Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@Bleub

Jak masz kompletnego ME1 to puszczasz go na eBay i sprzedaje się momentalnie. Jak ja miałbym egzemplarz na sprzedaż - kompletny - i napisałbym znajomym, że mam na sprzedaż za 600 zł + wysyłka, to jeszcze tego dnia pytaliby sięgdzie przelać pieniądze i ile za wysyłkę. U nas chodzi może za małe pieniądze - bo Polska - jednak za granicą już nie bardzo. Jest to Polski Exclusiv, bardzo pożądany i limitowany. Im kompletniejszy i w lepszym stanie - tym więcej za niego dają. Zafoliowany to już egzemplarz - LEGENDA. Mało kto go widział - każdy chce go mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko co ma do rzeczy fakt, że ten czy inny Twój "znajomy" kupiłby ją za 600, 1000 czy 10k zł skoro rozmawiamy o polskich realiach i cenach na allegro :). Polak, normalnie licytujący dla siebie i opłacający grę z własnej pensyjki nie wyłoży za nią w tej chwili więcej niż 180, w porywach do 200zł (mówię o egzemplarzu używanym), Twoi kontrahenci i ich dzikie parcie nie mają w tym wypadku i w dyskutowanej obecnie sytuacji żadnego znaczenia.

Btw, dlaczego sam nie licytowałeś tego egzemplarza :>?

@Groteska

W przypadku sprzedawców z żadną praktycznie historią na allegro z doświadczenia nie licytuję, a jeśli już to na pewno nie decyduję się na płatność z góry i przed finalizacją transakcji omawiam warunki wysyłki za pobraniem. Módl się by zamiast kolekcjonerki nie przyszła do Ciebie cegiełka ze wstążeczką :trollface:

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Bo pytałeś się co niby jest tyle warte.

To mów że mówimy o polkich realiach... :D

Co do licytowania - nie ufam ludziom na tyle żeby kupować od typków z 1 komentarzem - i to w dodatku za zakupy. Co do tego gościa to mam WIELKIE podejrzenia. Prosiłem o zdjęcia elementów. Normalny człowiek nie robiłby problemów i by chociaż odpowiedział. Na kilka mailów - 0 odpowiedzi.

Groteska trzymam kciuki żebyś jednak dostał tą edycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi stracha narobiliście. Jestem dobrej myśli, bynajmniej wierzę, że gośc faktycznie posiada grę, bo porównując otoczenie na zdjęciu z tym, które stanowi tło dla EK wiedźmina, jest takie samo. Jednak teraz bym już drugi raz nie kupił :(. Może się okaże, że wszystko jest w porządku i tylko zyskam na podejrzeniach innych, którzy się wstrzymali, ale liczę na egzemplarz faktycznie w BARDZO DOBRYM stanie. Pytałem się nawet o koszulkę i o dziwo odpowiedział mi- posiada ją, Jest jednak niezdatna do wysyłki, ale dostanę mały bonus(brzmi złowrogo :D)

Edytowano przez Groteska666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Groteska

Spoko Maroko, stówka to jeszcze nie jakiś majątek, sam przed jedną wpadką i utopieniem ~5 stówek też bym pewnie na takie rzeczy nie zwracał uwagi, mądre przysłowie słusznie prawi iż mądry polak po szkodzie chytry_prosty.gif. Bardzo prawdopodobne iż wszystko skończy się pozytywnie i dzięki całej akcji zaoszczędzisz nieco na pewnym ryzyku związanym z takimi zakupami, w końcu każdy szukając okazji i korzystając z takich właśnie aukcyjek natnie się na cwańszego od siebie i zawartość portfela zwyczajnie zmienia właściciela. Dlatego jestem zdania by nie szukać okazji "na siłę", dobijać targu z konsolą za pół darmo czy licytować na bardzo podejrzanych aukcjach bez wcześniejszego kontaktu z właścicielem/rozeznaniem w temacie. Taka rada na przyszłość smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, od poprzedniego poniedziałku(5 listopada) czekam na wysyłkę artbooka z PoP 08 i szczerze mówiąc nie wiem co robić. Pisałem do gościa już 2 maila, sprawdziłem nawet swojego maila, czy na 100% mam potwierdzenie, że doszła do niego płatność i dalej nic. Facet zero odzewu... Miał 100% pozytywów, więc płaciłem z góry, a teraz nie wiem co robić, bo na artbooku mi zależy, a facet siedzi cicho i nic... :/ Jakieś rady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często gęsto sytuacja wygląda tak, że allegrowicz coś wystawia a potem kompletnie zapomina o tym fakcie - najlepiej wtedy wykonać telefon i zwyczajnie się przypomnieć :>. Może być też tak że gościu odnotował wpłatę, powiedzmy - 4 dni później wysłał przedmiot ekonomicznym (bo mu się wybitnie nie spieszyło), jest z drugiego końca Polski i dlatego przesyłki jeszcze nie otrzymałeś, chociaż 10 dni roboczych to faktycznie sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w poniedziałek Amazon rozpocznie rozsyłanie nowego Hitmana w wersji Deluxe! To oznacza, że zapewne pod koniec tygodnia będzie unboxing :) Nie mogę się doczekać...

Gdyby się okazało, że nowego AC3 w wersji freedom będzie mało, to mogę swojego odstąpić. Nie mam kasy a to nie priorytet.

Co do TR - tak, figurka wygląda jak GI Joe...ale dlatego mi się podoba. Przypomina mi się podstawówka - miałem takiego gostka z plecakiem z helikopterem, łódź podwodną - to był szał. Biorąc jeszcze pod uwagę, że nieistniejący już chyba sklep dla dzieci rok wcześniej odwiedzał Michael Jackson...to był szał :D Aczkolwiek macie rację...chyba kupię podstawkę ze steelbokiem bo wersja pośrednia droższa, bez steela i w zasadzie dopłaca się za kartonowe pudełko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Cenedze znowu się poprawia, bo przejrzałem ofertę kilku sklepów i mają one w ofercie każdą edycję TR2013 poza wersji ze steelbookiem. Sam się zastanawiam jeszcze, czy czasem nie anulować zamówienia na Muve i zamówić na gramie, ale sam nie wiem, na razie poczekam trochę i coś się zdecyduje. xD

Lol, teraz spojrzałem, na gramie nakład wyczerpany. xD

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym :trollface:

Edycje niemieckie mają to do siebie, że są mocno nielubiane w naszym ojczystym kraju i gry w tej wersji językowej chodzą zazwyczaj po dużo niższych cenach niż ich anglojęzyczne czy polskojęzyczne odpowiedniki. I mnie szpeci dojczlandzki napis na pudełku, nie mówiąc już o mocno niefajnym komforcie gry w takiego Bioshocka po niemiecku właśnie, dlatego z reguły takie aukcje omijam szerokim łukiem, choć czasem "lepszy rydz, niż nic" i w część unikatów za relatywnie przyzwoite pieniądze można zaopatrzyć się tylko poprzez zakup niemieckiego egzemplarza.

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

zadzwoń do człowieka i nawet jak nie odbierze poczekaj jeszcze cierpliwie, ja raz kupiłem od gościa i prawie miesiąc czekałem na jakikolwiek odzew, okazało się że był w szpitalu...

{edit} oczywiście moja cierpliwość wynikała z tego że gość miał kilkaset komentarzy - same pozytywy - i nie wierzyłem że za mniej niż 100 PLN wystawia na szwank reputację

@Groteska666

ja również obserwowałem tą aukcję z EK ME1, ale odpuściłem wychodząc z podobnego założenia co bleub, choć oczywiście możemy być zbyt ostrożni i pewnie wszystko dotrze do Ciebie jak należy

i dodatkowo dwie ciekawe aukcje

http://allegro.pl/pr...2799711221.html

a ta specjalnie dla Wuwu

http://allegro.pl/fa...2796562012.html

@down

chyba na gramie

Edytowano przez marek79
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tutaj pisałem, ale mam nieodwołane zamówienie na Ultimie na AC3 Freedom Edition PC, bo swój egzemplarz będę brać z Empika. Jeśli ktoś by chciał Freedom, a się nie załapał, to niech mi napisze PW swoje dane, a ja je podam do Ultimy. Od razu zaznaczam, że jest to przesyłka pobraniowa, więc osoba, która chce ten egzemplarz będzie musiała zapłacić bodajże 304,90 zł. Ja nikomu nic nie funduję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienub

Cena figurki stoi/stała w granicach 100-120 zł

@blazer

Kiedyś była tu chyba mowa, aby nie linkować swoich własnych aukcji na Allegro... Czegoś tu nie rozumiem, bo najpierw chwalisz się tu nam jakie to rarytasy sobie sprowadzasz, a potem większość tego ląduje na Allegro. Trochę mija się to z celem.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...