Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

@SystemShockPl

Wielokrotnie juz tu pisalem, ze nie kupuje kolekcjonerek jak leci, bo tania, bo maly naklad i bedzie sporo warta, bo dobry stosunek ceny do jakosci, bo fajny gadzet, jak niektorzy, a tylko te, ktore jednoczesnie naleza do lubianych przeze mnie serii i maja fajna, moim zdaniem, zawartosc i cene do przyjecia. Ewentualnie takie, w ktore raczej na pewno bede sie zagrywac. 

Co do miejsca, to nie boj zaby. Raz, ze jego brakiem przejmowac sie nie musze, a dwa to ze jak juz wspomnialem kolekcjonerki kupuje tylko w okreslonych sytuacjach. Przez te wszystkie lata uzbieralo mi sie ich niecale 30, gdyby doliczyc te, ktore chcialem miec, ale je przegapilem, to byloby moze o 5 wiecej. W tym tempie zanim osiagne limit miejsca, to beda okolice 2040 roku. 

• Like 1
  • Upvote 1

Ludzie biznes próbują robić na EK. Na allegro Wiedzmin 3 EK za 1700 zł ktoś sprzedaje.  Nawet fan ma pewne granice, których nie przekroczy finansowo.  Jak już miałoby zejść to za 100% drożej od wartości premierowej.

Przyznać się, który to wystawił? ;)

Nie ja. Drugi egzemplarz wciaz zapakowany w karton pocztowy od CDP trzymam dla syna. Dostanie na osiemnastke, czyli za 14 lat. :P

• Upvote 1

51 minut temu, SystemShockPl napisał:

Ja też nie :). Mam na xbox one i pc. Wciąż czekam by się zebrać i zagrać w jakąkolwiek część :D

Oby nie było jak z serią FF - zagrałeś i sprzedajesz :P

Ja podchodziłem do Wiedźmina wszystkich części po 2-3 razy i dałem sobie spokój, nie bawi mnie ten tytuł.

A ja od pierwszego Wieska sie odbilem przez jego siermiezne wykonanie (gralem jeszcze przed likwidujacym czeste loading screeny patchem), drugiego przeszedlem i byl dla mnie zwyczajnie ok, czyli dosc przyjemny, ale bez efektu wow, natomiast Dziki Gon... coz, malo gier w ciagu ostatnich 30 lat sprawilo, ze po ich przejsciu bylem autentycznie smutny, iz je ukonczylem i juz niczym mnie nie zaskocza. Wiele naprawde swietnych zadan pobocznych, sporo humoru, bardzo ladna oprawa, wiarygodny swiat, swojskie klimaty, blyskotliwe dialogi i bohater z charakterem. Nieczesto trafia sie tytul, w ktorym tyle elementow skladowych dobrze ze soba wspolgra i w ktorym wyraznie widac, ze tworcy wlozyli naprawde sporo pracy i serca w to, zeby zaskakiwal. Gdyby ktos zapytal mnie o moje top 50 tytulow, to pierwsze dwa Wiedzminy prawdopodobnie nie zalapalyby sie do zestawienia, ale Dziki Gon bez problemu trafilby do pierwszej piatki, ze spora szansa na miejsce w top 3. Jesli mowi tak ktos, kto co prawda ksiazki Sapkowskiego czytal, ale uwaza je za nudne na dluzsza mete, to znaczy, ze Dziki Gon musi byc gra nie tyle idealna, co tylko i az naprawde dobra. 

Edited by Tesu

Rozpocząłem zabawę z dwójką i jest dobra. Na xbox360 wygląda tak sobie, ale nie męczy mnie jak jedynka, którą mam dość po każdym odpaleniu. Jakby wydali remake z nową grafą i zmienionym systemem walki to czemu nie. 

19 godzin temu, NWWStation napisał:

Oby nie było jak z serią FF - zagrałeś i sprzedajesz :P

Uwierz próbowałem prawie w każdą co kupiłem. Kupowałem używki i pozbywałem się. Grałem w FF7, 8, X, X-2, XII, Wszystko co na Psp i Gba, nowe odsłony z ostatnich generacji. Co mi się wydawało grywalne to FF3 na Nds, Crisis core z psp, FF4 z psp no i tez gba. Dla dwóch czy trzech gier nie będę tego gromadził. Zero sentymentu. Gra ma mnie wciągać jak ostatni Days gone dla którego kupiłem kolekcjonerkę. Choć w planach nie było zakupu. Im więcej gier przeżartych tym bardziej się człowiek wybredny robi. 

jakieś zamieszanie z bonusowym steelbookiem do kolekcjonerek Cyberpunka 2077 - najpierw potwierdzenie a teraz sprostowanie :( serio będą skąpić steela do wydania gry za 750 zł , kiepsko

fajny pomysł mieli na pudełko z figurką z Dying Light 2 od 2:18:00

Cytat

Nagrodą główną w Konkursie jest limitowana figura kolekcjonerska z gry „A Plague Tale: Innocence) o wartości 1000 zł. 

Dwie nagrody pocieszenia – płyty winylowe (LP) z oryginalną ścieżką dźwiękową do gry „A Plague Tale: Innocence” o wartości 10 zł każda.

niejaki ZAGRAJNIK.TV we współpracy z dystrybutorem gry A Plague Tale: Innocence organizuje konkurs w którym można wygrać ekskluzywną figurkę, nie dla mnie ale może ktoś skorzysta   https://www.youtube.com/watch?v=4eKH7xnAHxQ

Edited by robart

Złożyłem preorder na Cyberpunk. Mam nadzieję, że wciągnie jak bagno. Po ostatnim rozczarowaniu Deus ex 2, czekam na coś nowego. Dawniej to pustkę wypełniały przygodówki w tych klimatach. 

Komuś wpadło w oko Medievil w kolekcjonerskim/specjalnym/limitowanym wydaniu?

11 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Złożyłem preorder na Cyberpunk. Mam nadzieję, że wciągnie jak bagno. Po ostatnim rozczarowaniu Deus ex 2, czekam na coś nowego. Dawniej to pustkę wypełniały przygodówki w tych klimatach. 

Komuś wpadło w oko Medievil w kolekcjonerskim/specjalnym/limitowanym wydaniu?

Póki co jest jedynie steelbook https://kolekcjonerki.com/remake-medievil-z-wlasnym-steelbookiem/

@robart Co do kolekcjonerki Wiedźmina 3, pamiętajmy, że chodziła ona po niecałe 400 zł, a oferowała tak bogate wydanie, co o wiele droższe wydania tego typu. Teraz cena wynosi prawie dwa razy więcej, więc CD Projekt Red idzie w światowe trendy, gdzie takie kolekcjonerki są coraz droższe.

Znając życie i polskie sklepy to pewnie jakiś błąd systemu i nie zrealizują mi tego

20 godzin temu, tmp napisał:

Póki co jest jedynie steelbook

to widziałem, szkoda,że gra nie jest pakowana w steelbook, jak np Alien isolation. Jedynka miała remake na Psp, a co z dwójką? Nigdy nie grałem, nie jest warta wznowienia?

Cyberpunka 2077 ma niby zabraknąć ? szczerze to wątpię, a i myślę że do premiery to pewno pojawi się jeszcze kilka edycji na pewno będzie alternatywny projekt okładki z babką

PS. fajna cena 719 zł  Death Stranding na MediaMarkt ale jako płatność tylko leasing, co oni tam odwalają to nie wiem, choć w sumie opcja OK dla handlarzy 

Edited by robart

trochę żałowałem, że nie załapałem się na steela z RE 2 na premierę a tu proszę w czwartek zamówiony za 9,90 zł z Avansa i wczoraj odebrany (w folii) :) 

wygląda że warto obserwować ten sklep bo w ofercie mają też inne "gratisy" z gier np. Bonus Pack CENEGA PS4 Spyro choć brelok zeszpecony kodem na DLC, kto to zatwierdził 

zamówiłem tez steelbooka z Wolfenstein Youngblood i niestety był bez folii i cenowo też drogi bo gra przynajmniej na peceta pewno niedługo będzie za 50 zł 

Edited by robart

11 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Niby dziś jest premiera WoW classic, a nawet w MM zamówienie statusu nie zmieniło :)

Jak to dziś? Wszędzie było napisane że fizyczne wydanie wychodzi 15 października.

Dnia 30.08.2019 o 21:24, robart napisał:

ktoś się załapał na to cudo :)

Kup sobie figurki Warhammera 40000 , kupisz 5 starterów , lub starter z pełną ekipą wyposażeniem i czołgami oraz Border3 do pogrania zwykłą. Zamiast tych śmieci :)

Ponieważ temat leży i kwiczy co świadczy o rozsądku i braku zainteresowania tymi przepłacanymi edycja to spróbuję go delikatnie ożywić i spytam co wy na HOMEWORLD 3

https://www.fig.co/campaigns/homeworld3

Tu jest jakaś kampania, ale która tu edycja jest jakaś fizyczna? Postawiłbym z chęcią jakiś box, obok Home1, Cataclysm i 2. Wszystkie wydane przez Play it i jego następcę czyli Cenegę. To byłoby moim małym marzeniem postawić je wszystkie razem. Ponieważ Desert of kharak (które ukończyłem 5x) nie dostało boxa, to może jakaś nasza mała akcja by nacisnąć wydawcę by wydał to w ładnym boxie. Jestem pewien, że jakaś partia limitowana rozeszła by się w parę dni. Są tu jacyś fani tej cudownej strategii w kosmosie?

22 minuty temu, TomcioM napisał:

taki z ciebie znawca boxów, a pieprzysz znowu głupoty:

Aha, następny proszę. To ma być BOX, czy też to jest DVD BOX? Jak geniuszu mam to postawić obok tamtych na półce tak by wyglądały jednolicie? Wiem, że na naszym kochanym serwisie aukcyjnym niektórzy sprzedawcy z desperacji nazwali je boxami i to cd case czy zwykłe pudełka dvd. Nie znaczy to , że musimy tutaj te idiotyzmy przenosić.  

Edited by SystemShockPl

minął nieco ponad miesiąc i Wolfenstein: Youngblood Deluxe Edition już w okolicach 50 zł, straszna bieda teraz z tymi grami

ja ktoś ma na zbyciu piątaka to za tyle wyprzedaje steelbooki avans i mediaexpert za kolekcjonerki

https://www.avans.pl/konsole-i-gry/akcesoria-do-gier/pozostale-akcesoria-dla-graczy

https://www.mediaexpert.pl/pozostale-akcesoria-dla-graczy/

PS. widać ze kompletnie nie ogarniają cen bo brelok  do Spyro podrożal na 30 zł, naszywka do Shadow of the Tomb Raider skoczyła na 50 zł tak samo jak badziewna bransoletka z Sekiro 

Edited by robart