Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

628d741246891594.jpg 75e41c1246891614.jpg 

zarywa ktoś dziś nockę ??  bo wygląda że po prezentacji na E3 ruszą preordery na Cyberpunka 2077 :) chyba że te przecieki to ściema

można zamawiać ale lagi jak 

749,99 zł :( 

https://cyberpunk.sklep.pl/ 

jeszcze doliczają wysyłkę ale żart

FjTVmoL.png

Edited by robart

Siedzę już 50 min i nic. udało się wrzucić do koszyka ale nie można się zalogować ani założyć nowego konta do zamówienia.
udało się Wam już?

Edited by srebrnypionek

zgaduję że cały świat próbował wbić do polskiego sklepu bo tylko u nas był aktywny link i serwery wyleciały w kosmos, straszna amatorszczyzna, ja raczej odpuszczam bo nic z tego nie będzie 

doszedłem do adresu i dalej nie idzie :) 

PS. link niby aktywacyjny sklepu z maila prowadzi do stronki https://cdpcp.prestapros.com/  kolejna wtopa

Edited by robart

U mnie to samo. Warto siedzieć, czy iść spać i jutro na spokojnie? Jest możliwość, że się wyprzeda?

nie udało się zamówić wieczorem, wstaję i teraz sklep kompletnie leży :) ale z tego co piszą  @kolekcjonerki to koło 2-4 było okienko ;) 

o kurcze jakie jaja z tym sklepem :) https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/szykuj-sie.11007286/

Cytat

z ciekawosci sprawdzilem ile adresow jest zapisanych na moim koncie i okazzalo sie ze rowne 100! tak wiec podejrzewam ze 100 to max bo liczba wyglada zbyt okraglo

Cytat

Mija właśnie 5 godzina moich prób kupienia kolekcjonerki, zacząłem jakoś przed 23. W międzyczasie ludzie przychodzili, kupowali, odchodzili. Najbliżej byłem przy ekranie wyboru metody płatności PayU, ale wtedy ktoś się chyba ogarnął i o 3 rano stwierdził, że jednak trzeba coś ponaprawiać i wyłączył sklep (który ponoć ruszył z powrotem i działa, parę osób kupiło, ale nadal nie mogę go otworzyć, nie mam już nawet komunikatu o przerwie technicznej). Tyle nakręconego dzisiaj hype'u i trochę niesmak.  Posiedzę jeszcze 2 godziny i idę do pracy, może ktoś odpowiedzialny za sklep też wtedy się weźmie do roboty, jeśli w ogóle jakieś kolekcjonerki zostaną jeszcze.

Limitowane steelbooki #Cyberpunk2077 do edycji standardowej będą dostępne w 4 wzorach. Niestety tylko do zamówień przedpremierowych i na wyłączność w Media Markt, Media Expert, Empik i RTV Euro AGD. Chcąc mieć wszystkie trzeba kupić grę 4 razy

Cytat

Jakby ktoś się zastanawiał nad ilościami na Polskę to w źródle strony mają wpisane 1000 sztuk na XONE, 5000 na PS4 i 4000 na PC. I spokojnie jeszcze to nie zaczęło schodzić przez buga z adresem.

A jak myślicie swoim kolekcjonerskim okiem, warto się rzucać i od razu zapłacić na rok z góry przed premierą bo się wyprzeda w tydzień na przykład, czy można poczekać pół roku spokojnie? Bo jednak to mrożenie kasy na rok.

z trudem ale przeszło a na koniec taki zonk 

qsVAbbA.jpg

z sentymentu zamówiłem na PC choć to najdroższa opcja

Edited by robart

10 000 sztuk jak na mozliwosci polskiego rynku po cenie 749zl to chyba wcale nie malo, widze, ze wielu ludzi ta kolekcjonerke odpuszcza, dlatego mam duze watplisoci co do tego czy faktycznie zejdzie tak ladnie.

Odpuściło dużo handlarzy i osób, które nie chcą od razu płacić. Jakby było jak z Wiedźminem- płatność miech przed premierą, to już niewiele by zostało. 

A na allegro pełno by było aukcji z kontami na preordery za pewnie tysiaka. 

Edited by TomcioM

Przynajmniej zrobili blokade i za jednym razem wiecej jak jeden egzemplarz gry nie da sie kupic. Ja poki co kupilem jedna sztuke, ale najprawdopodobniej dokupie jeszcze jedna, bo zona tez chce miec. :P

Dlatego masz okazję kupić @MadMix. Cieszę się, że właśnie tak zrobili. Dobrze pamiętam, jak brali po 15 sztuk. I szansa na kupno Wiedźmina była niewielka. 

Teraz nikt nie powie, że nie miał szans kupić. Jeśli tego nie zrobi. To może "pluć sobie w twarz". Kupiłem jedną sztukę i nie muszę się oglądać, czy starczy dla mnie.

Tylko, zeby po premierze na promocjach nie chodzilo, bo zalanie rynku kolekcjonerkami, a 10k troche na takie zalanie wyglada, to tez niedobrze.