Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Hmmm... wygląda dziwnie znajomo :D

Dziś dotarła do mnie EK Uncharted 4 i jestem zaskoczony wielkością  figurki. Jest jakieś 2/3 większa niż ta z kolekcjonerki U3 - nie da się więc mieć 2 Natanów obok siebie bo jeden wygląda jak "karzeł". Generalnie IMHO jest też troszkę lepiej wykonana. Czekam na EK Dooma jeszcze... powinien dojść w przyszłym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

o jak szybko :) na przyszłość lepszy link do źródła  https://www.youtube.com/watch?v=pkDnK6x4rNc

nawet spoko ale figurka pewno wykonana z jakiegoś taniego i lekkiego plastiku a cena blisko 500 zł, zostaję przy wersji z MM 

u nas CENEGA reklamuje tą edycję z przepustką sezonową co jak widać na filmie nie jest prawdą, powód do reklamacji :D

http://cenega.pl/pc/akcja/deus-ex-rozlam-ludzkosci-edycja-kolekcjonerska/2952#screeny-z-gry

 

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcjonerka. Nie jest jakaś wielka figurka, ale dosyć ładnie wykonana (wydaje się lepsza od tej z poprzedniej części). Bardzo fajne pudło i steelbook. Do tego ten mini artbook przyjemny, ale kurczę, cena jest za wysoka na tę zawartość. Już nie będę pisał, ile to powinno kosztować, ale dla przyzwoitości przynajmniej do 399zł powinni zejść na PC. Chyba że z przepustką sezonową, to trochę bardziej sensowne. Generalnie kolekcjonerka lepsza od tej z poprzedniej części moim zdaniem - przynajmniej tak wygląda. No nic, będę się pewnie zastanawiał, ale cena trochę boli i możliwe, że odpuszczę sobie. Chociaż z Doom'a zrezygnowałem, a potem trochę żałowałem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NWWStation napisał:

Fajna kolekcjonerka. Nie jest jakaś wielka figurka, ale dosyć ładnie wykonana (wydaje się lepsza od tej z poprzedniej części). Bardzo fajne pudło i steelbook. Do tego ten mini artbook przyjemny, ale kurczę, cena jest za wysoka na tę zawartość. Już nie będę pisał, ile to powinno kosztować, ale dla przyzwoitości przynajmniej do 399zł powinni zejść na PC. Chyba że z przepustką sezonową, to trochę bardziej sensowne. Generalnie kolekcjonerka lepsza od tej z poprzedniej części moim zdaniem - przynajmniej tak wygląda. No nic, będę się pewnie zastanawiał, ale cena trochę boli i możliwe, że odpuszczę sobie. Chociaż z Doom'a zrezygnowałem, a potem trochę żałowałem xD

Czemu żałowałeś?Dooma jeszcze można wszędzie dostać praktycznie w cenie niższej niż premierowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Yoszek napisał:

Czemu żałowałeś?Dooma jeszcze można wszędzie dostać praktycznie w cenie niższej niż premierowa.

Bo gra jest niesamowita i w sumie bym chciał mieć od niej kolekcjonerkę, tym bardziej że figurka okazała się genialna wręcz. A jak kupiłem i teraz mam płacić trochę taniej niż na premierę, a gra mi nie jest potrzebna? Kiepski deal. Jedynie może będę rozważał, gdy kupię konsolę i dalej będzie dostępne. Bo całkiem możliwe, że na konsoli też bym w to chciał pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka całkiem ładna, ciągle jestem nią zainteresowany, aczkolwiek, chciałbym obejrzeć figurkę jeszcze dokładniej, bo obecny pokaz nie nasycił moich oczu, żeby ocenić czy warto. Śmieszne jest to, że naprawdę podoba mi się pudełko zbiorcze. Pomysł z wepchanie desingu gry nawet do kształtu pudełka jest strzałem w dyszkę.  Cieszy również to, że w sumie dostaliśmy całkiem niezłej jakości unboxa tak szybko, przynajmniej wiemy, że Square się nie wstydzi tej EK, a po grafice promującej, można było mieć wątpliwości co z tego wyjdzie. Jeśli zbiorę kasę i edycja będzie jeszcze dostępna to z pewnością łykam.

Przejrzałem też oferty zagranicznych sklepów, w żadnym nie było na grafice promującej info o przepustce sezonowej, więc wydaje mi się, że Cenega świadomie dodała ten element i nie oszukując się, nie obraziłbym się za taki obrót sprawy.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2016 o 06:56, TTTr96 napisał:

Przejrzałem też oferty zagranicznych sklepów, w żadnym nie było na grafice promującej info o przepustce sezonowej, więc wydaje mi się, że Cenega świadomie dodała ten element i nie oszukując się, nie obraziłbym się za taki obrót sprawy.

Niby tak, ale jest o niej mowa tylko na tej grafice, bo w opisie już nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała CENEGA, nie wiedzą co, kiedy, jak i po ile mają sprzedawać 

jak ktoś zamówił niech reklamuje, przepustka to jakieś 100 zł 

PS. odnośnie kolektorki Dooma to był żałosny skok na kasę, ile to było miech po premierze i grę przecenili u nas na 100 zł czyli za figurkę dałem 470 zł

https://www.amazon.com/Doom-Collectors-PC/dp/B01BG1O75A/ teraz za 46,19  $ w bogatej Ameryce 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robart napisał:

cała CENEGA, nie wiedzą co, kiedy, jak i po ile mają sprzedawać 

jak ktoś zamówił niech reklamuje, przepustka to jakieś 100 zł 

PS. odnośnie kolektorki Dooma to był żałosny skok na kasę, ile to było miech po premierze i grę przecenili u nas na 100 zł czyli za figurkę dałem 470 zł

https://www.amazon.com/Doom-Collectors-PC/dp/B01BG1O75A/ teraz za 46,19  $ w bogatej Ameryce 

 

Dla mnie najważniejsze, żeby była super + do świetnej gry - wtedy mogę przeboleć cenę. Jeśli jest tania, ale wygląda słabo/do słabej gry - na cholerę mi to? Weźmy takiego Heroes najnowszego - za 50zł tego nie chce nawet. Ale fakt, przecenili szybko podstawkę, a kolekcjonerka się trzyma (przynajmniej u nas). Szkoda, że nie mozna z amazonu sobie zamówić, he he, ale waga za wielka :P

Co do Cenegi to mnie trochę bawi ten lament, bo w opisie nic nie było o tym mowy - a zawsze opis jest najważniejszy, nie tylko w przypadku gier. Obrazek może być źle podlinkowany nawet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się tylko zastanawiam, w jaki sposób taki błąd się wkradł? Czyżby były jednak jakieś kraje gdzie season pass jest w zestawie i na ich grafice bazowała Cenega? A może każdy kraj składa samemu takie rendery z 'klocków' i jednym z 'klocków' przesłanych przez Square jest właśnie season pass, jako opcjonalny element do dodania przez wydawcę. Ktoś się orientuje w takich sprawach? Zwykłe zaniedbanie czy jakieś zmylenie w temacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, TTTr96 napisał:

Tak się tylko zastanawiam, w jaki sposób taki błąd się wkradł? Czyżby były jednak jakieś kraje gdzie season pass jest w zestawie i na ich grafice bazowała Cenega? A może każdy kraj składa samemu takie rendery z 'klocków' i jednym z 'klocków' przesłanych przez Square jest właśnie season pass, jako opcjonalny element do dodania przez wydawcę. Ktoś się orientuje w takich sprawach? Zwykłe zaniedbanie czy jakieś zmylenie w temacie?

Wydaje mi się, że przeczytali o tych dodatkach cyfrowych i myśleli, że to season pass :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donosy z obozu UbiSoftu:

1. Nie widziałem wcześniej, więc chyba świeżo zapowiedzieli. For Honor z kolekcjonerką! Całość ma dosyć standardową zawartość, grę w wersji Gold, litografie, OST, a do tego stojak na hełmy w skali 1/3. Przyznam, że ta ostatnia zabawka brzmi intrygująco i nawet już mam pomysł gdzie mógłbym to ładnie wyeksponować w pokoju, szkoda tylko, że klasyka nakazuje, że trzeba ponarzekać na cenę, bo ta standardowa - 140 ojrosów.
Tutaj render kolekcjonerki: 578f2365adc724086e8b4567-1.jpg

A tutaj można ew. zamówić: http://store.ubi.com/eu/for-honor-tm----collector-s-case/578f2365adc724086e8b4567.html

2. Kolejna kwestia tyczy się Watch_Dogs 2. Tak jak poznaliśmy już wszystkie wydania tejże gry, tak Ubi postanowił nas uraczyć jeszcze jedną figurką. Tym razem nie Marcusa, a Wrencha (tego kolesia z dziwnymi okularami). Całość byłaby dosyć standardowa, gdyby nie fakt, że Ubi chyba nieco zmieniło politykę figurkową. Otóż, figurka Wrencha łączy się z figurką Marcusa z edycji San Francisco. Nie widzę żadnej informacji, żeby dało się go także dołączyć do Marcusa z Return of DedSec, więc sprawa jest jakaś dziwna.
Dla zainteresowanych render: 5798c5cf0c8ee48c108b4568-1.jpg

50 ełro i jest Wasze: http://store.ubi.com/eu/watch_dogs-2-figurine--the-wrench/5798c5cf0c8ee48c108b4568.html

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, że jak dotychczas rzadko decydowałem się na kolekcjonerki (ze względu na jakość wykonania figurek - marny przelicznik cena/jakość), tak w przypadku For Honor zapowiada się grubo. Jeśli tylko rozbudowanie samej gry i immersja nie pójdzie w stronę: przerost formy nad treścią, to szykuje nam się solidny kawałek grajła. Co do samej kolekcjonerki to chyba właśnie pora poszukać sobie miejsca na półce (w gablocie) na nowe trofeum :D Oczywiście nie pogardziłbym ceną 350-400 PLN (marzenia:tongue:)

 

3 Individual faction helmets on their stand 1/3 scale full metal

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...