Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

Cyberpunk 2077 wychodzi na pieca czyli jest już gotowy nawet na PS 6 :) 

wracając do Doom Eternal to tu jest fotka hełmu na czyjejś głowie https://twitter.com/Ocielootles/status/1138562896307183616

trochę kusi ale Bethesda i jakość ostatnio nie idą w parze - kiepski  pip-boy, odpustowy hełm z F76  no i teraz druga przymiarka do hełmu, słabo to widzę

a co do zdjęć figurki z Cyberpunka to na tym ujęciu wyraźnie pisze że to egz z kolekcjonerki https://twitter.com/fabiandoehla/status/1138699797232312320 

Papier wszystko przyjmie, a w "egzemplarzu z kolekcjonerki" może chodzić po prostu o to, że tego typu figurka znajdzie się w EK.

Co do hełmu z Dooma to prezentuje się bardzo fajnie, ale hełm z Fallouta też się prezentuje fajnie, a że waży pół kilo to inna sprawa.

8 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Przed premierą. 

Dziwne, to czemu podczas procesu zakupu widze jakąś informację: "Note: One of the products you selected is a pre-order. It will not be charged now. You will be notified by email a few days before being charged."?

Swoją droga brałbym od ręki, gdyby nie pewien "detal". Ruchoma figurka. Jak mnie to drażni, gdy widze te miejsca. Inna sprawa, że reszta świetna i większość figurek z tej marki jest tak zrobiona.

Edited by NWWStation

Widze, ze zostaly juz tylko edycje na PS4...

9 minut temu, Tesu napisał:

Widze, ze zostaly juz tylko edycje na PS4...

Co? Oprócz 3 kropek każdy z tych sklepów ma na pc i na xa również.

Edited by Yoszek

43 minuty temu, Yoszek napisał:

Co? Oprócz 3 kropek każdy z tych sklepów ma na pc i na xa również.

My bad. Zerknalem tylko na linki, a kazdy z nich byl do wersji na konsole Sony. Jesli jednak jest i na PC, to moze sie skusze. Choc zakup trzech kolekcjonerek (CP2077 i FF7 Remake juz zakupione) w jednym miesiacu jest pod wzgledem finansowym srednio fajne...

13 godzin temu, NWWStation napisał:

Dziwne, to czemu podczas procesu zakupu widze jakąś informację: "Note: One of the products you selected is a pre-order. It will not be charged now. You will be notified by email a few days before being charged."?

Napisali, że nie biorą kasy teraz i że dostaniesz info kiedy. Z czym masz tu problem?

• Haha 1

Z sentymentu można kupować EK, ale nie zmieni to faktu, że tworzą i wydają [beeep]. Zapychają EK zbędnymi rzeczami. Najważniejszym elementem EK są figurki choć nie wiem dlaczego. Stworzą coś stojącego, coś trzymającego i już? To jest to? 

Hm, Ostatnie EK załóżmy Spider Mam. Co przedstawiała figurka? Samego Spider mana. Max Payne to samo. Elex - nie sposób zapomnieć tego czegoś. Kingdom come.  Heroes. No i wiele innych figurek które stoją i nic poza tym. To ma być coś za czym szaleja kolekcjonerzy? Figurki powinny przedstawiać jakieś sceny, wywoływać emocje. Wiedźmina nie grałem ale figurka nawiązywała do walki z któraś postacią z gry. No, to już coś. Natknąłem się jednak na jakąś figurkę wiedźmina podczas kąpieli przy świecach ha ha to było dobre! Dorzucić nagą kobietę do erotyzmu plus lepsze wykonanie i to jest to! 

Figurki powinny być wyjątkowe i rzadkie. Dzisiaj każda gra prawie tworzy jakaś figurkę. A ja na allegro zamówię chrześniakowi jakiegoś Hulka z ruchomymi rękami i nogami za 40 zl i też się będzie cieszył ;)

Nie wspomnę jak zawyżają ceny te marne figurki i zapychacze w postaci m.in. naklejek i przypinek :D

Najlepsza była czacha Diablo z kamieniem ;) Mogli zrobić jakiegoś Diablo z ogonem ale dobrze że nie zrobili. 

Najlepszą figurką z gry to The last of us. Ładna diorama, spoko cena na start i dobra zawartość. Ek nie powinny mieć wcale figurek, dlaczego? Proste dwa powody większość z nas mieszka w mieszkaniu, a nie w stodole czy hangarze lotniczym by mieli ciągle robić to co robią, a dwa  , duża część z nas by chciała mieć różnie kolekcjonerki , a nie tylko wybiórcze. Bo  upierdliwie zasypują nas wielkimi pudłami z wydmuszkami. Obserwuję rynek i nic się nie zmienia. 

Najlepszą figurkę w kolekcjonerce dostaliśmy w Lords of the Fallen., bezapelacyjnie. No chyba, że w kolekcjonerce za 2k była lepsza czy tam w Titanfallu za 1k, nie widziałem ich na żywo więc ciężko mi ocenić, niemniej faktem jest, że bez tych uber drogich figurek całą resztę LOTF zostawia w tyle jeżeli chodzi o jakość wykonania. Co do figurek to też mi sięto nie podoba, że zajmują tyle miejsca, ale co zrobić? Sami się przykładamy do tego trendu głosując portfelem... No przecież nie odmówię kolekcjonerki Cyberpunka...

16 minut temu, MadMix napisał:

Sami się przykładamy do tego trendu głosując portfelem... No przecież nie odmówię kolekcjonerki Cyberpunka

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

większość z nas mieszka w mieszkaniu, a nie w stodole czy hangarze lotniczym

Dobre :)

3 godziny temu, Nikczemnikzlasu napisał:

Dobre :)

Dobre jest to, że narzeka gość co to i tak każdą, ale absolutnie każdą kolekcjonerkę na którą narzeka KUPUJE XD 

Ja natomiast już dawno dałem sobie spokój z 90% kolekcjonerek. Nie mam nadmiaru gotówki a te coraz droższe. Zawartość i jakość to następna kwestia...

12 godzin temu, CrixDoomsday napisał:

Dobre jest to, że narzeka gość co to i tak każdą, ale absolutnie każdą kolekcjonerkę na którą narzeka KUPUJE XD 

Nic o tym nie wiem. Kupiłem tylko Days gone w tym roku w premierowej cenie , no i Resident evil 2 remake. Nic poza tym. Wystawiłem za to ponad 20 ek w tym Titanfall 1&2. Odzyskując więcej miejsca niż tracąc. Pozbyłem się niedawno całej serii Destiny. Nie wiem po co takie rzeczy piszesz. Dowartościowujesz się czy jak? :D

Narzekam , bo chciałbym Doom, ale widzę, że to kolejne [beeep] pudło i po co komu ten kask? Mała super wykonana diorama byłaby extra na półce

Nikt nic nie pisał o Zelda limitce i przespałem chyba będę musiał częściej serwis z ek badać. 

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Narzekam , bo chciałbym Doom, ale widzę, że to kolejne [beeep] pudło i po co komu ten kask?

A po to, zeby go miec. Ja juz wiem, gdzie, jak i obok czego bede go eksponowal w moim gabinecie z samego sentymentu dla calej serii DOOM. 

@SystemShockPl

Wielokrotnie juz tu pisalem, ze nie kupuje kolekcjonerek jak leci, bo tania, bo maly naklad i bedzie sporo warta, bo dobry stosunek ceny do jakosci, bo fajny gadzet, jak niektorzy, a tylko te, ktore jednoczesnie naleza do lubianych przeze mnie serii i maja fajna, moim zdaniem, zawartosc i cene do przyjecia. Ewentualnie takie, w ktore raczej na pewno bede sie zagrywac. 

Co do miejsca, to nie boj zaby. Raz, ze jego brakiem przejmowac sie nie musze, a dwa to ze jak juz wspomnialem kolekcjonerki kupuje tylko w okreslonych sytuacjach. Przez te wszystkie lata uzbieralo mi sie ich niecale 30, gdyby doliczyc te, ktore chcialem miec, ale je przegapilem, to byloby moze o 5 wiecej. W tym tempie zanim osiagne limit miejsca, to beda okolice 2040 roku. 

• Like 1
  • Upvote 1

Ludzie biznes próbują robić na EK. Na allegro Wiedzmin 3 EK za 1700 zł ktoś sprzedaje.  Nawet fan ma pewne granice, których nie przekroczy finansowo.  Jak już miałoby zejść to za 100% drożej od wartości premierowej.

Przyznać się, który to wystawił? ;)

Nie ja. Drugi egzemplarz wciaz zapakowany w karton pocztowy od CDP trzymam dla syna. Dostanie na osiemnastke, czyli za 14 lat. :P

• Upvote 1