Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Wystarczy wziąć pod lupę MGS ten spin off z Raidenem czy kto to tam był, ale chodzi , że miało też figurkę play arts coś tam. Podobne co wepchali do FF15, tutaj 400 zł i było zaporowo, a teraz 1100 i głupi frajerzy w tym ja , nabijają im kabzę. Nie będę się rozpisywał, że tą pierwszą kupiłem na wyprzedaży za 150 zł. Chyba mało komu skoczyły zarobki o 200%. Może się mylę?

1100 za Destiny 2? Ja mam zamówione za 940zł, ale raczej i tak anuluję (empik.com) :P

Eee. jakie Destiny 2? Tam masz figurkę ?

2 godziny temu, NWWStation napisał:

Ja mam zamówione za 940zł, ale raczej i tak anuluję (empik.com

Na Ps4?

Edited by SystemShockPl

21200629_1812640812400054_6456354823297421273086_1812640719066730_86089044630875

na gamesconie z tego co wyczytałem rozpakowywali kolekcjonerkę ELEX'a ale do nagrania się nie dokopałem

jakoś wcześniej nie wyłapałem ale kolektorkę nowego CoDa popełniło znowu TriForce :)https://madmimi.com/p/be0f9a/

czyli co czekamy na obniżki jak z BF1, Mirror's Edge i Doomem :)

@robart

Jest PL, jak masz lanchera, klikasz w opcje i wybierasz sobie język gry - tylko napisy, ale to nawet lepiej. Co do samej gry to początkowo chciałem ją bardzo chwalić. Jest bardzo ładna graficznie - kolorystyka, światła, cienie itd. Do tego dochodzi epicka optymalizacja. Nic mi nie przycina, nie ma spadku fps itd. Bajka wręcz. Bardzo fajnie mi się grało w sumie, ale... Łatwe to strasznie. Po przejściu, co tam jakoś długo nie trwało wyświetliły mi się opcje gry ze znajomymi czy coś tego typu i mi się odechciało. Jeśli gra z fabułą jest długa, może byś się skusił nawet, ale jeśli to wprowadzenie/rozbudowany dodatek, daruję sobie. Może kiedyś, jak spadnie cena. Pozycja niezła, ale nie powaliła mnie w sumie. Chociaż widać, ze jest solidnie wykonana.

(anuluje pre-order).

Edited by NWWStation

Na PS4 NNK2 już nie ma (znowu rekord?), jakby się jeszcze w jakimś polskim sklepie ta edycja pojawiła to dajcie znać. PC mnie nie urządza, bo musiałbym dokupić grę na PS4 do grania i wyjdzie za drogo.

11 minut temu, Yaper napisał:

Na PS4 NNK2 już nie ma (znowu rekord?), jakby się jeszcze w jakimś polskim sklepie ta edycja pojawiła to dajcie znać. PC mnie nie urządza, bo musiałbym dokupić grę na PS4 do grania i wyjdzie za drogo.

Jest tutaj, ale droższa:

http://www.grymel.pl/cenega-ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-krolewska-edycja-kolekcjonerska-o_l_8033.html

grymel fajny sklep ale czasami przesadzają z tą marżą :)

może dlatego 

Uruchomiliśmy już dla was pre-order na Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Do końca jutrzejszego dnia możecie zamówić edycje kolekcjonerskie oraz deluxe wykorzystując swoje rabaty. Od soboty możliwość ta zostanie wyłączona.
Ni no Kuni II ➡ http://bit.ly/Ni_NO_KUNI_2

ale i tak najlepszy motyw, gra za ponad 600 sów a i tak trzeba płacić za wysyłkę :) i oczywiście zapłacić na 5 miechów przed premiera

Godzinę temu, robart napisał:

grymel fajny sklep ale czasami przesadzają z tą marżą :)

może dlatego 

ale i tak najlepszy motyw, gra za ponad 600 sów a i tak trzeba płacić za wysyłkę :) i oczywiście zapłacić na 5 miechów przed premiera

Na konsolegry też się płaci za wysyłkę :)

Wydaje mi się, ze się pojawi też na empiku czy muve, więc może warto poczekać. Pewnie podobna cena będzie do tej na grymel.

Poczekam na ruch innych sklepów, fajna ta edycja, ale włosów rwać nie zamierzam, jeśli się nie załapię. W ostateczności zadowolę się wersją PC. NNK to genialna gra, tutaj żałowałem pieniędzy na zakup EK i teraz pluję sobie w brodę, bo jednak brakuje mi jej w kolekcji. Naprawdę fajny content, czyli księga i pluszak. Dzisiaj to już rarytas nie do dostania.

59 minut temu, Yaper napisał:

Poczekam na ruch innych sklepów, fajna ta edycja, ale włosów rwać nie zamierzam, jeśli się nie załapię. W ostateczności zadowolę się wersją PC. NNK to genialna gra, tutaj żałowałem pieniędzy na zakup EK i teraz pluję sobie w brodę, bo jednak brakuje mi jej w kolekcji. Naprawdę fajny content, czyli księga i pluszak. Dzisiaj to już rarytas nie do dostania.

Czy ja wiem...

http://www.ebay.pl/itm/Sony-PlayStation-3-PS3-NI-NO-KUNI-WRATH-OF-THE-WHITE-WITCH-WIZARDS-EDITION-/172822806095?hash=item283d0abe4f:g:XDAAAOSwKVFZlCg2

Chodzi mi o polskie oferty, zagranicznych nie biorę pod uwagę, to niemal pewne, że znalazłbym jakiś używany egzemplarz. Do tego ceny w przypadku ebay prawie zawsze są z sufitu, a ja mam jakieś granice dobrego smaku. Swoją drogą, mogłem mieć tę EK za niecałe 600 zł nie tak dawno, ale jednak zrezygnowałem, nie jest ona na czubku mojej listy marzeń (tam plasuje się Edycja Odkrywcy Uncharted 3 - ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?), a budżet nie jest z gumy, by pozwalać sobie na takie spontaniczne wyskoki.

2 godziny temu, Yaper napisał:

Chodzi mi o polskie oferty, zagranicznych nie biorę pod uwagę, to niemal pewne, że znalazłbym jakiś używany egzemplarz. Do tego ceny w przypadku ebay prawie zawsze są z sufitu, a ja mam jakieś granice dobrego smaku. Swoją drogą, mogłem mieć tę EK za niecałe 600 zł nie tak dawno, ale jednak zrezygnowałem, nie jest ona na czubku mojej listy marzeń (tam plasuje się Edycja Odkrywcy Uncharted 3 - ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?), a budżet nie jest z gumy, by pozwalać sobie na takie spontaniczne wyskoki.

Mam Edycję Odkrywcy,raz wyjęta z pudełka i z powrotem Sobie do niego trafiła. Wszystko w stanie 10/10,jak ze sklepu.

Może kiedyś sprzedam:P

Sam się zastanawiam nad Ni no Kuni. Mam tak że jak kupię tą EK 2jki to chciałbym mieć też i jedynki...

Da się jeszcze gdzieś kupić fizyczną wersję Nier Automata na PC? Tylko nie niemiecką (lub same pudełko, to sobie klucz dokupię) :P

Dobra, znalazłem, tanio nie jest, ale to najlepsza gra, w jaką grałem od dawna.

Edited by NWWStation

Widzieliście EK Divinity 2jki? Fajna figurka,duży artbook,kompedium równie wielkie,mapa...kurde wizualizacja konkret!

I od razu uboxing. 189$ z wysyłką. Wyszło mi 650zł. Tylko 1000 sztuk mają więc pewnie zniknie zaraz.

Szkoda że nie ma płyty ale w wypadku Pcta chyba można o tym zapominać już powoli.

lXr5Gyx.jpg

Edited by Yoszek

@Yoszek

Jakby co, to na U3 jestem chętny zawsze i wszędzie, o ile ceny sobie nie zawołasz w euro :P Na pewno trafi w dobre ręce :)

właśnie sprawdziłem pierwsza część Divinity: Original Sin wyszła w 2014r. i kolektorka którą można było kupić  w Polsce kosztowała ~150 zł  żeby było ciekawiej miała dwa klucze na STEAM

minęły 3 lata i dostajemy kolekcjonerkę za plus 600 zł, której nawet nie można już kupić bo wiadomo teraz priorytet mają handlarze co biorą wszystko jak leci

CDPlus informuje

Drodzy gracze i fani Destiny. Pojawiło się wiele zapytań o polską wersję językową w Destiny 2. Od dawna wiadomo, że edycja standardowa będzie w pełni zlokalizowana (polski dubbing). Według wcześniejszych informacji edycja limitowana na konsole miała być dostępna w języku angielskim.
Miło nam donieść, że gra z edycji limitowanej również będzie miała język polski :) Jeśli ktoś będzie chciał mimo wszystko zagrać po angielsku, nie będzie problemu - wystarczy przestawić odpowiedni region w konsoli. Gra w edycji kolekcjonerskiej natomiast będzie dostępna w języku angielskim.
Cayde-6 z kurczakiem dla podkreślenia powagi przekazu.
Premiera już 6 września!

Destiny 2 Collector's Edition Unboxing! ale to jest dobre :D

Edited by robart

Normalnie mnie zamurowało, ta torba za 6 stówek :laugh: Chyba jednak kupię tę edycję, srebrzysta pelerynka i sznur to absolutne must have :cool:

Jak ktoś chciał ten plecak po 600zł to niech lepiej się pospieszy. Wersja PS4 chyba sold out, PC w większości sklepów nie ma (empik nie ma, muve to samo, konsolegry od dawna nie ma). Pewnie tego mało było lub pojawi się za jakiś czas. Chociaż moim zdaniem cena jest absurdalna wręcz, ale wiem, że czasem to nie ma znaczenia, he he :P

Osobiście się lekko zastanawiam nad limitką, bo w sumie grało się dosyć przyjemnie i jeśli kampania singlowa jest długa, będę rozważał. Dla bezpieczeństwa zaklepałem sobie jakiś czas temu na empik.com (gdyby też przypadkiem przepadło, a ja bym się zdecydował, he he).

dokładnie szaleństwo :) 1000-1100 zł i nakład w zasadzie wyprzedany, ja mam klepniętą limitkę na muve choć z perspektywy czasu najbardziej opłacalny zakup był na empik.com preorder z figurką plus gra z koszulką za niecałe 390 zł 

zastanawia mnie też cena edycji standardowej bez już żadnych gadżetów od 240 zł wzwyż , mocne przegięcie ze strony dystrybutora

Techland tez już jedzie po bandzie, za niedorobioną grę chcą aż 249,90 zł 

Edited by robart