Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

Rap z USA

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

I Necro mam do wyboru: Necro - Cockroaches EP, Necro - The Sexorcist (2005), Circle Of Tyrants - The Circle Of Tyrants(2005), Necro - The Pre-Fix For Death (2004), Necro - Gory Days (2001), Necro - I Need Drugs (2000), ktory na poczatek, a który na odstawke rolleyes.gif ?

The Pre-Fix For Death i The Sexorcist są bardzo dobre.

Z TPFFD

Chyba najlepszy kawałek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecilibyście z Twisty? Jakis dobry album?

Pierwsza płyta to dla mnie megaklasyk

tu pewnie jakiś rekord szybkości pobity został, jak na ówczesne czasy.

Następne dwie płyty to również bardzo mocne pozycje.

Potem jednak, po spiknięciu z Kanye Westem, Twista stracił pazur i zaczął nagrywać single, zamiast płyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Twista co marnie się sprzedał, prawdziwy jedyny truskulowy niesprzedajny na dodatek szybki przewijacz to Tonedeff znany także jako chodzące flow.

Sprawdzać Archetype i Happy F*ck You Songs od Extended F@mm ziomy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rick Ross ? "Ashes to ashes?

24 grudnia (w Wigilie) premierę będzie miał najnowszy mixtape od Rick Rossa ? "Ashes to Ashes? Z wielką chęcią sprawdzę ten mixtape i posłucham wyczyny tego pana.

1. Intro (Cashous Clay)

2. Made Men Ft Drake (2 Tall Beats)

3. 9 piece Ft TI (Lex Luger)

4. John Doe (Beat Billionaire)

5. Black Man?s Dream Ft Luda (Boi1da)

6. Retrosuperfuture Ft Wiz Khalifa (Young Fyre)

7. Play Your Part Ft Wale, Meek Mill & Chester French (Inkredibles)

8. Ashes to Ashes Ft Kc (Nasty Beat Makers)

9. Even Deeper Ft Barry White (Cashouse Clay)

10. She Crazy Ft Aaliyah & Ne-Yo (Clinton Sparks)

11. 10 Bricks Ft Birdman (A One)

12. Aston Martin Music RMX Ft TI & Big Sean (Justice League)

13. Bonus ? Another One ? Bugatti Boyz (Lodi Lucci)

E-40 i Too Short nagrają wspólny album. Legendy zachodniego wybrzeża E-40 i Too Short nagrają wspólny krążek ma się nazywać "The History Channel? i wyjdzie na lato 2011 w Sick Wid It/Up All Night/EMI Records.

?Zawsze kiedy robiliśmy coś razem odnosiliśmy sukces? powiedział E-40 w wywiadzie dla magazynu XXL. ?Więc spróbujemy to zrobić. Nie jesteśmy już w Jive. Ja jestem wolny i on jest wolny. Oboje mamy szacunek do Jive, ale my chcieliśmy zrobić taki album już dawno. Jednak z jakichś dziwnych powodów nie pozwolili nam na to.?

?Jesteśmy naprawdę przyjaciółmi, to jest mój człowiek. Mamy nawzajem dużo szacunku dla siebie. On był przede mną w tej grze i za to też go bardzo szanuje.? - powiedział E-40

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na remix Aston Martin Music, jeden z gorętszych kawałków tego rocznika, anno domini zresztą.

A tak na marginesie- jaka wg was najlepsza płyta w 2010 roku?

Głosujcie w ankiecie.

Z tego co wiem, to "My Beautiful Dark Twisted Fantasy" jest doceniana wszędzie, nawet we "Wprost".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Recovery, Eminem w tym roku zmiażdżył.

Drugie miejsce dla K-Rino, który wydał jedną z najlepszych dwupłytówek w historii rapu.

Trzecie miejsce dla Westa, fantastyczne bity, niezły rap, całość prezentuje się świetnie.

Czwarte miejsce dla Big Boi'a, na piątym Distant Relatives.

Jeszcze można wymienić The Roots, nową płytę Ghosta, I am the West, Death is Silent i parę innych - ten rok był naprawdę udany dla rapu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosujcie dalej ładnie, a ja tymczasem się pochwalę, co zakupiłem dziś:

bulletproofwallets.jpg

the_pretty_toney_album.jpg

Ghostface-Killah-Fishscale.jpg

ghostface-killah-apollo-kids-tracklist-3

razem 160zł z groszami- z czego lwią część (prawie 1/2) stanowi ostatnia pozycja, czyli płyta z tego roku.

Postanowiłem uzupełnić kolekcję Ghosta, mam już "Ironman" i "Supreme Clientele", czas na pozostałe.

Brakujące jeszcze "More Fish" i "Ghostdini The Great"- w styczniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no niezły zakup Tony no to i ja pochwale się swoim. Jakiś tydzień temu kurier doniósł mi takie płyty jak;

B00000052Y01_AA240_SCLZZZZZZZ_-2.jpg

images-1.jpg

jay-z_-_unplugged_2001_-_front-2.jpg

Co do ankiety i na jako płytę zagłosuje wypowiem się po Wigilii.

edit;

Według mnie najlepszym albumem obecnego roku jest znakomita płyta Kanye Westa pt "My Beautiful Dark Twisted Fantasy" zaskoczył mnie bardzo pozytywnie tym krążkiem. Muzycznie wgniata w fotel, tekstowo się nie popisał, ale nie jest najgorzej, goście full wypas. Klasyk.....

PS; Wesołych Świąt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas-gods-son-music-album.jpg

Nawet najsys, szkoda, że sam musiałem sobie kupić :)

Co do płyt roku...

Eminem - Recovery

Eminem po prostu zniszczył, zmieszał z błotem i pozostawił rok świetlny za sobą resztę konkurentów. Dawno nie było płyty, która pół roku po premierze potrafiłaby zdominować moją playlistę. Czekam na nowy album tego pana, i mam nadzieję, że gorszy nie będzie.

Wyróżnienia:

K-Rino - Annihilation Of The Evil Machine - do K-Rino nie mogłem się przekonać przed przesłuchaniem tego krążka (tych krążków? :P). Może nie jedna z najlepszych dwupłytówek w histori, ale kawał baaaaaardzo mocnego materiału, z którym po prostu TRZEBA się zapoznać.

Kno - Death is silent - płyta niszczy klimatem, ponurym niestety, ale fakt faktem, niszczy. Spotkałem się już z opiniami, że to najlepsza rap płyta w historii... z tym się nie zgadzam, ale i tak propsuję

Kanye West - My Beautiful Dark Twisted Fantasy - wzór naśladowania dla wszystkich, którzy chcą stworzyć mainstreamowy album

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote na oczywiście Kno bo może:

Kno - Death is silent - płyta niszczy klimatem, ponurym niestety, ale fakt faktem, niszczy. Spotkałem się już z opiniami, że to najlepsza rap płyta w historii... z tym się nie zgadzam, ale i tak propsuję

nie jest to najlepsza płyta w historii (choć tego który tak powiedział w 100% zrozumiem), ale za to najbardziej równa. 0 słabych kawałków i mega intro (nie wiem czemu mi się tak podoba, może przez oryginalnośc), jak pisałem w temacie o płytach, czekam na ciemna burzowa letnią noc : ) Szkoda tylko, że teledyski w połowie nie sa na takim poziomie jak muzyka :/

Potem Eminem...

Nastepnie:

Coraz bardziej przekonuje sie do krążka The Left'a:

http://www.youtube.com/watch?v=K9ocfjZB0Ro

http://www.youtube.com/watch?v=_daUIG37rVk...feature=related

Ona(płyta) jest tak pieknie... Klasyczna, ten beat, brakuje mi tylko gramofonu i winyla do tego :)

Aż mnie dziwi, że Crown Of Thorns nie było to wspomniane, bo nie było prawda? Może i album nie za równy, są kawałki słabe ale tez sa:

http://www.youtube.com/watch?v=eAurOQxPAb0

I smerfastyczne

, utwór wspaniały, jak na razie każdemu komu puściłem przypadł do gustu.

Na dużo więcej liczyłem za to od Virtuoso, może i są dobre kawałki:

http://www.youtube.com/watch?v=1t_Bn4TdrjM

http://www.youtube.com/watch?v=GsF1E5GHPG4

I niesamowite S.O.S.

http://www.youtube.com/watch?v=iQz6nOVLt3k

Co nie zmienia faktu, że płyta rozczarowuje, bo słuchając jej odnosze wrażenie, ze Virt. nie wie w czym brzmi dobrze.

Aaaaa no i oczywiście znakomita płyta Snowgoons:

Intro jest [wstawcie co chcecie] znakomite ;)

Wiecej nie pisze bo słabych tracków nie ma a najlepszy ciężko wybrać. Macie YT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jedna z najlepszych dwupłytówek w histori, ale kawał baaaaaardzo mocnego materiału, z którym po prostu TRZEBA się zapoznać.

Ja bym się nie wahał użyć stwierdzenia, że to jest jedna z lepszych dwupłytówek w historii. Za dużej konkurencji nie ma zresztą. Może do kultowego status dwupłytówek Paca i Biggiego nie uda się płycie dotrzeć, ale z takim "Wu-Tang Forever", który w moim rankingu byłby pewnie trzeci, ma spokojnie szansę konkurować, i taką konkurencję wygrać.

Zaletą tego cd jest praktycznie brak wypełniaczy, sztuka, która ŻADNEMU, włącznie z dwoma nieżyjącymi juz legendami, nie udała się.

Można ją spokojnie nazwać najlepszą dwupłytówką XXI wieku, i jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą, płytą K-Rino.

A zapowiedział na styczeń kolejny album. Nie zwalnia dobry ziom z Ejcz-Tałn.

I przy okazji skromny i normalny, kto nie czytał, a chce, to sprawdźcie mój wywiad-

http://rapbzdury.blogspot.com/2010/03/mini...eat-k-rino.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał ktoś nowego Redman'a? To jakiś kolejny mixtape jest? Starego Redman'a nie przypomina, ale nie ma ogromnej tragedii.

Sprawdzanie płyt członków Wu darowałem sobie pewien czas temu, przypomina to polską prawicę, poza wspominaniem wiele razy o członkach Wu-Tang'u i nawiązaniach do grupy nie potrafią pokazać mi niczego nowego ani odmiennego, po przesłuchaniu zwrotki GZA'y z We Will Rob You, odpuściłem sobie Wu Family na dłuższy czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów DJ Premiera. Primo szykuje nowe wydawnictwo. Płyta zatytułowana "Beats That Collected Dust, Volume 2" ukaże się 18 stycznia. Album z niepublikowanymi dotąd instrumentalami. Dzieło pojawi się nakładem należącej do producenta Year Round Records.

Oto tracklista:

"John T"

"Ch-Ching"

"Dots"

"Doomp Doomp Doomp"

"Stylesss"

"Epic-ishh"

"Beautiful"

"Change"

"Live Pro"

"I Don't Know"

"Late Night"

"N.Y.S.O.M"#20"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q-Tip pracuje nad nową płytą "The Last Zulu" Kawałki, które znajda się na płycie będą nagrane w różnych językach. Na krążku usłyszymy 3 dominujące języki jak angielski, hiszpański i francuski.

Ciekawe jak wypadnie album z tako mieszanko językowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.popkiller.pl/2011-01-08,k_rino_...aby_mamy_single

Na jednym z polskich portali pokazały się "ekskljuziwy" od K-Rino! Podobno Popkiller jako pierwszy portal na świecie dostał te single. Pomijając to jak zdobyli ten materiał, to same kawałki ze względu na nijaką produkcję oceniam średnio, bo K-Rino to naprawdę klasa a beaty to dla mnie deja vu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% popkiller dostał to jako pierwszy, przynajmniej z polskich serwisów (inne raczej nie sięgają tak głęboko w podziemie jak popkiller).

Co do singli to ja się jaram, pierwszy bit to taki południowy bangjer, a drugi trochę mniej buja, ale za to Rino lepiej jedzie lirycznie. Jakby patrzeć na to mainstreamowo, to Representin powinien być singlem do radia. Ale znając życie i K-Rina to znowu zero promocji, zero reklam, i płyta wyłącznie dla wiernego fanbase.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawi mnie powód, takiego potraktowania polski przez K-Rino. Jest on w jakimś stopniu "popularny" nad Wisłą, nagrał z jakimś Tombem (którego to posunięcia nie rozumiem wcale)... Może Popkiller zapytał jako pierwszy? Nie mam pojęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam popularny :)

Jaram się nim ja, creative122 i jeszcze ze dwóch czy 3 wariatów z forum Ślizgu.

Na pewno były tam jakieś podchody, nie wierzę, że on tak "sam z własnej inicjatywy" bla bla, choć w wywiadzie moim nie wydawał się zaskoczony, że Polska istnieje ;).

Ale jeśli to prawda, to bardzo ładne posunięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...