Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

11 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Zdecydowanie lepsza zawartość niż TLOU2, gdyby to nie było exem to bym czekał na obniżkę ceny, bo wygląda fatalnie i nic ciekawego nie przedstawia. W jedynce była super diorama za tą samą kasę. Niezła ewolucja.  Teraz Tlou2 jest dostępne  i w Polsce, większy nakład, a badziew w środku. 

Pytanie z czystej ciekawości po czym wnosisz, że figurka z tlou part II jest taka kiepska? Widziałeś ją czy wnosisz po obrazku przedstawiający zestaw kolekcjonerski??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Widzę po zdjęciu powyżej. Spodziewasz się cudu? No i chodzi mi nie tylko o jakość wykonania, ale sam wygląd tej figurki. Po jedynce spodziewałem się rozmachu. Dioramy przedstawiającej jakąś małą bitwę. 

Ja póki nie zobaczę na własne oczy to nie wydam osądu czy jest kiepsko wykonana(zdjęcie rzadko kiedy oddaje rzeczywisty wygląd produktu). Mam figurkę z jedynki, która jest świetna dlatego ze spokojem czekam na swój egzemplarz tej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2019 o 11:37, CrixDoomsday napisał:

Szczerze? Okropne.

Za tą kwotę? Za 1200 może byś coś dostał co koło dobrej figurki stało. Jak pisałem albo kolekcjonujemy gry i wchłaniamy świat, w którym gramy , albo zbieramy zabawki czy figurki.

A to powyżej  jest złe połączenie. 

Nintendo wyszło naprzeciw moim oczekiwaniom dzięki Astral chain, piękny box z artbookiem i soundtrackiem. Chętnie sobie posłucham w czasie lektury artbooka i to nazywam poszerzeniem wiedzy o grze i jeszcze bardziej obcowaniem z nią. 

Daemon X to prawie też dobry strzał. Figurka choć zbędna to nie za duża. Jest steelbook, ale brak soundtracka razi jednak. 

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten WoW wygląda słabawo, a w kij miejsca zajmuje. Podoba mi się tylko to pudełko (wewnątrz), pasuje do rocznicy. Wypełnione jest jakimiś bzdurami - nawet się artbooku nie chciało dawać. Szkoda gadać. Pomijając, jak ta figurka wygląda, to jeszcze podobno śmierdzi farbą - prawdopodobnie użyto takich tańszych, bo takie zwykle śmierdzą, więc jak ktoś to sobie wystawi na meblach, będzie mu w pokoju śmierdzieć. Już chyba lepiej by było tego nie malować, jak to zrobili przy Overwatch. 

SystemShockPl ma racje. Za tę cenę nie ma co oczekiwać dobrych produktów w figurkach. Jakieś tam mam, a znajomy już w ogóle sporo, i takie ładne w takich wymiarach kosztują w okolicach przynajmniej 500-700zł. 

 

Z innej beczki, Bethesda zaskakuje. Fallout Legacy tylko w UK i Niemczech? Ci to mają dziwne ruchy zawsze. Jak to będzie wydane jak stara kolekcja Elder Scrolls (książka), to się wkurzę i pewnie zamówię z UK xD

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, NWWStation napisał:

kosztują w okolicach przynajmniej 500-700zł. 

No i dodaj tu cenę gry 250, jakieś nalepki , broszurki, śmieci i masz 1200 za średniej klasy figurkę. Konkretne już kosztują od 1500 złotych. Ludzie tego nie rozumieją, a potem się wkurzają (piszę ogólnie), bo czytam różne komentarze (o tym jakie to słabe), a co trzeci czy czwarty kupuje artbook, bo znam całe tabuny kolekcjonerów artbook. W tym nie ma rozczarowań i zawsze są warte grzechu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się, że będzie spora przecena kolekcjonerek Death Stranding, ciągle dostępna na amazonach, pudło zajmuje dużo miejsca i na gwiazdkę pewno będzie minus 50% 

na game.co.uk jest jeszcze edycja ze steelbookiem  z tym że oni kiepsko pakują https://www.game.co.uk/en/death-stranding-special-edition-2571848

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie, naklejki sklepu bezpośrednio na opakowaniu a i jeszcze ta przezroczysta plomba nie została przecięta a odklejona razem z częścią pudełka

szczerze to nie wiem dlaczego sklepy nie trzymają kolekcjonerek w oryginalnie zapakowanych kartonach bo chyba takowe są jak wysyłka idzie z Chin

choć z tego co czytam to norma w wielu sklepach nie growych towar pakują tylko w folię, moje ostatnie zamówienie z komputronika WoW też przyszło zawinięte tylko w folię a karton na pewno jakiś był 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...