Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Jak ktoś mógł zalicytować to coś za 20 zł biggrin_prosty.gif

Co do tych Mass Effectów o które się Was pytałem. Dwójka jest kompletna i bardzo dobrym stanie, jedynie steelbook posiada małe wgniecenie, praktycznie nie widoczne. W jedynce brakuje pendrive'a, smyczy i prawdopodobnie koszulki i czekam na zdjęcia reszty odnośnie stanu pudła i reszty dodatków.

Za bardzo nie znam się na starszych kolekcjonerkach i ich wartościach, ale jeżeli kogoś interesuje Drakensang: The River of Time to mogę dać namiary na pw.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jeśli myślisz o zakupie TEJ ek Mass Effect co myślę to szczerze mówiąc - za te pieniądze i z tymi brakami - nie opłaca się. Po co ci gra i praktycznie samo pudło + artbook. Lepiej zapytaj się tego gościa czy podkładka pod mysz też jest. Jak pisałem do niego to nie dostałem żadnej odpowiedzi. To co oferuje to za max. 100 zł można by się było zastanowić. Szczególnie, że ostatnio kupiłem ta EK bez koszulki za 200 zł + darmowa wysyłka.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się...

http://allegro.pl/ma...2576636407.html

Jak widać popyt jest spory na Darksiders 2.

Ta maska to szpetota w najczystszej postaci, obiekt obrzydzenia, na widok którego cała kolacja staje mi w gardle i prosi się o niezwłoczne wyjście na powierzchnię. Gratuluję 'artyście' inwencji twórczej i samozaparcia. Dodam do tego niewiarygodną odwagę pokazywania tego czegoś na widok publiczny, co więcej, wystawienie tego na sprzedaż. Dostałem właśnie kolejny argument na to, że mało jeszcze dziwactw w życiu widziałem :trollface: Tymczasem idę zaczerpnąć wody, bo aż mi zaschło w opuszkach palców od tego nerwowego pisania posta :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A może ci co licytują to nie umieją czytać ze zrozumieniem? Zobaczyli - Maska Śmierci Darksiders 2 - to zalicytowali bez zastanowienia. Potem nagle ktoś im wytłumaczył, że jest to rękodzieło "artysty" domowego. Tak więc koniec końców płaczą teraz w domu (przynajmniej ten co wygrywa aukcję), prosząc... NIE. Błagając sprzedającego żeby cofną jego licytację :D Biedak może się pożegnać z ponad 20 zł. No chyba że jeszcze ktoś na to wpadnie.

Mam nadzieję, że podoba się wam ta wersja i dobrze się przy niej bawicie na koniec dnia :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to ładne co ładne, lecz to co komu się podoba. Wykonanie całości nie jest najwyższych lotów, ale że ktoś wpadł na pomysł i to zrobił z pewnych gotowych części skomponował tak, aby przypominało maskę zasługuje na uznanie. Niezłe jak na początek,więcej wprawy autora/ki i replika przegoni oryginał. Ogólnie nie jestem zbyt zainteresowany tą serią, ale fant bardzo ciekawy. A co do powyższych postów mam odmienne zdanie.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu AC III Freedom Edition, w Ultimie twierdzili, że zamówienia nie będą zrealizowane, a tu za sprawą wiadomości użytkownika @ChemikKKS sprawdzam pocztę i zdziwienie, również dostałem tego maila. Dzięki bo na starą pocztę rzadko wchodzę i bym przegapił ten fakt biggrin_prosty.gif

Co do przepięknej figurki Connora, znalazłem ją już w ofercie Empiku, co prawda nie ma jeszcze ustalonej ceny, ale po tym jak Empik zaserwował nam Freedom Edition w dużo niższej niż sugerowanej cenie, mam duże nadzieję na lepszą cenę tejże figurki niż na Ultimie. Napisałem do nich wiadomość z pytaniem o dostępność i cenę tej figurki w przyszłości.

http://www.empik.com...55,multimedia-p

@UP

Zawsze można sprowadzić z Amazona, kolega sobie również zakupił i spotkała go miła niespodzianka z ich strony. Mimo iż wyświetla się cena 80 funtów to po zakupie, Amazon wraca 10 funciaków, czyli za 380 ~~ zł można wyrwać.

@EDIT

Przeglądając Allegro natrafiłem na bardzo dwie ciekawe aukcje. Mianowicie kolekcjonerskie edycje Assassin's Creed : Revelation za 99 zł. Zważywszy, że są to wersje na konsolę ( zarówno X360 jak i PS3 ) cena bardzo atrakcyjna. Linka podam do strony sklepu, jak ktoś chce na Allegro znajdzie tongue_prosty.gif

http://www.sklepe.pl...x360-p1345.html

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonono, cena jest niezwykle atrakcyjna. Swego czasu edycja na PC była najtaniej za 110 (z wysyłką już 130...) i jeszcze nigdy nie spotkałem się z niższą ceną. A i jeszcze na konsole! Nic tylko brać. Chociaż i tak zaraz się zlecą chandlarze i wykupią, a później sprzedadzą z zyskiem. Ktoś bierze? Jeśli tak - spiesz się :>.

EDIT: Dałem Orchiiemu minusa przez niefortunny przypadek z telefonem dotykowym, nie miejcie mnie za bezpodstawnego złośliwca :>

Stosowne PW już poszło do nieszczęśnika ;)

P.S. Jak mają się sprawy z Hitmanem? Bo przestałem śledzić ten temat.

EDIT 2: Tfu, mój błąd popełniony z rozpędu. Nie będę edytował słowa, bo Twój post pozostanie bez kontekstu.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Aż oczy zabolały biggrin_prosty.gif

Popraw, oszczędź tego innym smile_prosty.gif

A co do Hitmana, to chyba pozostaje bez zmian.

@2up

Cena faktycznie bardzo dobra, ja kupiłem w czasie premiery, na PC za 180zł confused_prosty.gif .

Figurka świetna, ale chyba nie będzie mnie na nią stać, planuję ulepszyć kompa i pójdzie na to trochę kaski.

Edytowano przez chemikKKS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu AC III Freedom Edition, w Ultimie twierdzili, że zamówienia nie będą zrealizowane, a tu za sprawą wiadomości użytkownika @ChemikKKS sprawdzam pocztę i zdziwienie, również dostałem tego maila.

Nie tylko Wy dostaliście tego e-maila, bo ja również. A najśmieszniejsze jest to, że ja tej pozycji wcale na Ultimie nie zamawiałem (bynajmniej nie przypominam sobie), ponieważ wybrałem ofertę Empiku. Od czasu kolekcjonerki Risen 2: Dark Waters, Empik zyskał dużo w moich oczach, a Ultima... wprost przeciwnie.

EDIT: Dałem Orchiiemu minusa przez niefortunny przypadek z telefonem dotykowym, nie miejcie mnie za bezpodstawnego złośliwca chytry_prosty.gif

Stosowne PW już poszło do nieszczęśnika wink_prosty.gif

Poprawione :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

CZy mówisz może o tym "zyskaniu w oczach" za sprawą tekturowego pudełka do Risena 2, które to było tylko w Empikowej edycji? Jeśli tak to ode mnie - facepalm.

Co do ceny Empikowej figurki z AC III. Wątpię żeby cena była dużo niższa, a jak już będą to sprawy groszowe. Po za tym cena tej statuetki jest i tak zadziwiająco niska - co tym bardziej zastanawia. Nie przypominam sobie żadnej statuetki postaci z gry która w dniu premiery miała by tak niską cenę.

Na marginesie mam takie pytanie - jak wygląda okładka gier z serii Ubi Exclusive? Tylko na tekturowej obwolucie jest ten napis, a okładka jest premierowa, czy jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie mam takie pytanie - jak wygląda okładka gier z serii Ubi Exclusive? Tylko na tekturowej obwolucie jest ten napis, a okładka jest premierowa, czy jak?

Według mnie - tak: http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_15/20100413234939.jpg

Czyli, w prywatnej opinii, już nie za bardzo ;)

Kurde balans, powiem wam, że przez ten cały dym związany z Freedom Edition boję się o swój egzemplarz. I to pomimo faktu, że zamówiłem go w Empiku i to naprawdę wcześnie. Jest, nie ma go, ale jak zamówiłeś, to jest...Chwilami nie ogarniam. Ultima nie dała rady, a w Empiku będzie? Grubsze przepychanie się łokciami musieli tam na górze uskuteczniać.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem maila od ultimy. Myślę, że otrzymali go tylko Ci którzy kiedyś coś kupili. Ja nigdy nie miałem z nimi doczynienia.

Btw, to ja mam tak duże palce, czy pierścień z EK Heroes 6 jest tak mały? Muszę użyć trochę siły by go ściągnąć, a słyszałem w niektórych uboxingach, że pierścień jest za duży a były to osoby dorosłe. A jak pewnie wiecie jestem ,,nieco'' młodszy od Was, a co za tym idzie ogólnie mniejszy ;).

@ CriX: pod spodem jest premierówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurka z Connorem na drzewie wygląda obiecująco, ale mam wrażenie, że lepsza jest ta, z AC3 Freedom Edition. Na dodatek się w ogóle nie opłaca, bo AC3 + figurka = 250zł, a w Empiku jest AC3 FE za 255zł + odbór własny w salonie.

@Gabriele Na mnie też ten pierścień jest za mały, chyba mamy za duże palce :E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nigdy nic nie kupiłem na Ultimie, zarejestrowałem się tam tylko po to aby zaklepać Freedoma, a jednak wiadomość otrzymałem.

Ultimie musi się walić grunt pod nogami, pewnie po wczorajszej niespodziance w skrzynce masa ludzi rezygnuje z pre-orderów. Oto czym Ultima uraczyła mnie dzisiaj :

Szanowni Klienci,

informujemy, że cena Assassins Creed III Freedom Edition uległa zmianie na niższą:

PC - 289,90zł

PS3, X360 - 379,90zł

Cena w Państwa zamówieniu została zmieniona na obecną. Rabat 5% został uwzględniony jeśli był przypisany do Państwa konta.

Wszelkie zmiany mogą Państwo sprawdzić na naszej stronie w panelu "moje zamówienia".

Pozdrawiamy,

ULTiMA.PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde balans, powiem wam, że przez ten cały dym związany z Freedom Edition boję się o swój egzemplarz. I to pomimo faktu, że zamówiłem go w Empiku i to naprawdę wcześnie. Jest, nie ma go, ale jak zamówiłeś, to jest...Chwilami nie ogarniam. Ultima nie dała rady, a w Empiku będzie? Grubsze przepychanie się łokciami musieli tam na górze uskuteczniać.

O egzemplarz z Empiku nie martw się :) Oni nie piszą bo wiedzą że mają pewne. Też mam zamówione AC III FE w empiku i się nie boję. Kupiłem u nich EK Diablo III i było bezproblemowo. Kupiłem EK GW II i póki co wszystko w terminie (na paczkę z kolekcjonerką czekam ale pudełko pre-purchase już dostałem). Empik ostatnio zaskakuje :) Oby tak dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Wuwu nie chodziło o jakąś tam obwolutę tylko cenę preordera Risen 2 EK, rzut kolekcjonerek Diablo III oraz szczenoopadające ceny AC II White Edition, WoW Mists of Pandaria EK i AC III Freedom Edition.

Dokładnie, bleub. Po ich ostatnich posunięciach widać, że się starają zadowolić klientów przez oferowanie atrakcyjnych cen w stosunku do konkurencji. Zakupy przez ich stronę internetową i odbiór towaru w salonie, to naprawdę był świetny pomysł, bo odchodzą nam koszta wysyłki i myto pobierane przez pośredników trollface.gif .

Może i kolejnym razem nas miło zaskoczą dobrą ofertą na Forza Horizon? Czego sobie i Wam życzę smile_prosty.gif .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Co do ceny Empikowej figurki z AC III. Wątpię żeby cena była dużo niższa, a jak już będą to sprawy groszowe. Po za tym cena tej statuetki jest i tak zadziwiająco niska - co tym bardziej zastanawia. Nie przypominam sobie żadnej statuetki postaci z gry która w dniu premiery miała by tak niską cenę.

Ta cena to standard dla Ubisoftu - zarówno w przypadku poprzednich AC, jak i Ghost Recon. Tamte figurki były podobnych rozmiarów i (moim zdaniem) równie dobrze wyglądały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bleub. Po ich ostatnich posunięciach widać, że się starają zadowolić klientów przez oferowanie atrakcyjnych cen w stosunku do konkurencji. Zakupy przez ich stronę internetową i odbiór towaru w salonie, to naprawdę był świetny pomysł, bo odchodzą nam koszta wysyłki i myto pobierane przez pośredników trollface.gif .

Ja od siebie dodam że dosałem dwa dni temu maila który brzmiał mniej więcej tak:"Przepraszamy ale z powodów technicznych nie jesteśmy w stanie dostarczyć Pana przesyłki tak jak Pan zaznaczył do wybranego salonu Empik. Z uwagi na ten fakt prosimy o podanie adresu na jaki wysłać przesyłkę a koszty kuriera pokryje nasza firma".

Tym sposobem mam kuriera za darmo :) Mam nadzieje że nie będzie się ociągał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Empik pozytywnie zaskakuje, gratulacje biggrin_prosty.gif

Dostałem odpowiedź odnośnie figurki Connora od obsługi Empiku :

"Niestety, w chwili obecnej nie jestem w stanie podać Panu nawet

przybliżonej daty pojawienia się produktu, którym jest Pan

zainteresowany. "

Na temat Hitmana, to Cenega leci w kulki, na Fb ponownie pojawiło się pytanie, na co muve.pl odpowiedziało : " wciąż nie wiemy kiedy "

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...