Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

12 godzin temu, robart napisał:

450 sztuk, toż u nas Kozaki były w nakładzie 100 szt. lepszy deal 

Gdzie to można kupić?

12 godzin temu, robart napisał:

edycja kolekcjonerska Rise of the Tomb Raider za ok 160 zł (z wysyłką)

Czy ma to nakładkę - obwolutę?

12 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Coraz bardziej mi się podobają Twoje odpowiedzi, a skąd można dorwać to wydanie gry co było tam w środku razem z season pass?

Jedynie na Ebayu musisz poszukać.

1 minutę temu, Friedrich napisał:

Jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany Assassin's Creed: Unity, to na allegro dostępnych jest parę sztuk Guillotine Edition (nówki) za 190 zł.

TUTAJ

Polecam, figurka jest rewelacyjna. Szkoda tylko, że nie sprzedaje kompletnej edycji...

Pro Evo z konsoleigry przyszła z plakatem, to prawda, ale plakat złożony i włożony do bąbelkowej koperty przez co się pogniótł... i na co mi taki plakat?

Sprzedam oba Hot Toy'sy, nerke, opla i biorę! :icon_cool:

PS. 3000zł - wydaje się sporo, ale w przypadku niektórych osób udzielających się w tym wątku wystarczyłoby nie kupować żadnych EK przez rok i $$$ na Wieśka by się znalazły. Także kupno czegoś takiego nie jest zarezerwowane tylko dla bogaczy. ;>

@Errasmus

Dobrze by było, aby w śwince coś zostało na chleb, bo raczej szybko bym się nie rozstał z najlepszą reprezentacją Geralta na rynku. ;)

Edited by Friedrich

Figurka wygląda naprawdę nieźle ale za tą cenę każda by wyglądała nieźle. Trochę nie podobają mi się włosy, jakbym miał wolny hajs to pewnie bym kupił ale obecnie mam w planach kupno nowego TV pod 4k więc funduszy raczej nie starczy. Znając życie i tak figurkę będę mógł zobaczyć na własne oczy bo znajomy pewnie kupi. 

Taka moja sugestia, moglbyście też pisać o nowościach indorowych w  boxach czyli edycji kolekcjonerskich indie, oraz kickstarter? Tam robią gierki lepsze od tych budżetowych.

Ma wyjść coś w stylu Ruff`n`tumble amigowego :) Wydanie w stylu retro box

https://www.kickstarter.com/projects/1093001909/rad-rodgers-the-return-of-the-90s-era-apogee-platf?ref=recs_top

2 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Dzięki, Już zamawiam :) Mam nadzieję że boxy będą numerowane.

Edited by srebrnypionek

Odnośnie Mirrors edge ek. Powiem tyle, kto nie kupił za 250 zł niech żałuje. Nie ma znaczenia na jaką platformę kupujecie bo gre dorzucają pod spodem pudełka. Tzn jest duży box szary dopasowany do gry z tytułem gry i macie wewnątrz tego właściwy czarny box - nie za duży, a pod spodem powietrze, styropian z wnęką i tam siedzi gra. Ona praktycznie nawet w boxie z figurką nie jest. 

Ktoś bawił się już w te kickstarterowe zbieranie na grę? Na ile to jest pewne? Bo słyszałem o różnych przekrętach z tą stroną i mam obawy.
A przyznam, że ten Rad Rodgers mnie mocno zainteresował i kusi mnie wersja za 12 albo 45 dolców.

A skoro już mowa o projektach kickstarterowych, to też wygląda fajnie (chociaż temat bardziej około-growy, więc nie wiem czy to można do kolekcjonerki zaliczyć). Aczkolwiek 90$ za trzy książeczki, to dla mnie trochę zabójcza cena :x

Edited by ZygfrydQ

7 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Odnośnie Mirrors edge ek. Powiem tyle, kto nie kupił za 250 zł niech żałuje. Nie ma znaczenia na jaką platformę kupujecie bo gre dorzucają pod spodem pudełka. Tzn jest duży box szary dopasowany do gry z tytułem gry i macie wewnątrz tego właściwy czarny box - nie za duży, a pod spodem powietrze, styropian z wnęką i tam siedzi gra. Ona praktycznie nawet w boxie z figurką nie jest. 

Gdzie było do kupienia ? Jest gdzieś jeszcze ? Z wysyłką ile wynosiło ?