Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

full metal czy to jest poprawnie napisane, co to w ogóle znaczy, metal albo nie 

niestety polska cena gry nie rokuje dobrze, 500 zł jak nic 

odnosnie cen jeszcze

 http://www.empik.com/deus-ex-rozlam-ludzkosci-edycja-kolekcjonerska-eidos-montreal,p1116334612,multimedia-p teraz za jedyne 519,99 zł ( była za ok. 470 zł )

dla tych co nie wiedzą przez kilka dni sprzedawali podstawkę za 129,99 zł http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/pudelkowy-deus-ex-rozlam-ludzkosci-tanio-w-empiku/

nie pojmuję takich lombardowych praktyk

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się i zamówiłem jeszcze oficjalnie przedpremierowo Mankind Divided EK. Jestem z tego powodu szczęśliwy, bo nahype'owałem się na tę grę do tego stopnia, że na premierę kupiłem też Deus Ex GO i przeszedłem w 2 dni, więc cóż, nie wyobrażam sobie nie mieć tej EK. Według recenzji gra nie zawodzi, więc czekam niecierpliwie, aż mój egzemplarz do mnie przybędzie i cóż, pozostaje mi grać. ;) Dawno na żadną grę tak ostro nie wyczekiwałem, więc mogę mieć tylko nadzieję, że nie okaże się dla mnie sromotnym zawodem, jak chociażby trzeci Mass Effect, który też zbierał świetne recenzje.

Edytowano przez TTTr96
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TTTr96 napisał:

Jak zwykle na PC. Nie mam w domu ani XOne ani PS4. Jedynie kurzy mi się PS3 pod starym TV. ;) 

Ja miałem kupić PS4, ale ogłosili to Neo i czekam na ten 7 wrzesnia, by podjąć decyzję. Ale i tak Deus Ex wezmę na PC chyba ;)

Gra podobno świetna, ale... chyba są planowane DLC, które maja ją dokończyć lub już robią kontynuacje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NWWStation
Z recek wynika, że finał nadchodzi za szybko (względem tempa niemalże 3/4 gry), a do tego jest mało konkretny. W sumie nawet się bardzo nie dziwię, w końcu gra ma zapowiedzianego season passa, co jeszcze bardziej mnie uderza, że go nie ma w EK. Tak samo jak brak dobrego artbooka dla tej gry w EK. :/ Ale przy takim poziomie hype'u pewnie i tak się złapię na to, że season pass wyląduje w mojej wirtualnej półce przed premierą pierwszego DLC.

Co do konsoli, to gdybym miał kupować to tylko Xbox One S. Przede wszystkim, niesamowite centrum multimedialne, bezkonkurencyjne do premiery PS4 Neo, bo zwykłe PS4 nie obsługuje Blu-Ray 4K (zwykły Xbox One też nie). Do tego ultra wygodny pad, szczególnie jeśli lubisz, kiedy czujesz, że coś masz w łapach, to ten pad jest perfekcyjny, nie męczy, ale też o nim nie zapominasz i to akurat wiem z własnego doświadczenia, bo kupiłem sobie tego pada pod PC, ba, nawet zainwestowałem 100zł w odbiornik bezprzewodowy. :P No i ja nie trawię padów od Sony. Są maleńkie, ze słabej jakości materiałów jak na ich cenę. Po prostu zły dotyk zostaje na całe życie. Gdybym miał brać PS4 to tylko po to, żeby ogrywać exy, nic więcej nie byłbym skłonny ruszać z tym fatalnym padem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj ciekawe podsumowanie gry, może troll może nie ale z tym przedwczesnym zakończeniem to chyba jednak prawda 

https://www.reddit.com/r/Deusex/comments/4yry57/i_just_beat_the_game_the_ending_is_absolute/

a i CENEGA znowu uderzyła :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1781882182027255&set=p.1781882182027255&type=3&theater aktywacja klucza STEAM polish edition

PS. polski unboxing kolekcjonerki, swoją droga facet mocno się stara a widzów brak

https://www.youtube.com/watch?v=37EnHSdeIuI

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie wierzę, ile wtop i głupich pomysłów tego wydawcy jeszcze musimy zdzierżyć... Nie prościej im już było pominąć płytkę i dać sam kod? Nie żebym sam chciał pozbyć się płytek z pudełek, ale niektórych rzeczy się nie robi. Z drugiej strony, jestem cholernie szczęśliwym człowiekiem, że jednak mam w laptopie napęd. Uroki 17-calowego bydlaka. ;)

Ten unboxing jest świetny do momentu, kiedy gość zaczyna prosić o łapki etc. Nie brzmi to ani odrobinę zachęcająco, chyba plansza po unboxingu zrobiłaby lepsze wrażenie, ale poza tym, pełna profeska. Gdybym miał sprzęt, to właśnie w taki sposób chciałbym realizować unboxingi.

A tematu na reddicie wolę nie czytać, do tej pory uniknąłem większych spoilerów z gry, nawet oficjalnych gameplayów nie oglądałem, więc chcę się sam przekonać czy finał mnie zawiedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PS4, to właśnie dla exów biorę + mnie osobiście ich pad odpowiada (generalnie wszystko, co bym chciał pograć na konsoli, jest od Sony - więc dla mnie wybór jest oczywisty). Chyba kto co lubi. Co do kolekcjonerki Deus Ex to mam podobne odczucia co gość z filmiku (ale po filmach - bo nie widziałem tego w łapach), czyli pudło jest świetne (jakiś nowy trend? Overwatch eż miał super :P), a figurka nie powala jakoś... Fakt, zdecydowanie wolę ją od tej z poprzedniej, bo lubie podstawki i nieruchome + lubię nie za duże, ale jakość nie powala. Dlatego ciągle się zastanawiam...

Edit.

Ten filmik i granat, ha ha. Lufa od karabinu, ziom xD

 

Mnie się tylko wydaje, czy tutaj figurka prezentuje się lepiej:

DeusEX-2.jpgDeusEX-3.jpg

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz ma dosyć nienaturalny kolor, ale poza tym, wydaje mi się, że ilość detali nie zawodzi. Myślę że pośród mojej kolekcji ubisoftowych figurek, Adam Jensen nie będzie wyglądał gorzej, a może nawet i lepiej. :P

Zastanawia mnie tylko, czy ta podpórka pod nogę jest niezbędna, bo przyznam, nieco psuje ogólne wrażenie, a dynamiczna poza Adama wchodzącego w kamuflaż jest jak najbardziej genialnie dobrana. :)

@NWWStation
Myślę, że tematu o konsolach nie ma co tu kontynuować, więc kończę go stwierdzeniem, że każdy powinien grać na czym mu wygodnie, pole do popisu jest ograniczone, ale każdy powinien mieć swoje preferencje. ;) 

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne do czego można się przyczepić w EK nowego Deusex'a to ryjec postaci reszta jest wykonana dobrze. Jak ktoś jest fanem serii to warto kupić. Mnie osobiście wkurza kształt(weź to później jakoś sensownie ustaw na półce jak masz masę innych kartonów) jak i mały artbook oraz oczywiście cena. Może kupię o ile jeszcze będzie dostępna po premierze gry, sama gra prezentuje się dobrze biorąc pod uwagę oceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma może jakiegoś znajomego z UK albo DE, żeby się dopytać jak u nich wygląda aktywacja DEMD na PC? Może to nie jest tani i głupi wymysł naszego wydawcy, a zarządzenie samego Square, co oczywiście by wiało absurdem na jeszcze więcej kilometrów, ale naprawdę, szukam wytłumaczenia co tu się wydarzyło i nie mogę ogarnąć normalnej wersji wydarzeń. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że nie ma tam season pass. Pamiętaj TTTr96 , że nie każdy chce płacić +150 na start. Kompletnie mi wisi jakiś wycięty level jak w poprzedniej części , albo mapki do multi, którego nie tykam. Możesz sobie go dokupić na premierę i jaki z tym jest problem?  Czy season pass czyni tą kolekcjonerkę atrakcyjną bardziej dla kolekcjonera czy dla gracza? Chyba raczej dla tego drugiego. Wolę materiały innej jakości niż cyfrowy chłam. 

Posiadam ps4 i x1. Powiem tyle, w obu są bardzo dobre pady. Nie męczą łap i ktoś kto ma łapska jak szufla do węgla to sobie z nimi też poradzi. Czasy kiepskich padów z poprzednich generacji minęły. Japończycy sobie przypomnieli , że w Europie żyją ludzie gdzie średnia wzrostu nie jest 155 xD. 

Co do x1 posiada lepsze darmowe gry jak wykupisz abonament. Jest ich mniej, ale gry są lepszej klasy, na playstation jest ich więcej, ale są bardziej popierdółkowate. 

Co do pisania ile wycięto z danej gry to wypowiem się na temat nowego Total war  - warhammer. Tutaj zrobili grę robiąc z graczy dojne bydło, na starcie by mieć to co wyszło należy wyłożyć 300 zł, a to dopiero początek. Owszem nie musimy kupować, ale gra bez tego jest i tak krótka i pocięta.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SystemShockPl
No ale przecież mówimy o sytuacji, w której cena ciągle oscylowała w tych samych granicach. Przez błąd wydawcy w tej samej cenie moglibyśmy otrzymać więcej zawartości, a ja czuję się przede wszystkim graczem. Kupuję kolekcjonerki gier, w które chcę pograć i chcę móc te gry powspominać. Więc no, możemy traktować cyfrowe dodatki jako plucie w twarz kolekcjonerom, jak najbardziej się zgadzam, ale oprócz figurki, która zajmie jakieś miejsce w moim pokoju chciałbym także poznać historię zawartą w ramach jednej gry od początku do końca, nawet jeśli koniec jest w ramach DLC. Jestem więc prawdopodobnie idealnie podatny na praktyki season passowe, ale na to już nic nie poradzę. Jednak, jeśli w tej samej cenie mielibyśmy dostać season pass o wartości 30euro (wg Steama) i tę samą zawartość co jest obecnie w EK to w czym jest problem? Jeśli nie wracasz do gier po premierze dodatków, lub po prostu czekasz z graniem na wersję kompletną, a EK masz do kolekcji to season pass byś sprzedał i tylko odzyskał trochę kasy.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji panowie, by season pass był za darmo. Ten dodatek - kosztuje zawsze tyle samo i nie ma upustu na niego w kolekcjonerce na premierę.  Jasne , że bym chciał by był za darmo, ale za darmo to już nawet kopa w ... nie dostaniesz. Im gra bardziej pocięta tym jest droższy (bo jakimś dziwnym trafem wychodzi masa dodatków po premierze). Już zapomniałem jak to jest z fizycznymi dodatkami, na które się czekało z wypiekami. Chyba ostatnia taka gra to Dragon age 1, gra o właściwej długości z mega dodatkiem na którą czekałem. Nie zapomniałem też o wiedźminach, ale to już tylko klucze z kartami. 

Poza tym ja nie otwieram gier. Trzymam je w folii (do grania mam klucze). Cieszy me oko ich nieskazitelny stan.  Nie mam parcia na cokolwiek, ilość gier w jakie bym zagrał jest tak długa jak kolejki za mięsem za komuny. Mam głupi upór by przechodzić gry na najwyższym poziomie trudności (wrodzony masochizm chyba). Jeśli się go pozbędę to szybciej będę zaliczał gierki w kolejce. Dodatkowo nieszczęsny Gog robi co chwilę promocję i kupuję starocia, a te zajmują więcej czasu niż współczesne gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SystemShockPl
Odnoszę wrażenie, że nie masz pojęcia o czym mu tu dyskutujemy. :P Na oficjalnym renderze kolekcjonerki pojawiła się informacja o przepustce sezonowej do Deus Ex Mankind Divided. Było to dla nas zaskoczenie, bo nigdzie wcześniej o tym info nie było (ale wcześniej też nie było za dużo informacji czy w ogóle SP będzie). Więc już myśleliśmy, że Cenega postanowiła zadbać o swojskiego klienta, a po kilku dniach pojawił się nowy render, tym razem bez informacji o przepustce. Dlatego dyskutujemy w ogóle, jak dobrze by było dostać w kolekcjonerce przepustkę sezonową w tej samej cenie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, doszła do mnie kolektorka DEMD na PC. Steelbook niestety G2 na jedną płytę, a w zestawie mamy wytłoczkę z DEMD w plastikowym pudełku. I tutaj ciekawostka, są 3 płyty DVD, a całość to jak najbardziej wydanie brytyjskie. :P Jestem dumny z posiadania tej EK, bo chociaż mam normalną pudełkową wersję. xD

 

A sama gra w pre-loadzie na Steamie waży raptem 19.9GB. Aż sam się zdziwiłem.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, TTTr96 napisał:

Okej, doszła do mnie kolektorka DEMD na PC. Steelbook niestety G2 na jedną płytę, a w zestawie mamy wytłoczkę z DEMD w plastikowym pudełku. I tutaj ciekawostka, są 3 płyty DVD, a całość to jak najbardziej wydanie brytyjskie. :P Jestem dumny z posiadania tej EK, bo chociaż mam normalną pudełkową wersję. xD

 

A sama gra w pre-loadzie na Steamie waży raptem 19.9GB. Aż sam się zdziwiłem.

Powaga? Nic pobierać nie trzeba, bo wszystko na płytach? To fajnie. A jak figurka i ogólnie całość? Super, czy mogło by być lepiej? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...