Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Coś bida w temacie, Crix się nie udziela.. chytry_prosty.gif

@Orchi

Nie zdążyłeś załapać, że handlarz ten oferuje na allegro praktycznie cały swój asortyment, który głównie w tym celu sprowadza? Aż dziwne, że potrzebuje reklamy skoro Jego niemieckie wydania schodzą często po astronomicznie wręcz wysokich kwotach (150zł za TW2 Royal Edition !?!?).

Ja podrzucania przez blazercruela zdjęć nowych nabytków bynajmniej nie neguje, miło jest popatrzeć na niektóre bardzo unikalne wydania, móc ewentualnie dopytać co do zawartości i tym podobnych, wydaje mi się nietaktowne wrzucać na forum linki do własnych aukcji, informacje o wystawionych aukcjach czy tym podobne.

Bardziej z racji moralnego obowiązku (jest tu jakiś fan gier na podstawie anime chytry_prosty.gif?) podrzucam linka do kolekcjonerki nowego Naruto - klik!. Jak Wam się podoba?

Nadmienię jeszcze, że o tej i wielu innych ostatnio ujawnionych EK porozmawialiśmy sobie na łamach podcastu, zachęcam do zaznajomienia się również ze względu na interesującą okazję z Amazona smile_prosty.gif

Edytowano przez bleub
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie udzielam się bo widzę co się ostatnio tutaj dzieje i pozostaje mi tylko załamywać ręce...

Po za tym zauważyłem, że nie ma tu już dla mnie miejsca... Jestem starym kolekcjonerem ze starym kodeksem... Chyba pora zrobić miejsce nowym. Dobrze to nie wróży na przyszłość, no ale...

Szukam EK School Days HQ - więc tak, lubię gry na podstawie anime lub visula novele.

Ostatnio widziałem od znajomej unboxing EK One Piece - był w nim między innymi model statku. Jutro sypnę linkiem bo warto to zobaczyć.

Szukam też kogoś kto zna dobrze angielski do robienia tłumaczeń moich unboxingów. Pojawiło się sporo próśb o nagrywanie po angielsku, ale ja się nie czuje w tym na tyle dobrze, żeby to wyszło. Nie oferuję nic w zamian prócz chwały i wspominania o tłumaczącym w każdym następnym filmie. Jeśli ktoś byłby chętny to proszę pisać PW.

P.S.

Podcast niestety posłucham dopiero po robocie.

Co do Blaza. Ja tu nie jestem od ustalania zasad. Nie będę też nikogo pouczał - przynajmniej będę się starał. Jednak w jego przypadku dzieje się to z czym niejednokrotnie walczyliśmy w tym temacie. Ze swojej strony raczej odesłałbym do Targowiska, i pozostawił tylko przedmioty z kolekcji, nie przeznaczone na sprzedaż. Dopiero takie jego posty mógłbym cenić. Na razie jest tak jak bym oglądał wystawy sklepowe - a nie o to chodziło w momencie zakładania tematu.

P.S. 2

Żeby nie było. Ostatnio dostałem z Niemiec statuetkę z EK Crisis 2. Co by nie mówić - jest genialna. Pomyśleć że zapłaciłem za nią tylko koszty wysyłki + jeden steelbook z MoH W. Pięknie się świeci jak się ją włączy. Może i będzie na nią czas w filmiku.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przyznaję sie bez bicia, że w temacie nie cofnęłam się do maja (ostatnio tu byłam w okolicach premiery D3)...

Ma ktoś kolekcjonerkę Hitmana? Oglądałam kilka dni temu wersję kolekcjonerki na XBoxa z taką, no ze 25-30 cm figurką Hitmana, dość dużą, przypominającą budową ludziki z South Parku. O, taką: http://www.bol.com/nl/p/hitman-absolution-deluxe-professional-edition/1004004012408072/ Nawet fajnie wyglądała. Taka trochę z przymróżeniem oka. Dość solidna (sprawdzane organoleptycznie). Z jednej strony fajnie by to było mieć, ale z drugiej stówka za grę, to trochę dużo... W polskich sklepach dostępna jest tylko na Gram.pl ale oni nie wysyłają za granicę... Tak się zastanawiam i zastanawiam i nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman: Absolution - Deluxe Professional Edition powinna do mnie dotrzeć w czwartek, toteż podzielę się wrażeniami po dosłownym kontakcie z tym cudeńkiem. W zamieszczonym przez Ciebie linku widnieje 100 euro, co jest wygórowaną kwotą jak za to wydanie, sam dałem 50 funtów, a wersje konsolowe kosztują jedynie 10 funtów więcej.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Zamawiales to wydanie Hitmana na Amazonie? Mnie napisali, ze przesylka dotrze do mnie juz w srode. Tylko pewnie przed piatkiem nie bede mial czasu sie za nia zabrac, bo w tym tygodniu codziennie musze siedziec w biurze do pozna. :( Na pocieszenie dostalem dzis z amazona maila z kodem do DLC zatytulowanego Public Enemy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie informacje związane z AC3 na PC:

- gram.pl wysyła już paczki do swoich klientów(dostałem maila z informacją, że już paczka jest gotowa do odebrania przez kuriera) biggrin_prosty.gif

- Empik ma już towar i istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeszcze dziś wyślą smile_prosty.gif

Tak więc pozostaje mi czekać na odebranie moich edycji kolekcjonerskich AC3. ;d

Edit:

Dostałem maila od Empika, że wysyłka zamówień odbędzie się dopiero jutro rano, więc chyba paczki dotrą do nas z Empika dopiero w czwartek. :/ Szkoda trochę. xD

Edytowano przez TTTr96
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem strasznego ciała jeśli chodzi o Hitmana :/ W swoim zamówieniu miałem wpisaną złą kartę przez co ma być wysłane dopiero dzisiaj.Pewnie w tym tygodniu już go nie dostanę, grrrrrrrrr. Dobrze, że chociaż Hellspawn dostanie swój egzemplarz na czas :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio taniutko udało mi się dorwać bardzo fajną (według mnie) edycję limitowaną Halo reach. Jeśli ktoś byłby ciekawy pisać chętnie zrobię unboxing. Edycja zawiera bardzo fajne pudełko, grę i świetnie wykonany dziennik (ten z ac3 nie a nawet startu do niego) w którym dodatkowo jest naszywka, mapa i mnóstwo kartek z różnymi informacjami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Bardzo pozytywna informacja z tą wczesną wysyłką Assassin's Creed III Freedom Edition przez Empik. Mi pewnie wyślą dopiero jutro, bo nadal nie dostałem żadnego powiadomienia na maila. Zresztą bywało tak, że Empik przekazywał już w środę przesyłkę kurierowi, a ta dopiero wędrowała po Polsce w czwartek, przez co gry docierały do mnie w piątek. Trochę zniecierpliwienia zatem będzie, ale trzymam kciuki, aby Twoje info okazało się prawdziwe. Nie mogę się już doczekać najnowszego Asasyna. Dwie kolekcjonerki wjadą na moje salony niemal w tym samym czasie. Nie wiem jak moja głowa to wszystko wytrzyma :trollface:

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na tego AC III. Liczę że w czwartek będzie już u mnie, a wtedy unboxing na weekendzie biggrin_prosty.gif

Tym czasem mam coś dla was. Może się ktoś zainteresuje:

http://www.youtube.c...N0&feature=plcp

Szkoda że SC HotS dopiero w przyszłym roku. Ale co to będzie za początek roku - SC, Bioshock Infinite biggrin_prosty.gif

@DOWN

Już od kilku dni ją mam :D Z niemiec doszła w ok tydzień.

PS.

Jeśli wierzyć temu co dostałem w mailu, to Empik dzisiaj wysłał mojego AC III

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ lunatyx: chętnie oglądnę unboxing, także zapodawaj :).

@ CriX: edycja zacna, pomysł naprawdę oryginalny. Dzięki za odpakowanie :). P.S. Poproszę o unboxing figurki z Crisisa, gdy już ją będziesz miał, bo po Twoim opisie ślinka cieknie.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i okazało się, że Empik już dzisiaj przygotował wysyłkę AC3 dla kuriera, ale niestety jej dostawa jest przewidziana dopiero na czwartek. Mimo wszystko jest to dla mnie dobra wiadomość, bo nastawiałem się na piątek.

Dla mnie pierwszy kwartał 2013 roku to jeszcze bardziej wyczerpujący okres, bo poza Bioshock Infinite i Starcraft 2: HotS czeka na mnie prawdopodobnie EK God of War: Wstąpienie, o figurce pani Shepard od Kotobukiya nie wspominając. A nadal gdzieś tam majaczy chęć zakupu EK Tomb Raider... Wybrałem sobie zbyt drogie hobby :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, mam do Was pewną sprawę, która nurtuje mnie od wczoraj.

Jak zapewne wiecie, zamówiłem 3 edycje gry Assassin's Creed III. Są to zamówienia z dwóch sklepów i planowałem zrobić jeden wielki unboxing. Problem jest jednak taki, że gra z Empika dojdzie dopiero na premierę, czyli 22 listopada, a z gramu już jutro. Mam więc dylemat co do unboxingu. Mam na myśli 3 rozwiązania:

a) Nagrać oddzielnie i wrzucić oddzielnie;

b) Nagrać oddzielnie, połączyć jakoś sensownie filmiki i wrzucić;

c) Poczekać do piątku(dopiero wtedy będę mieć kamerzystę) i nagrać wszystko razem.

Tak więc zasugerujcie mi jak to rozwiązać, bo sam nie mam pomysłu, ale liczę na Waszą kreatywność. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie ograniczycie swoje ego do zakupów przedmitów które uważacie, za naprawdę wartościowe, z pośród tych które wybraliście za wyjatkowe. Przeciez i tak wszystkiego nie będziecie mieli, chocby nie wiem jak. Sam wiem cos na ten temat z doświatczenia na licytacjach i nie warto narzucać sobie,chorego celu. Bo później będziecie tego załowć bardziej, niż nie zakupienie przedmiotu lub wykosztowanie się na wszystkie z jednej gry. Zero satysfakcji gwarantowane oraz cała pompa z euforią mija,tylko radość a potem dobre wspomnienie, a ostatecznie zgrzytanie zębów o sprzedarz przedmiotu i pieniądze z tego.(Przedmioty w trakcie segregowania i liczenia - dla bardziej ciekawych:karty). Ja staram się kolekcjonować wyłącznie przedmioty z wiedźmina z różnym skutkiem,ale jakoś lece do przodu realizując swój cel,starając się nie przecholować z wydatkiem na to. Wam też wybrać tą jedyną ulubiona gre i zbierać przedmioty z nim związane,domyslnie wszystkie choć jest to niewykonalne.

A co do tematu to raczej nic nowego nie zyskałem prócz dwóch ciekawych koszulek z wiedzmina. Jedna biała z logiem wiedzmina i x-box360, a druga z zagranicznej Mrocznej Edycji - obydwie po 50zł.

Myslę nad zakupem EK DMC jak będzię w bardzo przystępnej cenie, jak również Snipera 2 ale z dostępnością jest krucho.

Edytowano przez SasWickas
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie do końca zrozumiałem co SasWickas ma na myśli, ale nigdy nie kupuję kolekcjonerek, czy też gadżetów na siłę. Owszem, trafiają się mi pewne rozczarowania, ale wynikają one z kłamliwych wizualizacji. Tego typu rzeczy szybko się pozbywam i rzadko kiedy tracę na tym. Lwia część moich zakupów to przemyślane okazy, które nie dają mi spokoju dopóki ich nie zgarnę. O to chyba chodzi w kolekcjonowaniu - wyrywanie perełek, bez których nasza kolekcja wydaje się uboga, niekompletna. Nie jest ważna zatem pokaźność kolekcji, a jej zawartość, zwłaszcza pod względem sentymentalnym. Tak jak już pisałem posta wcześniej, kolekcjonerki i gadżety kolekcjonerskie to drogie hobby, zatem jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim powiem, że mam już wszystko, co bym chciał. Moja lista pozycji 'must have' ciągle się powiększa, a miesiąc w miesiąc trzeba z czegoś zrezygnować, aby móc mieć coś innego, co stoi wyżej w naszej hierarchii. Dylematy te zdają się nie mieć końca, a to gonienie przysłowiowego króliczka jest na swój sposób przyjemne i bez tego kolekcjonowanie nie byłoby takie samo.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dostałem właśnie maila iż Freedomka została właśnie wysłana z magazynu i jest w drodze do wybranego przeze mnie salonu, skoczę po drodze za niedługo do Empika i zapytam, czy będzie możliwość odbioru jeszcze w dniu dzisiejszym, dam znać jeżeli czegoś konkretnego się dowiem :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie dostaniecie wiadomości, że gra czeka na odbiór w salonie, nie macie co biegać. Chociaż wiem co czujecie, sam tak biegałem do Empiku biggrin_prosty.gif Z tą wysyłką u nich dziwnie jest, nie raz dostarczają do salonu następnego dnia, a innym razem dwa dni po wysyłce.

Zbaczając trochę z tematu Freedomki, czy ktoś nie zamierza w najbliższym czasie robić jakiś zakupów na Amazonie ? Obniżyli cenę artbooka z AC III do około 70 zł, a po obejrzeniu kilku wstępnych stron strasznie się napaliłem, bo wygląda świetnie. Tak więc jeśli ktoś zamierza coś kupować to proszę o jakiś kontakt smile_prosty.gif

@robart

Amazon blokuje sobie środki z Twojej karty. Jak wejdziesz na swoje konto, to zauważ, że kwota przy "saldo" jest mniejsza niż w "dostępnych środkach" o kwotę którą Amazon sobie zablokował. Po kilku dniach obydwie pozycje się wyrównają, a w historii pokaże Ci się przelew. Co do kodu CVV2, to Amazon go nie potrzebuje i tylko nieliczne karty są przez nich nie akceptowane.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Orchi, Diablo 3 przykładowo mieli już dzień wcześniej, dlatego miałem cichą nadzieję że razem z AC3 w wersji zwykłej do sklepów mogłaby dzisiaj dotrzeć także moja Freedomka. Zaskoczyłem po drodze na pocztę do salonu i niezbyt miłe, aczkolwiek urodziwe Panie powiedziały mi że towar jedzie zwykłym kurierem i jeżeli został dzisiaj wysłany to dopiero jutro będzie można go odebrać.

Ciekawa sprawa że Empik nie wystawił jeszcze (lub po prostu jeszcze nie ma) AC3 na PC, we wrocławskim Saturnie w Pasażu można natomiast zakupić już zarówno premierówkę, jak i Join or Die na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zobaczyłem tą figurkę Shepard od Kotobukiya i o dziwo wygląda ciekawie. Mam tylko jedną ich sztukę, a mianowicie batmana z EK Arkham City, która to wcale mi się nie podoba. Nie rozumiem zupełnie zachwytów nad nią, jak i samym Kotobukiya- przecież takie niedorobienia, jak niedomalowania, czy ,,rozlewanie'' się farby są niedopuszczalne. W moim przypadku, znak na torsie nie jest w całości czarny, bo jeden jego kont, widac przez pomyłkę, czy błąd maszyny, pozostał szary. Figurka do tego kosztuje 250zł, a za tyle, to już można kupic coś naprawdę porządnego od Neca czy Hot Toys. Co o tym sądzisz Crix? Planujesz zakup?

Co się dzieje z freedom edition na empiku? Dla tych co nie wiedzą, pojawiła się znowu edycja na xbox360, która ponoc jest wyczerpana. Edycje na PC również są jeszcze dostępne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolekcjonerską brać - ponownie po mega długiej przerwie :)

Wbijam jednak na nasze włości jeno na chwilę, bo Panowie, jest interes. Zainteresowanych odsyłam do tego tematu:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=206413

Jeśli ktoś zainteresowany był zakupem paru gier na różne konsole Nintendo bądź PSP - odsyłam do linku. Wszystko wyjaśnione jest na miejscu, a jako że parę egzemplarzy zaliczyć można by do kolekcjonerskich rarytasów (jeśli, oczywista, ma się u siebie odpowiadające im konsole), postanowiłem, że was powiadomię pierwszych :)

Od siebie dodam, że jak tylko EK Absolution wpadnie w moje łapy, postaram się strzelić jakiegoś update'a na swoim profilu - nieco się u mnie pozmieniało.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakież było moje zaskoczenie, gdy przed kilkudziesięcioma minutami zadzwonił do mnie kurier z wieścią, iż ma dla mnie długo wyczekiwaną Freedom Edition :trollface: Przesyłki spodziewałem się dopiero jutro, a tu taka miła niespodzianka. Co prawda, jeszcze nie zdążyłem odfoliować pudła zbiorczego, ale uczynię to niebawem i podzielę się wrażeniami. Jeśli ktoś zamawiał ową edycję przesyłką kurierską z Empiku ma zatem szansę dostać ją jeszcze dzisiaj :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...