Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ja zaraz kręcę unboxing Freedomki.

Myślałem że będzie jutro, a rano przyszedł esemes że dzisiaj.

@Groteska

Zakup Sheparda? Blahh...

Jak już to tą - chyba że mówicie o innej. http://www.figurkowo...hita-kotobukiyi

Jedyna którą bym kupił z ME to : http://www.figurkowo...soni-kotobukiyi

UPDATE

Zaczynam przesyłać unboxing.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurka do tego kosztuje 250zł, a za tyle, to już można kupic coś naprawdę porządnego od Neca czy Hot Toys.

Hmm... akurat nie powiedziałbym, że Neca to taka super jakość jak zdarzają im się wpadki typu: dwie lewe nogi aliena (czytałem o tym zdaje się, że na forum aliensgroup). wink_prosty.gif A Hot Toys to raczej inna półka cenowa - figurki bez przeceny i nowe to koszt od 150$ w górę (przynajmniej tutaj: http://www.sideshowtoy.com/). Chyba, że w innym miejscu da się znaleźć taniej.

Edytowano przez podgoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zboczę trochę z tematu.

Ma ktoś pojęcie gdzie można by pl dostać takie coś? http://www.ebay.com/itm/100-Resealable-Bags-for-Slim-Dvd-Cases-7mm-Clear-OPP-/230662012740?pt=BI_Blank_Media&hash=item35b486ff44 .Wiem że na ebayu też wysyłaja worldwide ale 50$ za przesyłkę to odpada...głównie chodzi o ochronę steelbooków bo rysują się niektóre ultra szybko po 3 przestawieniach z miejsca na miejsce....

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mam pojęcie. Kupiłem sobie takie folijki na moje steelbooki. Jedyny minus to to że steel wchodzi do nich na styk... Łatwo o rozdarcie. Jak nie myślisz ich potem wyciągać to mogę polecić sprzedającego i konkretny produkt. Steele wyglądają świetnie w nich i są dobrze zabezpieczone przed zarysowaniami.

Nie dla osób niecierpliwych. Trzeba poćwiczyć pakowanie w nie żeby nie niszczyć każdej następnej.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Kupiłem własnie te: http://allegro.pl/wo...2786732982.html Jak chcesz mieć trochę luzu to kup jak znajdziesz w rozmiarze 16x20.

Cena jest świetna - dostajesz 100 sztuk.

Polecam każdemu kto ma jakieś steelbooki.

Łapka w górę jeśli komuś pomogłem :3

Filmik się trochę wysyła bo podwyższyłem jakość.

Edytowano przez CrixDoomsday
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Jednak poszperałem dalej na forach i tego gościa polecali lub podobnych http://www.ebay.co.uk/itm/170652980942?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649.Wziałem 100 na dvd i 100 na blu ray.Na filmikach na yt pasuje idealnie,nawet plastikowe rękawy wchodzą razem z pudełkiem.Mam nadzieję że będzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale powiem ci że mimo wszystko dużo lepiej prezentują się dobrze przylegające folie niż te większe.

@Adimus

Jeszcze niestety poczekacie, bo idzie wolno 32%.

@Gabiś

To powiedz mi jakie walory posiada zafoliowana EK?

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steele wyglądają świetnie w nich[...]

Nie rozumiem, jakich walorów estetycznych dodaje steelbookowi folia. :P

@ UP: Gabiś? Tak słodko to brzmi :P. Co do odpowiedzi na Twoje pytanie, to oczywiście większa cena na portalu aukcyjnym :D. Ale wciąż nie rozumiem, co to ma do wyglądu.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jak będę nagrywał filmik to pokaże jak to wygląda biggrin_prosty.gif

Osobiście planuję jednak następnym razem znaleźć przynajmniej 0.5 cm większe.

Co do rysek to nic z nimi nie zrobisz... To są ryski na farbie. Ścierając je zetrzesz grafikę. Musisz zostawić jak jest i się z tym pogodzić. Chociaż nie wiem czy one nie są jakoś lakierowane żeby farba nie zlazła... Nie znam się na tym. Odradzam jakieś pasty czy coś, żebyś ich bardziej nie uszkodził.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiąc na różnych forach doszukałem się że wysokiej jakości wosk samochodowy jest w stanie usunąć płytkie ryski.Może spróbuję o ile cena takiego wosku mnie nie powali.Steelbook moha jest najmocniej porysowany u mnie a że niewiele jest wart to to będzie mój test subject:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są chyba jakieś pasty lekko ścierne. Jak masz na czym eksperymentować to warto spróbować. Najwyżej porysujesz go jeszcze bardziej. W pracy używamy czegoś podobnego do czyszczenia "sanitarki".

Nagraj filmik bo chcę zobaczyć efekt w praktyce :3

UPDATE

Wreszcie się doczekaliście. Unboxing AC III Freedom Edition na PC.

http://www.youtube.c...QU&feature=plcp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że Ty i Yaper narobiliście mi nieziemskiego smaka na tą edycję i już wręcz nie mogę się doczekać by skoczyć jutro po swój egzemplarz, wymacać wszystko dokładnie a potem zagłębić się w historię Connora. Muszę przyznać że czuję się lekko zawiedziony postawą Empiku, który zamówienia z dostawą do domu zrealizował dzień przed premierą, a salonowcom każe czekać do jutra, nie ma jednak innego wyjścia i pozostaje spamować F5 w oczekiwaniu na nową wiadomość na skrzynce pocztowej informującą o możliwości odbioru zamówienia :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczesciarze... Moje edycje AC3 zostaly juz dostarczone, ale pod adres w PL i troche bede musial poczekac, az bede mogl zabrac sie za ich rozpakowywanie. Z drugiej strony zaleglosci w wydanych ostatnio tytulach tez chce nadrobic, wiec az tak bardzo mi sie nie spieszy z poznaniem najnowszej odslony AC. No i od wczorajszego popoludnia mam w domu kolekcjonerke nowego Hitmana, wiec jak dobrze pojdzie, to dzis po pracy rozbebesze pudelko i przywitam sie z figurka lysego. smile_prosty.gif

BTW, Yaper, dostales juz swoj egzemplarz? Pudelko jest dosyc ciezkie, a i wielkoglowy Agent 47 rozmiary ma konkretne.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Co do tych kartek z dziennika Waszynghtona to zaraz po moim unboxingu pisałem tu o tym, że też to zauważyłem. Takie dzienniki były zarówno we Freedomce jak i JoD. Nie wydaje mi się, żeby celowo zostawili tyle zaszytych stron. Kiedyś jak JoD mocno potanieje, drugi dziennik będzie można pokiereszować :trollface:.

Kilka osób prosiło mnie abym nagrał filmik "dogłębniej" prezentujący encyklopedie AC, tak więc niedługo pojawi się stosowny wpis na blogu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrou? Chyba nie będziesz miał mi za złe, jak zarekomenduję innym forumowiczom Twój unboxing kolekcjonerki King Arthur II wink_prosty.gif ?

Naprawdę, pełen profesjonalizm:

.

Oczywiście na pierwszy plan wysuwa się sztylet, który moim zdaniem jest świetnie zrobiony. Jeszcze jakby logo było wygrawerowane, to już w ogóle byłby ideał. Zrobiłeś mi "smaka" na tą grę, bo coś tam słyszałem o tej serii, coś czytałem, ale jakoś zawsze zakup Króla Artura był odkładany na później. Uważam, że 100 zł za to klimatyczne pudło jest uczciwą ceną.

Jakbyś miał porównywać Twierdzę 3, którą też zresztą rozpakowywałeś i recenzowałeś, to co byś wybrał w kontekście zawartości edycji kolekcjonerskiej? Według mnie "Arturek" wypada trochę lepiej, choć skrzyneczka Twierdzy 3 też ma swój urok.

Uwielbiam te długie historie opowiadane przez Ciebie, ciekawostki i refleksje nad daną grą, które zawierasz w swoich filmikach. Tak trzymać smile_prosty.gif .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

tak mnie ostatnio zjechaliście że aż mi głupio... :(

Nie wiem czy kogoś to teraz zainteresuje, ale dostałem właśnie wielką pakę, m.in. z Freedomką i Stalkerami. MOIMI.

Oto zdjęcia całości:

DSC00971.jpgDSC00972.jpg

Trochę dokładniejsza Freedomka:

DSC00974.jpgDSC00975.jpg

I STALKERY:

DSC00973.jpgDSC00976.jpgDSC00977.jpgDSC00978.jpg

Stalkery są bez gier, ale za cenę ok.25 zł/każda to grzech było nie wziąć.

Dodatkowo od sprzedawcy dostałem jeszcze koszulkę z gry Mafia 2 zafoliowaną na kształt logo.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blaz

Wszystko będzie OK, jak nie będziesz w tym temacie zamieszczał linków do swoich aukcji, od tego jest Targowisko ;) Skąd dorwałeś tyle Warcraftów 3? Mam chrapkę na tą edycję jak diabli. Do tego edycja specjalna Max Payne 3 - kupiłeś po jakiejś okazyjnej cenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...