Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@UP

Jakos nie ufam aukcjom, w ktorych sprzedajacy zamiast zdjecia sprzedawanego towaru wstawia zwykle stock photo i dorzuca do niego jeszcze screenshoty z samej gry. Tak to moge kupowac w zaufanym sklepie, ale na serwisie aukcyjnym chce dokladnie widziec co kupuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka godzin weekendowa promocja na muve się zaczyna więc póki co wstrzymuję się z kupieniem czegokolwiek.Co tydzień zawsze znajdę coś dla siebie,a teraz jakby dali może jakąś wyprzedasz kolekcjonerek byłoby super.Ostatnio wspomnieli że teraz będzie więcej pozycji pctowych.Się okaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał porównywać Twierdzę 3, którą też zresztą rozpakowywałeś i recenzowałeś, to co byś wybrał w kontekście zawartości edycji kolekcjonerskiej? Według mnie "Arturek" wypada trochę lepiej, choć skrzyneczka Twierdzy 3 też ma swój urok.

Przede wszystkim bardzo dziękuję za miłe słowa :)

A co do porównania... Hmm.. ciężko tak zdecydowanie stwierdzić, która z obu tych edycji kolekcjonerskich jest lepsza, cenniejsza itp. Moim zdaniem obie są dość interesujące zarówno w kontekście ubogiego wyposażenia ;), jak i rodzaju dołączonych gadżetów. Innymi słowy zarówno kolekcjonerka Twierdzy 3 i Króla Artura II oferują bajery z tych, które nazywam praktycznymi czyt. których możesz np. codziennie używać. Oba zestawy zawierają koszulki. Twierdza 3 idzie dalej i pozwala skorzystać z dołączonego pendrive'a. Już mniejsza o jego kiczowaty wygląd i sposób wykonania. Grunt, że może posłużyć jako np. tymczasowy magazyn jakiś tam danych. Król Artur natomiast proponuje dodatkowo film na DVD - tu podobnie jak wyżej - jakość takowego jest mocno dyskusyjna. Pozostaje jeszcze sztylet - dość oryginalny dodatek. Przyznam, że bardziej by pasował miecz jezyk2.GIF

Trudno rozstrzygnąć... Gier oczywiście jako takich nie porównuję. Nie ma potrzeby - obie są bardzo interesujące. Ale jako kolekcjonerkę raczej bym wybrał Twierdzę 3 - koszulka + pendrive. Prędzej skorzystałbym z tego duetu niż z trio pt. koszulka, film "Rycerz Króla Artura" i... sztyletu. chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem Freedom Editioni powiem jedno edycja świetna. Figurka jak dla mnie pięknie wykonana, litografie są spoko, Steelbook wygląda naprawdę ładnie, litografie z resztą też spoko wypadają. Jedynie co mnie martwi to posklejane kartki w dzienniku, które chyba będę musiał ostrożnie nożem do tapet poprzecinać jeśli chce zobaczyć ukryte strony. Zaś samo pudełko zbiorcze robi jest naprawdę dobrze wykonane. Jednym słowem za tą cenę daje jej złoty medal. Zastanawiając się nad jej zawartością a ceną, chyba będę musiał anulować Pre-Order na BioShocka Songbird Edition, bo cena odstrasza :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła do mnie edycja limitowana halo reach. I cóż unboxing nabrałem. Wyszedł tak mi się wydaje że raczej słabo ale że w paczce było coś oprócz samej gry więc jest bardzo ciekawy. Co do samej edycji wypowiem się szerszej gdy wrzuce unboxing a będzie to raczej dopiero jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adimus

Ani się waż rozcinać te strony. Muszę to jeszcze potwierdzić ale z tego co słyszałem to one mają tak być... Rozetniesz - zniszczysz element tej EK.

Blik - wątpliwe żebyś coś dostał. Już łatwiej w MM. Jednak pytać zawsze warto. Ja pytam za każdym razem jak jestem na zakupach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Naprawdę jesteś niezorientowany w temacie i kilka razy naprawdę porządnie 'śmiechnąłem' oglądając Twój unboxing. Otóż zacznijmy od 'zakładki'. To nie jest zakładka, to jest tekturowe ukryte ostrze, wystarczy się przypatrzeć. Co do dziennika, to strony które się nie rozkładają, należy przeciąć tym oto tekturowym nożykiem. Dlaczego tak? Ma to imitować użycie danego dziennika, jakoby sprawiał wrażenie podniszczonego, okładkę da się wystylizować, ale gdyby ktoś dał nam pogniecione kartki, to czy przypadkiem nie doszłoby do buntu kolekcjonerów, mimo że takie były plany twórców? Co do samego dziennika, to jego tłumaczenie prawdopodobnie ukaże się na Zakonie Assassin's Creed, jeśli UbiSoft się na to zgodzi, więc jak ktoś chce mieć wiedzę z dziennika i nie rozcinać go, to będzie taka opcja. wink_prosty.gif

Poza tym mam pytanko do osób, które mają w okolicy jakiś normalny sklep z grami. Czy widzieliście może w jakimś Edycję limitowaną AC3 na PC? Chodzi mi o tę gdzie jest gra + steelbook. Na konsole takie coś wyszło, ciekawi mnie czy na PC też. Na Allegro jeszcze żadnego egzemplarza nie znalazłem. confused_prosty.gif

Zapomniałem jeszcze dodać, że dziś nie doszły jeszcze do mnie edycje Join or Die i Freedom AC3... Empik w moim przypadku definitywnie dał ciała. Na szczęście gram.pl zrobił wszystko jak należy i mogłem zacząć grać przed premierą, zamiast dzień po.

Jestem też zainteresowany Artbookiem z AC3, więc jakby był zakup grupowy i miałbym kaskę, to jestem chętny dołączyć do grupy szczęśliwców. wink_prosty.gif

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Powiem Ci szczerze, że tym motywem z "zakładką" mnie zaskoczyłeś :P

Podeślij mi jakieś gg na priv żebyśmy się zgadali w sprawie tego artbooka.

Jeśli jeszcze ktoś jest zainteresowany sprowadzeniem tego lub innego artbooka również pisać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTT

Ostrze, nie ostrze. Olali sprawę bo mogli dać metalowe. Komu by zaszkodziła taka zakładka z kawałka blaszki?

Co do reszty - nie wiedziałem bo mnie to mało interesowało. Mam zbyt wiele na głowie żeby rozczytywać się na temat jednej EK gdy między czasie mam 20 innych...

Nie mniej jednak dzięki za informację. Może wspomnę o tym przy okazji unboxingu Codex Edition.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z tym poczekać do unboxingu, ale stwierdziłem, że czas uświadomić graczy. Nie wiem czy jutro nagram, a sobota odpada, tak samo niedziela. W ogóle ostatnio wiele planów na filmiki mi się sypie(a miałem w planach już 4 filmiki dla Was + teraz unbox AC3). Jeśli jutro nie nagram unboxingu AC3, to prawdopodobnie będziecie podziwiać już filmik gdzie nie będę mógł dla Was wszystkiego rozfoliować. Co do informacji, to rzeczywiście, wzmianki o przeznaczeniu różnych rzeczy były tylko na forach o AC, więc nic dziwnego, że przeciętny gracz w AC nie skapnął się, że to takie oczko w stronę fanów. Swoją drogą, to słyszałem też, że ta tekturka mimo swojego przeznaczenia średnio się sprawdza do rozcinania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Dotarła do mnie dzisiaj Deluxe Professional Edition Hitmana: Absolution i jestem wręcz zachwycony wykonaniem figurki Agenta 47. Przydomek 'Jajogłowy' nabrał dosłownego znaczenia, a poziom odjechania sugeruje, że designerzy byli na solidnej fazie podczas projektowania finalnego wyglądu. Jak najbardziej polecam, posiadać taką perełkę w swoich zbiorach to nie lada gratka dla każdego kolekcjonera.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja zapowiadałem unboxing halo reach edycja limitowana http://www.youtube.com/watch?v=HZ0FBsRo6zY&feature=player_embedded#! Warto zobaczyć nawet jeśli się nie jest zainteresowany samą grą. To unboxing z twistem lepszym niż w Grze o Tron :).

P.s tak zdaje sobie sprawę że moja reakcja była strasznie głupia :).

Edytowano przez lunatyx
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven2000

Jedyne co mogę napisać, to tyle, że widzę progres w twoich unboxingach. Każdy następny ogląda mi się coraz lepiej. Mimo faktu, że seria Hitman mnie wcale nie interesuje, to sam Hitman wygląda bosko. xD Gdybyśmy dostali taką Larę(ten sam wydawca światowy - Square Enix), to byłby wniebowzięty i na 100% nie rozmyślał nad anulowaniem zamówienia na TR2013EK. W każdy razie bardzo miło mi się oglądało, liczę że będzie coraz lepiej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraven? Ale mi zrobiłeś "smaka" na tego nowego Hitmana. Figurka jest genialna w swej prostocie i naprawdę sympatyczna. Pudełko na grę też dosyć ciekawe. Jakbym miał kupować tę edycję kolekcjonerską, to wybrałbym wersję na konsolę Xbox 360, bo nie chciałbym w to grać na klawiaturze :P .

Pamiętam, jak niedawno kolekcjonerka Hitman: Absolution była hejtowana, a tu się nagle okazało, że mamy do czynienia z naprawdę fajnym zestawem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezła przecena

to pomyślcie jaka muszą mieć marżę jako zwykły sklep jeśli mogą sobie pozwolić na 30% od ceny sugerowanej na start (to w nawiązaniu do dyskusji o cenie nowego Bioshocka)

a tu świetna oferta w nowej promocji muve

http://sklep.muve.pl/pc/rpg/risen-2-mroczne-wody-dlc-pc-pl-edycja-kolekcjonerska/4545

dobrze że wycofałem zamówienie przy premierze, zamawiając dziś oszczędziłem prawie 2/3 kasy :D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...