Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

Ktoś kupił Homerworld pudełkowy edycje morza wydm? Wersja PL jest tam jako patch? Pytam bo mam angielską i nie moge wybrać PL w steam

Edited by SystemShockPl
brak słowa kluczowego

A co sądzicie o kolekcjonerce South Park ze zdalnie sterowanym "The coon" na rowerku ?

Cena dość astronomiczna - 190$, czyli u nas pewnie rzucą za nie mniej niż 799. Zakładając oczywiście, że do nas ta edycja w ogóle trafi.

@ZygfrydQ

Na mnie zbyt wielkiego wrazenia to nie robi, juz wolalbym sobie kupic licencjonowany i wykonany w wysokim standardzie samochodzik RC. 

Czy to wydanie South Park: The Fractured but Whole z Szopem na rowerku to nie jest czasem autorski składak Amazonu? UbiSoft nigdzie nie informował wcześniej o takiej edycji i nawet render edycji nie wygląda jakby był w stylu UbiSoftu.

Spytałem empik.com o kolekcjonerkę dodatku do WoW. Podobno dostali mały nakład, który szybko się rozszedł. W ogóle podobno od ostatniego dodatku czy 2 leżą ich kolekcjonerki na sklepach, więc teraz biorą mniejszy nakład. W każdym razie, jeśli ktoś kupił, dostanie. Wywalili z ogerty, bo się rozeszło ,a nie dlatego, że za wcześnie dodali.

Cytat

W promocji na Far Cry 4 Kyrat Edition zakupicie
Far Cry 4 Kyrat Edition (PS3)  – 10,50 Euro (cena zmienia się w koszyku)
Far Cry 4 Kyrat Edition (PS4, Xbox One)  – 12,25 Euro (cena zmienia się w koszyku)
Far Cry 4 Ultimate Kyrat Edition – 25 Euro

http://lowcygier.pl/edycje-kolekcjonerskie/far-cry-4-w-wersji-kyrat-i-ultimate-kyrat-juz-od-45-zlotych-na-ubishopie/#comments

za ile było to ultimate 500 zł 

już po promocji :) 

nasza ukochana Cenega zdobyła prawa do Sniper Elite 4 i tu niespodzianka wyda grę tylko na konsolę

http://cenega.pl/news/sniper-elite-4-w-planie-wydawniczym-firmy-cenega/8107

dla przypomnienia 3 na peceta w tym fajnym drewnianym pudełku była na premierę do kupienia bodajże za 119,90 zł, a teraz  pewno dostaniemy cyfrówkę za 199,99 zł 

Edited by robart

Szkoda że EA pali nawet tak świetny gadżet. Szmaciak z pamiętnej konferencji EA jest zrobiony fenomenalnie, natomiast ten z kolekcjonerki wygląda jak tania bazarowa zabawka... chyba że to zasługa słabego zdjęcia, ale to jakieś marzenie. :P Trochę szkoda, bo to mógł naprawdę fajny gadżet, nieco inny od tych wszystkich masówek. ;) 

Edited by TTTr96

Mi chodzi na ich stronie czy pojawią sie jeszcze egzemplarze. Takie oferty za 200% więcej mnie już więcej nie interesują. W końcu premierowy oryginał z Ips w folii posiadam :)

39 minut temu, SystemShockPl napisał:

Mi chodzi na ich stronie czy pojawią sie jeszcze egzemplarze. Takie oferty za 200% więcej mnie już więcej nie interesują. W końcu premierowy oryginał z Ips w folii posiadam :)

Trudno powiedziec. Takie rzeczy zwykle po czasie wychodzą - w końcu najpierw chcą zgarnąć jak najwięcej. Jeśli cokolwiek sponsorowałeś - min chyba 5$, będziesz mieć dostęp do backeredit - pewnie przez długi czas (w znaczeniu blisko do premiery). Jesli nic nie wpłaciłeś... Możliwe, że tylko podstawową lub jakąś jeszcze inną kupisz. Wątpie, by to samo potem sprzedawali. Może okrojoną wersję, kto wie. Wnioskuję na podstawie innych KS, w których brałem udział. 

Nic nie sponsorowałem i zwykła mnie nie interesuję. Kupie cyfrówkę ze spolszczeniem. Albo ta, albo inna ek oficjalna ze sklepu :). Traktuję to jako dodatek, remaster i nic więcej

Nie wiem, wolę zająć konstruktywnym działaniem. The Last Guardian chyba żaden ze sklepów nie będzie miał w ofercie. I zostanie ebay i amazo. So sad...

Pozycja druga była po 93 zł na konsoleigry.pl. Pozycja pierwsza chyba jeszcze jest za 115 zł z wysyłką na allegro. Po co przepłacać. No chociaż z drugiej strony jak kupujesz w sklepie to masz pewność, że kupujesz nową edycję. Za te pieniądze prędzej, raczej już nie stanieją...

6 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

Pytanie do ekspertów, którzy więcej w tym siedzą niż ja. Te dwie kolekcjonerki warte swej ceny czy nadal za drogo?

https://muve.pl/sklep/pc/akcja/assassin-s-creed-syndicate-edycja-charing-cross-pc-pl,93386

https://muve.pl/sklep/pc/strategia/might-magic-heroes-vii-edycja-kolekcjonerska-pc-pl,86160

Wiesz, to zależy. Niby ceny super (chociaż heroes byłtaniej), ale dla mnie to przepłacanie, jeśli gra jest słaba, a Heroes taki jest. Czasem łatwiej wydać większą kasę, gdy jest super pozycja, niż mała, gdy pozycja jest słaba/średnia. Ale to zalezy od podejścia - ja jestem graczem, który lubi ładne wydania. Są tacy, których gra mało interesuję, po prostu zbierają. Pytanie, kim ty jesteś ;)

No Man's Sky (limitka):

https://www.youtube.com/watch?v=F2dxk0lUaOY

Edited by NWWStation

No ja raczej też wolę pograć + mieć ładne wydanie. Czyli heroes odpada, a jak ten AC? Bo tyle tych części, że nawet nie wiem który to i czy jest dobry. Grałem w 1, 2, Brotherhood, a chyba 3 i Black Flag czekają w kolejce do ogrania :P

Ta edycja limitowana no man's sky raczej średnio mi się podoba sam steelbook spoko ale jakoś reszta mnie nie rusza. Grę pewnie kupię jeśli okaże się wystarczająco dobra najpierw chciałem skusić się na EK ale nie byłem pewny co do gry więc po prostu sobie odpuściłem. Pewnie wezmę edycje limitowaną i do tego muzykę z gry na winylu https://www.lacedrecords.co/collections/all a jak gra okaże się przeciętna to i tak pewnie winyl kupię...  

Ja często sobie odpuszczam tego typu zakupy (a też kuszą mnie z tego sklepu zarówno winyle z NMS i HM), bo przesyłka jest horrendalnie droga. W tym wypadku jest nie inaczej - 22euro za wysyłkę NMS do Polski. A im więcej wrzucisz do koszyka, tym przesyłka droższa - za oba zestawi winyli, które mnie interesują, musiałbym już zapłacić 36euro.