Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@ Orchii: szkoda, że nie dałeś podkładu głosowego i nie zaprezentowałeś również pudła, choć na plus przejawia jakość filmu, ponieważ nagrywanie ,,z ręki'' zazwyczaj ma tragiczne skutki.

Znowu się powtórzę i powiem, że maska wygląda się świetnie, ale artbook jest średni. Ciągle tylko szkice na jasnym tle, trochę to zbyt monotonne jeśli chodzi o mój gust.

Choć oczywiście ślinka mi cieknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Twój filmik utwierdził mnie w przekonaniu że maska może się podobać (choć mi jakoś wielce nie podchodzi) ale artbook jest co najwyżej średnich lotów. Mam podobne odczucia co matrix - monotonia spowodowana powtarzającym się białym tłem. Choć nie tylko, razi spamowanie 10 prawie identycznymi artami na kartce i ogólna ich miernota.

Sytuacja dokładnie ta sama co w przypadku Batmana Arkham City - o ile maska/figurka wyglądają naprawdę dobrze tak artbooki ssą a prócz ww. dodatków nie ma w tych edycjach nic godnego uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub @matrix312

Zgadzam się z Wami, że jest ciut za dużo tej bieli, ale wydaje mi się, że taka była koncepcja, aby wszystkie arty były ukazane w chłodnej kolorystyce. Chwilę pograłem w Darksiders 2, i w grafice gry również przeważają chłodne barwy. W końcu gramy śmiercią, więc, ciepłe, przyjemne barwy nie mają tu miejsca, dlatego osobiście artbook przypadł mi do gustu. W przypadku Batmana AC, to przyznaję 100 % rację, tam został zmarnowany potencjał i ten artbook jest bardzo słaby.

Co do komentarza w filmiku, to grypa odebrała mi głos, więc wolałem odpuścić biggrin_prosty.gif Nadrobię to przy okazji AC3 Freedom Edition i Ubiworkshop Edition biggrin_prosty.gif Więcej fotek dodam, jak uporam się z tagowaniem filmiku -.-

@Hellspawn

Na stronie transakcji podane jest, że przesyłka powinna dotrzeć między 23 sierpnia, a 1 września. Tak jak mówiłem, jak mi podadzą DHLowski numer przesyłki, to zaraz Ci go zapodam.

@EDIT Właśnie dostałem maila od Amazona, że już paczuszka jest wysłana smile_prosty.gif

I teraz mam prośbę. Nie mogę sobie poradzić z otagowaniem tego filmiku. Wpisuję url=link]tekst[/url , a i tak po zapisaniu link mieści się w znacznikach . Tak więc proszę o jakąś poradę.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy zbiór wyparzyłem ktoś reflektuje?

http://allegro.pl/ze...2574290142.html

@down

bleub no co Ty?

cena nie jest zła sam W3 to 50 spokojnie

Myst 3 jak ktoś lubi serie to unikat bo na DVD to jeszcze nie widziałem

myślę że cena jest dość dobra (ani tanio ani drogo) i jeśli komuś marzyłoby się parę starszych klasyków których nie ma to akurat aukcja dla niego (niej)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unbox fachowy jak zwykle, a moment jak nalewasz piwo do kufla w połączeniu z podniosłą muzyką dał piorunujący efekt :trollface:

Cholercia, jak ja Tobie i pozostałym szczęśliwcom zazdroszczę posiadania tej maski. Jest ona MEGA w każdym calu jej wielkości. Mimo wszystko dawać za taki zestawik ponad 350 zł na Amazonie nie zamierzałem i z cięzkim sercem, ale obejdę się ze smakiem, a tymczasem czekam na dowóz EK Guild Wars 2, która powinna mi zrekompensować ten ból.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zrekompensuje i to grubo, bo sam wzdycham do tej EK i klnę pod nosem, że na MMO nie mam już czasu ;/

Lobo - zapodałeś jeden z najbardziej epickich unboxingów, jakie w życiu widziałem. Jakim cudem nie udało mi się dopatrzeć żadnego z twoich poprzednich filmików? Żaden tam ze mnie smakosz czy koneser browarów, ale inicjatywa zacna :D Fachowy komentarz zarówno dla EK jak i popijanego trunku! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe to to - najbardziej jara mnie Warcraft, Neverwinter, Icewind i Chicago, ale szczerze wątpię, by facet zechciał posprzedawać je osobno (chociaż w sumie ja bym tak zrobił - zarzucić licytacją i kto wie, czy nie wydoi się więcej, niż za całość?). Podpisując się jednak pod tym co napisał już Maliniorz - nie za 300 zł.

Status wysyłki mojego Darksidersa to 20 procent. Oj, poczekam sobie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek79

W3 w takim stanie jak na tym zdjęciu nie poszedłby za więcej niż 40zł, w dodatku śmiem wątpić czy to kompletna premiera z soundtrackiem i drzewkiem technologicznym. Poza tym - Myth 3 wygląda jak wyjęty psu z gardła, Myst III w PL wydany był tylko w edycji DVD i też jestem ciekaw czy w środku znajdują się dodawane do tej edycji karty. Wszystkie Settlersy na górze to reedycje, 4 big boxy to edycje biedronkowe a Icewind Dale z Extra Gry. Być może oddzielnie każda z nich byłaby warta te 2 dyszki za sztukę a na pewno nie w pakiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym brał - tylko EK jedynki mi brakuje. Owszem, nie powalają one swoim contentem (w szczególności jeśli spojrzeć na stosunek premierowej ceny do zawartości w przypadku części drugiej i trzeciej), ale świetne pudełko zawsze docenię - a obszarpane, okrawione N7 edycji kolekcjonerskiej części drugiej to dla mnie poezja. Jedynka już nieco w innym klimacie, ale jeśli ktoś by mnie pytał - rarytas!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem z moim standardowym zwrotem: "to zależy". Czynnikiem decydującym jest cena. Kompletna EK Mass Effecta bez pendrive to nadal wartościowy pakiet, ale cena musi być też odpowiednio niższa. Obie te kolekcjonerki łącznie za 100 zł, w stanie co najwyżej bardzo dobrym? W takim obrocie spraw to świetna okazja. Nie sprecyzowałeś dokładnie, więc trudno mi jednoznacznie zwyrokować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ultima przysłała mi taką wiadomość:

Szanowni Klienci,

informujemy, że Assassins Creed III

Freedom Edition została wycofana i

prawdopodobnie nie powróci już do

naszej oferty. Państwa zamówienie na

wyżej wymienioną edycję zostanie

oczywiście zrealizowane zgodnie z z

planowaną datą premiery.

Pozdrawiamy,

ULTiMA.PL

Ja jednak anuluję u nich to zamówienie, bo mam tam do zapłacenia 300zł+15 przesyłka, a w empiku zamawiałem po 255 z odbiorem osobistym w salonie, więc kompletnie mi się ten zakup na ultimie nie opłaca.

Edytowano przez chemikKKS
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...