej temperatury, potem się robią czerwone. GTX to nawet wentylatory do czerwoności rozpali :P

---

Szykują się obniżki cen niektórych kart z serii HD6000. Cena HD6870 ma spaść do poziomu ~590zł, HD6850 do ~515zł, a HD6770 - do ~334zł. Szkoda tylko że nic nie wspomnieli o HD6790, a ta karta cierpi na wysoką cenę...

http://www.purepc.pl/sprzet_pc/karty_grafi...md_z_serii_6000

---

Wg serwisu donanimhaber Radeony HD7000 mają niestety wyjść dopiero w 2012, a nie pod koniec 2011 jak do tej pory spekulowano.

http://vr-zone.com/articles/powercolor-nex...2012/13340.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...