Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

Rap z USA

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

Przecież ten kawałek jest dostępny od ponad roku w sieci i jest całkiem średni.

Dobra, świetny jest. Szkoda tylko że jedzie na fejmie przydupasa czyli Ill Bill, Vinnie Paz i B-Real na featuringach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to odnośnie czegoś, co już wyszło, i jest świetne

Slaine- A World With No Skies

Najlepszy track:

I Ain't Done

Spodoał mi sie kawałek. Sciągnełem. I słucham do teraz, 1 raz słysze o tym raperze, ale naprawde jego muzyka mnie zachwyciła :ohmy: . Mi osobiście najbardziej podoba się "99 Bottles".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go znałem tylko z La Coka Nostra, a ich płyta była wg mnie średnia. Nie zapadł mi więc szczególnie w pamięć także sam Slaine.

Tu jednak buduje na tyle klaustrofobiczny, oniryczny i lękowy klimat, że aż nie mogłem przejść obojętnie.

To też fajny kawałek z tej płyty

Till The Day We Die

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już zapowiadałem, że kupię debiut Hovy "Reasonable Doubt" i tak się stało, a oprócz debitu Jaya zakupiłem też debiut Eminema "The Slim Shady LP" genialna płyta stawiam ją na równi z The Eminem Show po prostu majstersztyk.

images-3.jpg

Eminem_-_The_Slim_Shady_LP_CD_cover.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiera spiny na odtwarzaczu od roku prawie i ciągle świetny, Kool G jedzie tutaj genialnie, świetne flow, rytmika, tekst i punche. Jeden z najlepszych kawałków lat '90.

To tak przy okazji, główny news to nowa EP'ka Kool'a do pobrania za darmo, co właśnię czynię.

http://www.koolgrapnow.com/downloads/default.aspx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News spóźniony o dobrych kilka dni, ale co tam... Może ktoś jeszcze o tym nie słyszał :P.

Prawdopodobnie najważniejsza postać dla całego hip-hopu na świecie, czyli DJ Kool Herc znalazł się w szpitalu. Niestety brakuje mu pięniędzy na leczenie, więc jeśli chcecie, można przelać poprzez paypal dowolną sumę pieniędzy na konto którego numer i parę innych informacji można znaleźć tutaj: http://www.popkiller.pl/2011-02-02,dj_kool...hopu_w_szpitalu

Sam DJ Premier mówił o tym na jednym z koncertów.

PS Jak już mówimy o legendach to dzisiaj jest 5. rocznica śmierci J.Dilli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiera spiny na odtwarzaczu od roku prawie i ciągle świetny, Kool G jedzie tutaj genialnie, świetne flow, rytmika, tekst i punche. Jeden z najlepszych kawałków lat '90.

Kool G Rap dobry zawsze :D

Ilu jeszcze mamy raperów, którzy tak ładnie potrafią operować wkur...zonym wokalem? :D

"4,5,6" na oryginale oczywiście ozdabia półkę ;)

Pamiętajmy jeszcze o jego dokonaniach z DJ-em Polo.

Z tej okazji odrobina prywata, czyli jeden z moich ulubionych utworów ever, czyli

:D

Już sam rzut oka na listę gości wprawia wywołuje "WHOA!", a po włączeniu jest tylko lepiej.

Po trzech świetnych zwrotkach można odnieść wrażenie, że lepiej być nie może, a tu nagle wchodzi Kool G Rap i rozwiewa wątpliwości ;)

Piękne zwieńczenie, świetnej płyty "Live and Let Die".

Wystarczy tych peanów, dobranoc :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta ep-ka G Rapa, jak na takie home-made i za darmo, to bardzo dobry poziom. Nie jest to już to samo szybkie flow co kiedyś, no, ale się zestarzał razem z nami Giancana. Fajnie, że dalej wplata dwukrotne do rymów, w końcu to jego znak rozpoznawczy. No i dobrze też, że dalej robi gangsta rap, w końcu w tym wieku mógłby już jakiś gospel robić.

Całkiem zacny wstęp do nadchodzącej wielkimi krokami płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w sieci znalazłem klip promujący krążek Kno "Death Is Silent" pewnie większość z was go widziała, ale niech rzucą okiem Ci którzy nie widzieli. Od siebie powiem, ze kawałek nie jest zły. Podoba się mi beat, Kno ma ciekawe flow dobrze porusza się po beacie. Ogółem kawał dobrej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tony

Tez tak myślałem, ze brakowało mu kasy na zrobienie porządnego klipu, ale cóż jak artysta ma kasę to może sobie pozwolić nawet na zrobienie teledysku na Marsie. I tak na marginesie DJ Premier udzielił wywiadu dla Vlad TV został poproszony o wymienienie pięciu jego zdaniem najlepszych producentów. Lista ciekawa James Brown, Marley Marl, Mantronix, Rick Rubin i Dr Dre. i o to, co powiedział o tych producentach.

?Na pewno James Brown. Gdy byłem dzieckiem, muzykę, którą on robił nazywano soulem. Potem pojawił się James Brown i zmienił to kompletnie. On stworzył funk, a nie każdy był w stanie stworzyć takie brzmienie. Drugim producentem jest Marley Marl. To James Brown hip-hopu, kompletny hip hopowy producent. Nikt inny nie robił bitów tak jak on. Następny na liście jest Mantronix. Zawsze miał najnowsze drum maszyny i robił na nich mistrzowskie rzeczy. Na liście powinien się również znaleźć Rick Rubin. Przede wszystkim ? on rozkręcił Def Jam. Jest białym kolesiem, który kocha uliczną kulturę i robi niesamowite bity. Z kolei Dr Dre przypomina mi o tym, co sam robię. Wiem, że teraz ma wokół siebie dużą ekipę, która pracuje na niego, ale jestem pewien, że Dre nadal byłby w stanie zrobić klasyczny bit.? ? powiedział DJ Premier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Dobry kawałek spokojny dobrze wpada w ucho ciekawy beat. Także nadchodzący album CunninLynguists "Oneirology" może okazać się bardzo ciekawą produkcjo. Liczę na świetne beaty ciekawą lirykę, aby album okazał się pozytywnym zaskoczeniem niż rozczarowaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt klip słaby po za tym detalem u Rihanny :smile: . Co do samego kawałka to taki sobie mam tylko nadzieje, ze pozostałe songi bardziej mi sie spodobaja, bo ten nie przypadł mi do gustu za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"My Beautiful Dark Twisted Fantasy" mam i polecam ten albumik każdemu. Świetne beaty tekstowo nie najgorzej, ale tez i nie najlepiej, jeśli chodzi o Westa. Co do występów gościnnych jestem zadowolony Jay-Z, Nicki Minaj, Rick Ross w tej kolejności jak dla mnie najlepiej wypadli na albumie pozostali już nie, co gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam zakup płyty Kanyego, nie zawiedziecie się. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Za to polecam w miarę świeży, piękny track:

Chyba lepsze od oryginału.

z mixtape'u "Purp & Patron". Aż szkoda, że nie pojawi się taki banger na "R.E.D. Album".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ill Bill & Vinnie Paz nagrywają wspólny album "Heavy Metal Kings" ma ukazać się 5 kwietnia za pośrednictwem labeli Enemy Soil i Uncle Howie Records. Na krążku będzie można usłyszeć beaty m.in. od DJ Muggsa i Gem Crates. Ja chętnie sprawdzę ten krążek. I przekonam się, co stworzy ten duet.

Lista utworów:

1. Keeper Of The Seven Keys (Produced by C-Lance)

2. Eye Is The King (Produced by Junior Makhno)

3. Impaled Nazarene (Produced by Grand Finale)

4. Children Of God (Produced by ILL Bill)

5. Blood Meridian (Produced by Gem Grates)

6. Oath Of The Goat (Produced by Vherbal)

7. King Diamond (Produced by ILL Bill)

8. The Vice Of Killing featuring Reef the Lost Cauze and Sabac Red (Produced by Sicknature)

9. Devil?s Rebels featuring Crypt the Warchild (Produced by Shuko)

10. Age Of Quarrel (Produced by Jack of all Trades)

11. Metal In Your Mouth featuring Q-Unique and Slaine (Produced by Jack of all Trades)

12. Terror Network (Produced by C-Lance)

13. Leviathan (The Spell Of Kingu) ? (Produced by DJ Muggs)

14. The Crown Is Mine (Produced by C-Lance)

15. Splatterfest (Produced by C-Lance)

16. The Final Call (Produced by ILL Bill)

iTunes Exclusive Bonus Track: Blood Meridian (ILL Bill Remix)

Napster Exclusive Bonus Track: Santa Sangre (Produced by DJ Lethal)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snoop Dogg ma tę wygodę (jeśli można to tak nazwać), że każdy wie, że skończył się po debiucie.

Dość komfortowa sytuacja, bo wszyscy od razu zaznaczają, że nie oczekują zbyt wiele, więc mogą się rozczarować jedynie pozytywnie.

"Wet" jest obrzydliwe, za to te pozostałe kawałki zaskakująco dobre. Czuję, że Wujek Snoop nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snoop nareszcie coś na trochę wyższym poziomie nagrywa.

Dobrze, że napisałeś "troche wyższym". Wet było beznadziejne a to jest po prostu zwykłe. Moim zdaniem nic specjalnego. Snoopa kiedyś lubiłem ale gdy rozpoczęła się era autotune i podobnego syfu, skończyłem go słuchać. Poza tym straszna monotematyczność, ciągle o jednym i tym samym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Doggumentary zbiża się duzymi krokami już mamy trackliste:

1. Toyz N Da Hood (Feat. Bootsy Collins)

2. The Way Life Used to Be

3. My Own Way (Feat. Denaun Porter)

4. Wonder What It Do

5. My Func House

6. Peer Pressure

7. I Don?t Need No Bi*ch (Feat. Devin The Dude & Kobe)

8. Platinum (Feat. R. Kelly)

9. Boom (Feat. T-Pain) (Prod. Scott Storch)

10. El Lay (Feat. Marty James)

11. We Rest In Cali

12. Gangbang Rookie (Feat. Pilot)

13. This Weed Iz Mine (Feat. Wiz Khalifa)

14. Wet

15. Take U Home (Feat. Too $hort, Kokane & Daz Dillinger)

16. Sumthing Like This Night (Feat. Gorillaz)

17. Superman (Feat. Willie Nelson)

18. Eyez Closed (Feat. Kanye West & John Legend)

19. Raised In Da Hood

20. It?s D Only Thang

21. Cold Game (Feat. LaToya Williams)

Zdecydowanie czekam na kawałek z Gorillaz oraz z Johnem Legendą.

Ostatniu kupione prze ze mnie płyty(jezeli kogos to nie obchodzi :wink: nie schodzic na dół)

2pac+-+Sunset+Blvd.jpg

36922853458The_Fast_and_Furious_1_2_3_4_

Płyta z fajnym hitem od Ludy "Act A Fool"

Nowy teldysk od Kanye b. dobry. Ciekawy pomysł z tymi policyjnymi samochodami, ogólnie dobre wrażenie na mnie wywarł. I oczywście piękna RiRi :tongue: .

Zamierzam od dłuszego czasu kupic "My Beautiful Dark Twisted Fantasy" lecz kiepsko z kasą. Moze kupie jak wyjade do Angli bedzie sporo taniej :happy: :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę newsów, nie wszystkie dobre, chyba

Eminem wyprzedził Lady Gagę pod względem kliknięć na "i like it" na facebooku

"All Of The Lights" Kanyego zdjęte z youtube z powodu wpływu klipu na ludzi z epilepsją

no nie wiem, teledysk dalej dostępny-

, ale może rzeczywiście, jak ktoś ma problemy z migającym światełkami, to lepiej niech ogląda.

No i ostatni, dobry zdecydowanie- hhdx udostępnia nowy kawałek Ema i B.o.B- Things Get Worse. Mniej przyjazny radiu niż "Airplanes pt. 2", więc może wam się spodoba. Zwracają uwagę ładne wersy Bobby'ego, niedługo ten koleżka będzie spokojnie jechał na równi z najlepszymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All Of The Lights" Kanyego zdjęte z youtube z powodu wpływu klipu na ludzi z epilepsją

Heh. Też od razu podczas oglądania tego sobie pomyślałem, że to może jakieś ataki epilepsji wywoływać. Przecież tego się nie da oglądać jak tak miga. Jedynie fragment z Rihanną spoko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...