Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Assassin's Creed: Brotherhood - konkurs AsasynPL

Polecane posty

Rozumiem, że głosowanie nie będzie się dobywało za pośrednictwem youtuba? I czy nie można by zmniejszyć tej ilości scen z gry? Bo to tak sztucznie będzie wyglądać, przynajmniej dla mnie. I myślę, że było by zabawniej gdyby ograniczyć te sceny z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że głosowanie nie będzie się dobywało za pośrednictwem youtuba? I czy nie można by zmniejszyć tej ilości scen z gry? Bo to tak sztucznie będzie wyglądać, przynajmniej dla mnie. I myślę, że było by zabawniej gdyby ograniczyć te sceny z gry.

Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo moja interpretacja tego tekstu jest taka: filmy z gry (z komputera) nie mogą przekraczać 50% długości filmu (reszta musi być z reala). Ale nic nie pisze o minimum, więc podejrzewam, że scen z gry nie musi być ani grama. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja wersja filmiku pt:"Jak zostałem Assassinem"

Z uwagi na usuniecie dźwięku z youtube zmuszony Jestem wyslac to na:

http://patrz.pl/filmy/jak-zostalem-assassinem

i w o niebo lepszej jakości dźwieku i obrazu na:

http://www.vimeo.com/15298450

Nie liczę na wygraną, nagrywanie tego było dla mnie samo w sobie przyjemnością ;)

Z góry przepraszam za czerwony pasek na środku ekranu - chciałem zmontować to jakoś a po 4 godzinach pracy przy montażu efekt czerwonego napisu mnie załamał. Nie jest to w żadnym wypadku reklama programu.

Pozdrawiam całe CD-ACTION i widzów, Szymon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yetem

"ważne jest to, by sceny przygotowane nie przez was (np. wycięte z trailerów gry) zajmowały nie więcej, niż 50% czasu filmu." czytaj regulamin, bo męczysz się z robotą filmiku a i tak nie będzie on brany pod uwagę podczas wyboru pracy konkursowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...