Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

5e47b51184355634.jpg 

dobre, wydawcy stali się tak pazerni i bezczelni  że nawet nie pokazują już wizualizacji kolekcjonerki :) a i te 600 zł za skrzynkę to niby 100 zł mniej od ceny sugerowanej  

te skrzynki to znikają szybciej niż się pojawiają :)  aż strach pomyśleć co będzie z fajnymi grami typu Cyberpunk czy Dying Light 2

3 godziny temu, robart napisał:

te skrzynki to znikają szybciej niż się pojawiają :)  aż strach pomyśleć co będzie z fajnymi grami typu Cyberpunk czy Dying Light 2

Będzie gorzej. Trzeba bardzo mocno pilnować bo znikną w locie na momencie,tak jak Borderlands. Po tylu latach hype jest gigantyczny na to,a i tak jest nikły przy hypie na Cyberpunk.

Jak tam wasze szczęście z Borderlandsami panowie?U mnie x kom anulował(oczywiście) grymel anulował( zaskoczenie) KiG anulował. Na muve się nie załapałem.

Babka w x kom mówi że nawet 10 sztuk nie dostali.

Za granicą też nie ma ani jednej sztuki nigdzie. Naprawdę tak cholernie mało ich będzie?A wymiotło je momentalnie,chyba szybciej niż RE2. Ja na miejscu twórców to jeszcze bym podbijał ceny:P

Cytat

Powód anulowania zamówienia: Zamówienie anulowane na życzenie klienta

x-kom ogólnie jest dziwny skoro nie mają towaru to po kiego dzwonią i pytają się czy anulować, moje było z 2019-04-08 21:41 ale fakt podejrzanie długo wisiało jako dostępne na ich stronie bo na innych znikało po paru minutach 

szczerze jest to dość zastanawiające  bo do premiery bardzo daleko a cały nakład wyczerpany to ile oni tego mieli 100 sztuk na całą Polskę

Edited by robart

4 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Aż chyba zacznę kupować znowu każdy szrot. Widzi mi się, że zaczyna być naprawdę limitowany, albo kolekcjonerów się znalazło dużo

Nie żebyś dotychczas tego nie robił :P

Gdziekolwiek była jakaś wizualizacja zawartości tej skrzynki z B3 czy mamy im wierzyć na słowo, że będzie super? Poprzednie zestawy tyłka nie urywały a swoje kosztowały :(

te skrzyneczki to na ebayu po ok. 500 $ dolarów wystawiają  nikt nie kupuje ale przebitka zacna

na zavvi wygląda że wystartowała wyprzedaż i oferują w b.dobrych cenach te ubisoftowe kolekcjonerki rodem z USA , do Polski nie wysyłają :(

2a46e01193026814.jpg 

ZAVVI - 39,99 €  za steelbookjeuxvideo.fr

Ciekawe, w dobie streamingu tak chyba te ek będą wyglądać. Pudło pełne guana z Chin, szmaciana lalka,  nalepki, złożony w 4 części plakat i mini artbook jako dobro luksusowe. Bez gry, bo ta będzie do pobrania. Czyli same szmatławe śmieci w tanim opakowaniu z nakładem do 5000 na cały świat za 200-300$. Wiedzą i tak, że będzie bitwa o to na domach aukcyjnych. Używek nie będzie, bo i sprzedaż podobno mocno spada. W końcu cyfra tania 350 za grę lub w promocji 220, a używka 100 złocisza no i te ogromne koszty wysyłki od 8-15 złotych i długi czas oczekiwania, aż doba lub dwa dni. Ciężko z czymś takim żyć. 

Odberałem Swoją z Euro teraz. Pomimo tego że na unboxingach jest w folli-w euro nie ma. Obwoluta jest podarta,mocno porysowana i brudna. Reszta stan idealny. Odebrałem bo już nie chciało mi się zamawiać nowej gdzieś i czekać i być może mieć to samo. Jestem ciekaw czy wszystkie sklepy w pl nie mają folii na opakowaniu.

Ale to wygląda... słabo. Już od poprzedniej było lepiej z ta figurką Skorpiona. Swoją drogą trochę nie rozumiem, czemu na Skorpiona się uparli. Znaczy postać świetna, ale klepanie kolekcjonerek na podstawie jednej postaci jest trochę słabe.

za 400 zl to możesz sobie najwyżej Anno 1800 zł kupić  ;) ja koniec końców kupiłem tę edycję w MM z wysyłką za friko a moje wcześniejsze zamówienie z odbiorem w sklepie nie wiedzieć czemu anulowali, i faktycznie fajne wydanie choć gdyby obwoluta była z materiału to byłby hit  ;) a i ja też dostałem ją bez folii i lekko obitą po bokach mimo że była zawinięta kilka razy w folię bąbelkową

HWSbQPN.jpg

https://editioncollector.fr/z6re do Polski chyba nie wysyłają ale cena ciekawa 

3 godziny temu, Errasmus napisał:

Mam z Amazona. Prawie 700 zł. Empik anulował wszystkie zamówienia. Chyba? Oceny gry są niskie.

Ahhh te czasy w których gra ze średnią 72 to niska ocena... no niemal crap z kosza totalny!

Osobiście spodziwałem się tego. Dobrej gry nic wiecej. Bo dla mnie 7 to po prostu dobra gra-do pogrania. Ma sporo problemów technicznych które z pewnością patche naprawią. Czego nie naprawią to monotonnego powtarzalnego gameplayu który niektórzy widzą mocno,inni zaś nie mają z tym problemu. "Ubi-game" często pada jako krótki opis. Ja splatynuję na pewno ale pewnie za jakiś czas i kilka patch a  i EK kupiłem.

Ale przyznam że mocno bym chciał powrotu czasów normalnej skali ocen gdzie gry z ocenami nawet 5 nadal były spoko. A nie że 7 to krapiszczak....

Jest lepszy unboxing. Morda ludka kulawa ale motorek fajnie zrobiony.

Edited by Yoszek
  • Upvote 1

Sony pompowało balonik i w końcu pękł :) gra przeciętna, kolekcjonerka też nie najwyższych lotów - malowanie twarzy to jakiś żart z tego co piszą

co do ocen to też są bardzo zróżnicowane, np. amerykański IGN dał 6,5  a w NL aż 8,5 

no to teraz czekamy na Rage 2 i gadającą głowę choć w tym przypadku z dostępnością nie powinno być problemów

a 26 września Blacksad: Under the Skin z ceną ~120 EUR

986e351205226334.jpg 

Edited by robart