Skocz do zawartości

Problem ze sprzętem.


GustlikPl

Polecane posty

Witam.Posiadam kompa nie najnowszego:

-3,6 Ghz intel Celeron

-2Gb ram-u

-radeona 4670 iceq 512 mb

-zasilanie 350watt feel 3 :nuke:

-Najnowsze sterowniki

Z takiego sprzętu z gier typu (world of tanks :cool: ) Miałem ok 30 fps przyzwyczaiłem sie i może się co niktórym wydawać , że to niewykonalne aby grać z taką ilością fps (i to czasem bo średnia to ok 25fps :wacko: ). Jednak nadarzyła się okazja sprawdzenia karty graficznej (radeona 4670 ) czy rzeczywiście były to jej maksymalne ,,osiągi".Miała ona zostać przełożona do komputera:

-2,9Ghz itel dual core

-2Gb ram-u

-radek

-zasilanie 400 watt lepszej firmy

Co się okazało po przełożeniu karty i wgraniu sterów??Karta w tej samej grze (world of tanks) na tej samej mapie i tylko ustawienia gry zmieniłem na fuuuuul (poprzedni byłu na srednich) roździelczość sie zmieniła na wiekaszą...I ku memu ździwieniu liczba fps nie spadała po niżej 100 średnio ok. 110 fps!! :klaszcze:

Moje główne pytanie brzmi:

Czy w moim kompie ,,broi" procesor (jednordzeniowy)

Czy może [ciach] ,,broi" zasilacz przez który wszystko otrzymuje za mało energii ...? Dadam , że karta graficzna przy dużym obciążeniu nie przekracza 40Co

Za wszystke odpowiedzi dzieki z góry..! :icon_wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej "broi" procesor - jednojajowiec o słabej wydajności. Ilość gier korzystających tylko z jednego rdzenia jest obecnie niewielka. Zasilacz jest troszkę winny (ale mniej niż procesor) i też by się przydało zmienić go na coś lepszego.

PS. Tu właśnie widać przykład ograniczania karty przez procesor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...