Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

Rap z USA

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

X raczej już nie powróci, chłopak stoczył się na samo dno, i nie widać, by miał chęć z niego wrócić.

Jak ktoś chce, to można sobie zamówić płytę K-Rino http://southparkcoalition.webs.com/apps/we...ts/show/2040756

20$, co tam dla nas, tym bardziej, że do Polski to na pewno nie dotrze. Ja zamawiam po wypłacie, + parę innych jego płyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszystkie podziemne klasyki tego wieku chodziły po tak śmiesznych jak RTJ cenach na allegro to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, rzucił fajki i co dwa dni kupował sobie nowego CD'ka a tak to ... ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ankiety to głos na "Distant Relatives". Drugie miejsce "Recovery", trzecie "Death Is Silent". Jeśli zaś chodzi o Kanye Westa to nie rozumiem zachwytu nad tym gościem. Jak dla mnie on już nawet nie tworzy rapu tylko jakieś techno-RNB. Skończyłem go słuchać po "Graduation" które moim zdaniem było jego ostatnim nawet dobrym albumem. Do nowej płyty jakoś mnie nie ciągnie. Może jak będę miał bardzo dużo czasu i będzie mi się strasznie nudzić to sprawdzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak np. ten track http://www.youtube.com/watch?v=4cS5hl-jcL4 , ten

, czy ten
brzmi jak techno-rnb, to przez te wszystkie lata zmieniła się chyba definicja tego gatunku ;)

Wiem, że nie ma co zawierzać krytykom muzycznym, ale już dawno nie wypowiadali się tak zgodnie, i to z różnych kręgów zainteresowań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie zawracajcie sobie głowy tymi "Official video" z Youtube, chyba, że zależy wam na obejrzeniu klipu. Ja się zraziłem po premierze teledysku do "Drop The World"- obrzydliwie brzmi ocenzurowany.

Zazwyczaj jedna czy dwie pozycje niżej na liście wyników jest normalna, explicit version, która nie naraża ludzi na śmierć ze złości na profanowanie klasyków.

Taka praktyka jest w sumie słuszna, pamiętacie jak to robił np. Jay w "Big Pimpin", wymieniał te bardziej dosadne słowa na grzeczniejsze odpowiedniki, takie są zasady, nie rozumiem, czemu raperzy nie potrafią ich zrozumieć i postępować zgodnie z nimi. Oczywiście nie mówię o skrajnościach, w których słowo "gun" jest wyciszone, bez przesady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem okazję słyszeć No Love na VIVIE, gdzie wycięli chyba z połowę tekstu. Jakby jeszcze to ktoś zrozumiał to OK, ale czy tych parę ogarniętych z angielskiego procent aż tak by się zepsuło, po usłyszeniu takich słów jak "blood" czy "gang".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem płytę na allegro i okazało, się, że to wersja Clean, na szczęście koleś był normalny i dostałem kasę z powrotem.

Tak w ogóle to tracklista płyty Saigona pojawiła się:

1. Station Identification (Intro) Feat Fatman Scoop, Produced By Just Blaze

2. The Invitation Feat Q Tip And Fatman Scoop, Produced by Just Blaze

3. Come On Baby feat Swizz Beatz and Jay Z, Produced by Just Blaze (

)

4. War, Produced by Scram Jones

5. Bring Me Down Pt. 2

6. Enemies, Produced by D. Allen

7. Friends, Produced by Just Blaze

8. The Greatest story Never Told, Produced by Just Blaze

9. Clap feat. Faith Evans, Produced by Just Blaze

10. Preacher, Produced by Just Blaze

11. It?s Alright feat. Marsha Ambrosius, Produced by Kanye West

12. Believe It (B.Carenard J.Smith) Produced by Just Blaze

13. Give It To Me Feat Raheem DeVaughn, Produced by SC

14. What The Lovers Do feat Devin The Dude, Produced by Red Spyda

15. Better Way feat Layzie Bone, Produced by Just Blaze

16. Oh Yeah (Our Babies), Produced by Buckwild

17. And The Winner Is feat Bun B Produced by Just Blaze

18. Too Long feat Black Thought

Bonus tracki:

1. It's Cold (

)

2. Down The Road

3. I Want it All

4. On My Way

5. Bring Me Down Pt. 1

Nie wiem jak dla was, ale lista producentów przywodzi na myśl największe albumy, głównie "Blueprint" w moim przypadku.

A no i czas przypomnieć sobie, czemu "King" był taki zacny

http://www.youtube.com/watch?v=T67ILn2beVA

ktoś dał dobrego komenta

*song ended*....replay....*song ended*..replay ? ..*song ended*...replay
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło kilka nowych mixtape'ów Young Jeezy'ego, sprawdzał ktoś? Jestem w trakcie sprawdzania Return of the Snowman. Źle nie jest, Jeezy przerzucił się na rapowanie o tym, jakim to świetnym dilerem jest. Nie jest to minusem w żadnym wypadku.

lukithaboss napisał(a):

wczoraj po południu

Weezy > all these 'real rappers' seriously

beka z tego ziomka od dłuższego czasu, regularnie wchodzi na shoutbox Lil' Wayne'a aby napisać że wszyscy raperzy, dzięki którym słyszymy dzisiaj rap, jaki słyszymy są beznadziejni a Weezy to nowy mesjasz hip-hop'u i jesteśmy idiotami, że go nie słuchamy jeszcze, albo nie słuchamy go jeszcze w wystarczającej ilości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podsyłać mi linki do bek z truskuli na laście (w podpisie mam aktualne konto), bo dotychczas na takie nie natrafiłem. Są one bodajże tak mityczne jak dziewice w gimnazjum, znaczy każdy słyszał (na rapgrze i slg albo od sieaha) a nikt nie widział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i news z górnej półki panowie dużymi krokami nadchodzi oczekiwany album K-Rino ? Alien Baby. Płyta oficjalnie ma się ukazać 15 lutego czyli niebawem, a o to tracklista;

1. Hour Of Inevitable Conquest (Intro)

2. Father Of The Flame

3. Don?t Leave

4. Who Is This

5. Killin? The Game

6. Flow Session Number 2

7. Perfect World

8. Initial Contact

9. Representin?

10. The Phantom?s Anthem

11. Alien Baby

12. Lifting The Veil

13. Finish Moves

14. Lookin? At You

15. Watch Him

i pytanie czy w polskich sklepach muzycznych będzie dostępny ten krążek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież K-Rino ma raptem 100 000+ odtworzeń na last.fm i 99.9999999999% Polaków nie słyszała o nim/ma go gdzieś/cośtam cośtam a ten ułamek to spusty sieaha na tym forum. Tak więc szczerze wątpię, bo reedycje albumów Redman'a chociażby pojawiły się po kilku latach dopiero , a jakiekolwiek nowe płyty muszą się po prostu sprzedawać, a nie aby 4 użytkowników jakiegoś forum mogło sobie na pełnym lansie podejść do Empiku i kupić jeden egzemplarz z kilkuset na całą Polskę, które będą zalegać najbliższe 20 lat na półkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 200.000 prawie na laście.

Płyta K-Rino sprawdzona przeze mnie już (na youtube, ofc) i jest dobrze IMO (ale ja się nie znam). Gdyby była możliwość kupienia krążka w Polsce za rozsądne pieniądze, to napewno bym to rozważył. W ogóle naszła mnie ochota sprawdzenia całej jego dyskografii i tu pojawia się pytanie - od czego zacząć? Kusi mnie Worst rapper alive z uwagi na przykuwającą wzrok okładkę. Co proponujecie?

W Polsce płyty K-Rino można kupić na fan.pl ale zdecydowanie nie za rozsądne pieniądze.

Polecam zacząć od Annihilation of the Evil Machine (chyba jego najlepszy album)., potem debiut Stories From The Black Book, ewentualnie Worst Rapper Alive, Triple Darkness Vol. 1,2,3 czy Solitary Confinement,

W takiej kolejności bym sprawdzał.

Facet wydał już 19 płyt solowych, i każda, poza jednym wyjątkiem, prezentuje znakomity poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam ciekawego newsa. Dokładniej date premiery Detoxu Doktorka. Data została przełożona na 1 kwietnia, a jak wiadomo akurat w ten dzień jest prima aprilis, więc Dre moze nam zrobic nispodzianke kolejną obsówa. Narazie miejmy nadzieje, że jednak ten 1 kwietnia okaż się dniem premiery wyczekiwanego albumu.

http://www.rapbasement.com/dr-dre/020311-d...tails-here.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kwietnia, i wszystko jasne. Pewnie sobie zrobi żart i wypuści jakiś mixtape, który z "Detox" nie ma niczego wspólnego, jakiś "Dretox" czy coś w tym stylu, jak już drzewiej bywało.

Ja za to odnośnie czegoś, co już wyszło, i jest świetne

2m7f1ag.jpg

Slaine- A World With No Skies

Najlepszy track:

I Ain't Done

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...