Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

@Orchi

Już na wizualizacji jest zwykłe pudełko, a nie w wersji Gold :P choć myślałem, że to tylko błąd, ale skoro tak jest w realu, to pewnie wszyscy tak dostaną :P 

@finiu

Tak, w pudełku jest kartka z kodem na Season Pass, przynajmniej widać go na unboxingu na YouTubie :) 

Ja niestety dzisiaj nie dostanę kopii pomimo zamówienia z sierpnia. Ubi było wyraźnie zaskoczone tym faktem i po 19 mam dostać jeszcze kod na cyfrową wersję na Xbox One w ramach rekompensaty za stracony czas.

Edited by MasterThief

W końcu i ja dostałem Pantheon Edition i również potwierdzam, że pudełko Xbox One jest od podstawowej wersji gry, tyle że wszystkie niezbędne kody są w środku :) I naprawdę diorama robi absolutnie fenomenalne wrażenie na żywo :D Dawno tak epickiej figurki nie widziałem :D

MYSTERY BOX trafił na youtube :) a i śmiechłem bo większość sklepów przy edycji na PC dodawała opis, wersja z polskim dubbingiem tylko w pudełku a teraz patrzę "Pudełko z grą nie zawiera płyty." 

Cytat

ZAMAWIAJĄC GRĘ U NAS, OTRZYMASZ GRĘ Z POLSKIM JĘZYKIEM (DUBBING), KTÓRY JEST DOSTĘPNY TYLKO W PUDEŁKOWEJ WERSJI Z OFICJALNEJ POLSKIEJ DYSTRYBUCJI FIRMY CENEGA.

kolektorkę LEFT ALIVE tez zapowiedziano https://press.na.square-enix.com/releases/1282/survival-action-shooter-left-alive-coming-to-playstation4-and-steam-on i to nawet w fizycznej postaci 

Dziś z rana odebrałem swoją EK RDR2. Jednak z braku czasu dopiero teraz ją odpakowałem. Szczerze przyznam, że jak gra ma być świetna tak kolekcjonerka bardzo przeciętna  przynajmniej moim zdaniem. Skrzynka fajnie wykonana, dosyć ciężka, aczkolwiek zwykły gadżet bo kłódka i kluczyk śmiechu warta - rzucisz nią o ziemię to sama się otworzy. Jednak zawartość... jest bardzo słaba. Przedmioty są wykonane okej i to właściwie tyle, nic nie robi wrażenia wow, ani choć trochę nie rekompensuje wizualnie kwoty jaką płacimy za zawartość, już nie mówiąc o braku gry w zestawie. Mapa skarbów to śmiech na sali co to ma być, papier jest tak cienki, że prześwituje, a najlepszym elementem całej edycji jest ten mini artbook ? poradnik ? który wykonany jest w formie gazety, jednak jakościowo to jest bardzo słabe. Rozumiem oczywiście, że komuś ta edycja może się podobać, jednak moją pakuje jutro i idzie na sprzedaż.

IMG_3989.HEIC

IMG_3998.HEIC

Edited by UnboxingManer

Słabo to mało powiedziane. Wczoraj obejrzałem unboxing tych pseudo specjalnych wydań i nie jestem świadom za co oni wołają tyle pieniędzy. Absolutne dno, bo większość przedmiotów z tej kolekcjonerki mogłaby być darmowymi fantami do zamówień przedpremierowych.

Edycja specjalna ze steelbookiem za 4 stówy to też jest jakiś żart i mimo że ją sobie zamówiłem to raczej podziękuję. 

Metro: Exodus doczeka się również pełnoprawnej edycji kolekcjonerskiej SPARTAN, dostępnej z edycją Aurora gry (a więc z metalowym pudełkiem, steelbookiem, artbookiem i grą w edycji Gold) lub bez gry. Cena z grą to 245 euro (około 1050 zł) lub 150 euro (ok. 650 zł) bez gry.

Screensho_qwheqwq.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=bm2fdV_CVO0

wygląda fajnie ale do ceny trzeba doliczyć prawie 200 zł za wysyłkę, rozumiem jakby to szło ze Stanów ale przecież Deep Silver ma siedzibę w Niemczech 

"wyprzedany" Fallout 76 Power Armor Edition ponownie dostępny :) przynajmniej na euro i amazonach, łącze się w bólu z tymi co zamówili :(

jakby ktoś szukał prezentacji edycji po polsku to jest już takowa na arhn.eu 

Edited by robart

Ja się cieszę, że się nie zdecydowałem, artbook w miękkiej oprawie, jakiś tam steelbook, soundtrack w dziwnym kartoniku. No i 4 figurki, które mogliby sprzedawać oddzielnie jak to robi ubi. Po co jak można je wciskać w kolekcjonerkę. Gdyby to była diorama jak w The last of us to byłoby super. Cztery oddzielnie popakowane figurki w podłużnym kondomie z grą jako dodatek. Podziękuję.  Kupiłem w tym roku tylko God of war i Valkyria 4 , znośne ceny i zawartość.  Zastanawiam się na F76 , ale tak po nim wszyscy jadą, a zapasy wyprzedawane ze sklepów są co chwila uzupełniane.  Więc wciąż się waham 

14 godzin temu, robart napisał:

F76 to niedługo będzie za free :) 

Nie przeczę i nawet bym chciał by marka upadła, nie zmuszałbym się do zakupu kolejnych części jak do jakiejś pracy na galerach. Tylko po to by mieć całą serię :D . Ten silnik z Fallout przypomina mi Core design czy jak oni się nazywali i Tomb raidery idące na tym samym przez pięć części.