Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

@up

Jest to oferta od blazercruela. Dosyć często tu pisze. Swego czasu sprzedawał całą swoją kolekcję za ok. 10000 zł na allegro.

Przy takiej kwocie mógłby chociaż odpuścić koszty wysyłki. Z drugiej strony i tak nikt za tą cenę nie kupi, jak dla mnie jest to jedynie sprytna manipulacja. Wyobrażam sobie jak ktoś pisze do niego np. "Za 100zł kupię". On wtedy odpisuje "Za mniej niż 350 nie sprzedam, to bardzo rzadka edycja". No i ten ktoś myśli sobie wtedy, że i tak utargował już 650zł i że hiper fajnie byłoby mieć taką ultra-rzadką edycje w swoich zbiorach. Kupuje za te 350 i obie strony zadowolone, klient bo nabył ultra tanio i sprzedawca, bo nieźle zarobił. Przynajmniej ja tak to widzę :)

• Upvote 1

Cena jest śmieszna na nasz rynek. Po zdjęciach można wnioskować że pudełko jest lekko wgniecione/zapadnięte?

Często się tu również chwali zdobyczami, po jakimś krótkim czasie te rzeczy trafiają na allegro.

Call of Duty: Modern Warfare Steelbook za 2 funty. Wysyłka free.

Edited by DjAndzia
  • Upvote 2

@up Wysyłają do polski te steelbooki? Zamawiał już ktoś tam i orientuje się z cenami wysyłki oraz ze stanem paczki po dotarciu do rąk zamawiającego?

Zamówiłem. Do polski wysyłka ze free więc tak, jest za niecałe 2 funty to pudełko. Nie jest to steelbook, miało to inna nazwę, ale teraz jej nie mogę sobie przypomnieć sad_prosty.gif

EDIT:

Jumbo box...

Edited by Lucciver

Okay, dzięki za info. Nieważne jak się nazywa, na pewno lepiej się prezentuje niż plastikowe pudełko z napisem GOTY.

• Upvote 1

Mam do was pytanie czy warto kupić za 29 99 zł edycję kolekcjonerską gry Age of Conan wraz z dodatkiem. Chodzi mi głównie mi o zawartość i jej stosunek ceny do jakości. Tak wogóle czy w tą grę gra ktoś jeszcze ?

Za 30zł jak najbardziej warto, kolekcjonerka przychodzi w pudle wielkości Mass Effect/ Dead Island. jest koszulka jest artbook. Myślę że dla samego posiadania za taką kwotę nie ma co wybrzydzać. A czy ktoś jeszcze gra to nie wiem niestety. Ja swój egzemplarz kupiłam za podobna cenę i leży zafoliowany smile_prosty.gif

Czy ktoś miał problemy z odbiorem Assassin's Creed IV Edcyją Bukianiera w Komputronik-u? Po licznych mailach i upomnieniach w końcu dostałam egzemplarz na PS3! Nagle się znalazła. Co gorsze mój egzemplarz miał zdarte plomby! Czyli ewidentnie ktoś grzebał! Co najlepsze próbowano wmówić przy odbiorze że egzemplarz już został odebrany! Szkoda ze sama osobiście tego nie odebrałam, lecz pośrednik. To jest chamstwo, że pracownicy otwierają czyjeś produkty!

Down ExE221: Taką figurkę można kupić za 72zł z wysyłkalub za 52zł z wysyłka bez pudełka.smile_prosty.gif

Edited by DjAndzia
  • Upvote 2

na Allegro pojawiła się figurka Tyraela, o którą ktoś-kiedyś pytał http://allegro.pl/mi...3712603707.html

@Andzia, ktoś tam mówił że boi się ebaya, a zawartość jest podobna na allegro, do tej za 70 zł. Dołączając koszty wysyłki (lokalizacja -

GuangZhou, Chiny

), wyjdzie mniej-więcej to samo. :)

Edited by ExE221
  • Upvote 1

Tak więc, po wielu próbach uplastyczniania podstawki Czarnobrodego suszarką ( okazało się, że to będzie zdecydowanie najlepsza metoda przy takim przypadku ) udało mi się osiągnąć całkiem przyzwoity efekt. Najpierw wygiąłem podstawę zupełnie do poziomu, ale okazało się, że w takim wypadku 2 podstawki zupełnie do siebie nie pasują i efekt był jeszcze gorszy niż na początku. Przy drugiej próbie wyginałem podstawkę w drugą stronę i tak udało się osiągnąć efekt finalny. Albo mamy zupełnie płaską podstawkę, dla figurki stojącej osobno, albo lekko bujającą się do połączenia, przy czym na prawdę bardzo leciutko.

Galeria

• Upvote 1

Yesss... Cieszę się że mogłem pomóc. Lepiej nich się lekko chwieje, ale pasuje do siebie nić stoi prosto i nie pasuje wcale. Fajnie, że udało ci się to zrobić.

Witam ! Zamówiłem edycję Bukaniera Assasin's Creed 4 Black Flag na PC na komputronik.pl w poniedziałek i cały czas do tej pory status zamówienia brzmi "w trakcie przetwarzania". W komentarzu od handlowca mam podaną taką informację :

Brakujący do wysyłki zamówienia produkt, pozycja 1 , został domówiony, czekamy na potwierdzenie dostawy uzupełniającej. <BR> około 20-11

Czy to znaczy, że nie załapię się na kolekcjonerkę ? Dziwi mnie to, że zamówienia można cały czas składać. Mam nadzieję, że jeśli uda mi się załapać to nie będę miał już dalszych nieprzyjemności jak w przypadku DJAndzia. Jeżeli też ktoś zamawiał na komputroniku tę edycję to niech się wypowie.

Jeżeli też ktoś zamawiał na komputroniku tę edycję to niech się wypowie.

Również kupiłem kolekcjonerkę AC IV w komputronik.pl (29 października złożyłem zamówienie) i mam ten sam status co Ty, napisałem już do nich, jeśli odpiszą to niezwłocznie podzielę się odpowiedzią w temacie :).

Empikowa edycja wyżej wymienionej gry będzie rozsyłana w okolicach 22 listopada, więc spokojna głowa.

Z tego co wiem to empik wysyła wszystko 2-3 dni przed premierą, a premiera jest 21 :trollface:.

Guest

Znacie jakieś ładne, zbiorcze wydanie Assassins Creed (po polsku, ofcoz)? Nie musi być w steelbooku, byleby można było kupić nówkę za rozsądną cenę. Czytałem o jakimś zbiorczym wydaniu, ale odstraszyły mnie płytki z reedycji (a reedycji bardzo nie lubię).

@up

Na jaką platformę ? Jeśli na PC, to polecam antologię, płytki są premierowe. W antologiach konsolowych płytki są z serii classics/essentials. Poczekaj do 22.11 bo wtedy ma być premiera zestawu Heritage Edition, może taki zestawik podpasuje Ci bardziej, chociaż sądząc po okładkach konsolowych płytki będą tam również z reedycji.

Miałem się już kilka razy pytać, ale zawsze wypadało mi z głowy. Czy ktoś z Was ma jakiś sposób na ochronę Jumbo boxów, takich jak np ten ze Skull Edition ?

Guest

@ Orchi - na PC rzecz jasna. Chciałbym dać kolejną szansę serii, ale pod warunkiem, że wszystkie części uda mi się dorwać w miarę niedrogo.

Z tego co jednak widzę, antologia jest już nie do dostania, a tym bardziej na PC, z kolei Heritage jest tylko na konsole, tak? Jednak nie. :P Zastanowię się zatem, a szkoda, że ta antologia jest już nie do dostania, bo całkiem ładnie się prezentuje.

Edited by Prometheus

@ Orchi: Bardzo dziwne że trafiła Ci się taka figurka, oglądałam ją w Media Markt I był normalne,nic nie było wykrzywione ani nic, wiec nie wiadomo co o tym myśleć. czy sklep sobie poleciał w ciuly czy trafili partię z defektami. Choć jeśli to drugie powinni ją zareklamować.

Odnośnie Komputronik-a pierwszy i ostatni raz tam zamówiłam kolekcjonerkę, wolę dopłacić te 20-30zł w empiku i mieć pewność ze nikt nie macał jej. Jestem zniesmaczona tym, ale od samego początku ktoś chciał moją kolekcjonerkę w tym sklepie zabrać dla siebie.

Czy ktoś może coś już wie odnośnie wyprzedaży w muve kolekcjonerek? Bo jakoś brakuje fajnych okazji do kolekcji smile_prosty.gif

Oraz czy jakieś ciekawe kolekcjonerki zapowiedziano na najbliższe miesiące?

Edited by DjAndzia

Znany wszystkim manyak2 ponownie wychodzi z dość ciekawą ofertą, mianowicie kolekcjonerką Deadfall Adventures, standardowo bez klucza. Sama edycja jakichś górnych lotów nie jest o czym świadczy szybkość sprzedawania, no ale za dyszkę jak najbardziej :).

http://allegro.pl/deadfall-adventures-edycja-kolekcjonerska-eng-i3716179929.html

• Upvote 1

Gabriele- u mnie w zamówieniu Black Flag ( Buccaneer, empik) stoi 22.11 + czas dostawy. Czyli albo w kolejny poniedziałek (25.11), albo w przyszłym tygodniu kurier mi przywiezie.

A tobie tak dochodziło coś z empiku?

Edited by piotrekpk19

Czołem. Zajrzałem na ebaya i wpisałem frazę assassin, przejrzałem kilka stron i naprawdę to co oferują u nas to nic w porównaniu to co widziałem na ebayu. Np. widziałem przepiękną replikę broni Kenway'a. Zauważyłem też ostrze z czwóreczki. Cena jak myślę dobra, dla kolekcjonera fajny gadżet. Ciekawie by się prezentowało z ostrzem z Bortherhooda które stało na allegro za 99zł. W oko jednak wpadł mi steelbook. Ma dwie wady. Cena i ten napis na dole czołowej stroniy Assassin's Creed Black Flag.

Replika broni:

$(KGrHqRHJE0FJj9KS,j(BSc3kVNrig~~60_57.JPG

Ostrze:

$(KGrHqF,!nsFIs0ciZhZBSPY(qBsIg~~60_12.JPG

Steelbook:

$_57.JPG

• Upvote 1

@ piotrekpk19 - wszystkie źródła głoszą że premiera AC4 na PC w Polsce będzie 21 listopada...

Ja sam w empiku nigdy nic przedpremierowo nie zamawiałem lecz z relacji znajomego wynika że zawsze wysyłali 2-3 dni przed premierą by paczka doszła na czas.

Dodatkowo na karcie produktu w komputroniku w ładnej zielonej ramce woła napis "WYSYŁKA JUŻ 20.11.2013", więc już sam nie wiem jak to jest.

W zamówieniach na empik.com przy każdym zamówieniu przy dacie wysyłki miałem podaną datę premiery + czas na dostawę. Zarówno w przypadku GTA V wysłali grę 1 dzień przed premierą i Batmana AO - 2 dni przed premierą. Wydaje mi się, że te daty są czysto orientacyjne, a wysyłka zawsze ma miejsce 1-2 dni przed premierą, w zależności od zastrzeżeń dystrybutora.