Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

jak ktoś ma w planach zakupy growe za więcej niż 300 zł to w euro jest zniżka -30 zł z kodem PGE031930 

np. Anno 1800 za 309 zł albo Fallout 76 z outletu (340 - 370 zł) choć tu bym się obawiał

w mediamarkt za to -40 zł przy zakupach w sklepie stacjonarnym za minimum 240 zł, Sekiro na peceta wydaje się dobrą opcją ale nie wiem czy do premiery ostaną się dodatki 

j.w.

Cytat

Szanowny Kliencie, 

Z przykrością informujemy, że sprowadzenie produktu nie jest możliwe z przyczyn niezależnych od sklepu. W przypadku wyboru produktu alternatywnego dostępnego w ofercie sklepu www.euro.com.pl prosimy o złożenie nowego zamówienia. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

Ciekawi mnie co z kolekcjonerką Days Gone, bo olałem szukanie tej edycji. I tak nigdzie już nie ma, cdp mieć nie będzie, a na MM czy muve chyba nie ma co liczyć. Jedyny plus, to to, że wielu januszy też dostanie anulowanie zamówień i będą sobie mogli wsadzić swoje aukcje za 800zł w przysłowiową rzyć.

5 godzin temu, TomcioM napisał:

Ciekawi mnie co z kolekcjonerką Days Gone, bo olałem szukanie tej edycji. I tak nigdzie już nie ma, cdp mieć nie będzie, a na MM czy muve chyba nie ma co liczyć. Jedyny plus, to to, że wielu januszy też dostanie anulowanie zamówień i będą sobie mogli wsadzić swoje aukcje za 800zł w przysłowiową rzyć.

Spider-Man w MM pojawił się dopiero kilka dni przed premierą, z Days Gone może być podobnie.

W Empiku wystawili kilka ciekawych wydań. Jest między innymi Spider, GoW i Bloodborne.

https://kolekcjonerki.com/promocja/specjalne-edycje-spider-mana-god-of-war-red-dead-redemption-2-i-bloodborne-ponownie-dostepne-w-empiku/

15 godzin temu, Yoszek napisał:

X kom,Ultima,Rtv Euro i Merlin anulowali mi zamówienia na Sekiro. Konsole i Gry jako jedyne potwierdziły wysyłkę. Widzę że to samo co z Horizonem,zamówi się wszędzie i niemal wszędzie anulują.

Kiedy dostałeś anulacje z x-koma? Bo ja mam że przyjęto do realizacji i cisza. A innym już wysłali.

Kolekcjonerska Sekiro bardzo mi się podoba. Po pierwsze, piękna grafika na pudełku, świetnie to wygląda. Po drugie, samo pudełko gustowne, fajnie otwierane, wszystkie elementy bardzo ładnie w środku umieszczone. Tak właśnie powinny być pakowane edycje kolekcjonerskie, a nie karton z figurką, a reszta upchana po bokach. Cena dobra, do tego figurka fajna, steelbook estetyczny, fajna mapka, niezły artbook i ciekawy dodatek w postaci monet. Jak dla mnie jak najbardziej na plus, szczególnie, że i sama gra zapowiada się na wybitną produkcję patrząc po recenzjach. Ja jeszcze nie testowałem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupiłem na MUVE i dostałem jeszcze koraliki w woreczku gratis.

Dnia 21.03.2019 o 16:51, Yoszek napisał:

X kom,Ultima,Rtv Euro i Merlin anulowali mi zamówienia na Sekiro.

ciekawe co by było jakby wszystkie sklepy zrealizowały ci zamówienia  :D 

pytanko odnośnie wersji na peceta, mój egzemplarz z muve ma na obwolucie napisy po hiszpańsku / angielsku  ? też tak macie 

prezentacja kolektorki z Generation Zero :) czekam aż będzie za 20 EURO a jak nie będzie to mówi się trudno, grałem w alphę na peceta i słaby tytuł

Edited by robart

Ja dostałem maila z x-koma w piątek ok. 15.00, że dla mnie tez zabrakło. Co jest dziwne, zamówienie dawno opłacone i nawet wysłałem maila w czw czy na pewno dostanę egzemplarz i pracownik sklepu to potwierdził. Generalnie pierwszy raz takie coś mnie spotkało. Nie wiem jak to wygląda teraz, może to głupie pytanie, ale czy nie należy mi się rekompensata (no i oczywiście zwrot pieniędzy)? Możecie coś więcej na ten temat powiedzieć? 

W tymże mailu zaproponowano mi też takie rozwiązanie, że mogę kupić u nich zwykłą edycję za 260 zł i to dopiero za 2 tygodnie, kiedy będą mieli dostawę gry. Żenujące :/ 

6 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Który jest pewny? Ta edycja jest numerowana czy coś? Czy też gra mega kozak i wszyscy się rzucają na te ek? Może wydawcy poszli po rozum do głowy i zmniejszyli nakłady,?

Gra jest naprawdę bardzo dobra i brutalnie trudna. Co do nakładów to nie wiem ale wątpię że gdzieś się dostanie to w cenie premierowej teraz....

Są foty Days Gone realne:

u18P6yNg.jpgPlVs4Jqg.jpgZQz64nKg.jpg