Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

20 godzin temu, TomcioM napisał:

Te broszurki zwane artbookami i tak są mizerne

To demo artbook. Sam praktycznie tego prawie nie oglądam, bo nie ma co. Malutkie obrazki. Format duży kosztuje w Amazon po 150 zeta

Janusze zaczynają się aktywować pomału: http://allegro.pl/god-of-war-ps4-pl-edycja-limitowana-i7148963800.html 500 złotych za limitkę :) W Anglii preordery lecą po około 280 złotych, więc taka cena pewnie będzie w PL (mniej więcej), o ile to wydanie się w ogóle pojawi u nas..

20180124134006.jpg

A taką statuę z Dark Souls dzisiaj pokazano, cena tylko 599 dolarów, jak za półdarmo

https://www.youtube.com/watch?v=WRjQnZ9kTvc

Edited by MasterThief

EURO pierwsze ciekawe :) na plus że można klepnąć z odbiorem w sklepie

pamięta ktoś szał na SNESa Classic MINI, wygląda że już minął https://www.hotukdeals.com/deals/nintendo-snes-classic-mini-6999-delivered-amazon-5999-with-code-bigthanks-2882743

3vcrXPG.jpg

chyba najgorszy preorder gry od empik.com, ale chociaż cenę gry obniżyli bo tak to był śmiech na sali

PS. GADŻETOBRANIE na mediaexpert ale nie trybi z preorderami, sporo mają tych fantów, dziwne że poskąpili na premierę 

Edited by robart

I już w Euro ceny się zmieniły :P Plus dla Limitowanej wersji, która teraz kosztuje 299 zł, gorzej dla kolekcjonerki, która podrożała do 549 zł :) Muve ponoć walczy o te edycje, ale znając ich będzie pewnie najdrożej :P 

1 godzinę temu, MasterThief napisał:

I już w Euro ceny się zmieniły :P Plus dla Limitowanej wersji, która teraz kosztuje 299 zł, gorzej dla kolekcjonerki, która podrożała do 549 zł :) Muve ponoć walczy o te edycje, ale znając ich będzie pewnie najdrożej :P 

Po cyrku z Horizonem i masowymi anulowaniami zamawiam wszędzie gdzie się da teraz.Może tym razem mi nie anulują wszystkich naraz.

U mnie to samo, na razie zamówiona edycja limitowana z Euro za 299 zł z płatnością przy odbiorze. Będę pewnie też obserwował inne sklepy i gdzieś jeszcze zamówię na wszelki wypadek.

Też zamówiłem, tyle że na nich to średnio można liczyć, ten sklep anuluje zamówienie, bo tak i koniec. Gdzie mogę zamówić Kingdom come na ps4? Nie wiecie czy to będzie pudełko spolszczone czy też po angielsku?

W rezerwacji eurortv dalej macie po starej cenie. Jakby komus chcieli wepchac ek za 549 to ma dowod ze kupil za mniej.

Ja musiałem anulować pierwsze zamówienie (to po 319) i zamówić po nowej cenie (299 zł), bo sklep nie chciał zmienić ceny w pierwszym zamówieniu. Dziwne podejście :P

Figurka do GoW wygląda bardzo porządnie... zamówienie jeszcze lepszej cenie w EuroAGD zrobiłem. Teraz tylko trzeba mieć nadzieję, że dotrze.

Nie ufam zabezpieczeniu przesyłek tych masowych elektromarketów, ale złożyłem tam póki co pre-order na EK God of War. Czekam na ruch sprawdzonych sklepów typu: empik, ultima, cdp, muve - jeśli ceny będą na podobnym pułapie to się złoży i tam kolejny pre-order. Oby udało się dostać swój egzemplarz, na innych tegorocznych EK mi nie zależy, liczy się tylko Kratos.

ja dzisiaj odebrałem Project Cars 2 z Euro, steelbook z Horizon też dotarł, wrzucone razem do reklamówki, niczym nie zabezpieczone, tak wiec módlcie się żeby wasza paczka nie trafiła do kuriera idioty :) u mnie tylko małe otarcia na rogach i folia przerwana w paru miejscach

ja z EURO zamawiałem kilka rzeczy i zawsze było tylko oryginalne opakowanie i ta ich folia reklamówka, dali by chociaż bąbelkową ale nie, lepiej brać odbiór osobisty jak ktoś ma w miarę blisko 

PS. na editioncollector nowe szczegóły odnośnie God Of War, ponoć limitka będzie tylko cyfrowa :D, artbook w formacie A5 a i sama figurka nie wygląda już tak super w realu  buu

Edited by robart

Nie musiałeś tego pokazywać. Żyłbym w błogiej nieświadomości. Takie crapy powinny mieć cenę jak Wiedźmin 3 , czyli 350-400 , a i tam chociaż był artbook, który ma do dziś dużą popularność i wartość rynkową. 

Na figurkę Wiedźmina 3 pokazywaną w różnych ujęciach także była wylewana fala hejtu jak to ona fatalnie się prezentuje :) Koniec końców wszystko zależy od tego czy fotki są robione i w jakich warunkach, a figurka z W3 okazała się w realu naprawdę bardzo dobra ;) 

5 godzin temu, robart napisał:

ja dzisiaj odebrałem Project Cars 2 z Euro, steelbook z Horizon też dotarł, wrzucone razem do reklamówki, niczym nie zabezpieczone, tak wiec módlcie się żeby wasza paczka nie trafiła do kuriera idioty :) u mnie tylko małe otarcia na rogach i folia przerwana w paru miejscach

ja z EURO zamawiałem kilka rzeczy i zawsze było tylko oryginalne opakowanie i ta ich folia reklamówka, dali by chociaż bąbelkową ale nie, lepiej brać odbiór osobisty jak ktoś ma w miarę blisko 

PS. na editioncollector nowe szczegóły odnośnie God Of War, ponoć limitka będzie tylko cyfrowa :D, artbook w formacie A5 a i sama figurka nie wygląda już tak super w realu  buu

Coś mi tu śmierdzi.Totalnie inne szczegóły(np brak strzały w bani nieumarlaka) do tego kompletnie inna poza i kolorystyka niż tą co pokazał owy gościu na Swoim FB co pracuje w SM. I w dodatku sprowadzana z Tajwanu?Czy to aby na pewno ta sama figurka?Bo podróbek jest cała masa na ebayu.

Edited by Yoszek

1 godzinę temu, MasterThief napisał:

Koniec końców wszystko zależy od tego czy fotki są robione i w jakich warunkach, a figurka z W3 okazała się w realu naprawdę bardzo dobra

Mogłaby być i słaba, bo kosztowała 350 zł, a zawartością przebija te kiepskie kolekcjonerki za grube pieniądze bez artbooka. 

wg mnie to jest dobry materiał na kolejny film z cyklu oczekiwania vs rzeczywistość :D

e4ff71732593793.jpg 53a1ae732593813.jpg 0ad6cf732593843.jpg e23085732593863.jpg 9ae8db732593883.jpg 

do premiery Goda jeszcze sporo czasu tak więc czas zająć się kolektorką Kingdom Come Deliverence, nie znalazłem jeszcze filmiku, ale jest kilka fotek https://twitter.com/WarhorseStudios

a youtuberzy mogą otrzymać taki miecz