Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Było na filmiku 4.31-4.36 ale patrzę teraz, że zablokowali obraz żeby specjalnie zasłonić figurkę. Dziwne. Wczoraj można było jeszcze normalnie zobaczyć.

 

Mi też figurka się spodobała. Udało mi się kilka dni temu załapać na rzut z x-kom. Tak jakoś mnie natchnęło do kupna, moją ostatnią Edycją Kolekcjonerską była ta z Wiedźmina 3.  Uwielbiam Soulsy i jak już coś kupić to właśnie od nich. No i raczej nie robię preoderów (też Wiesiek ostatni) ale From to raczej firma, która nie zawiedzie.

 

420 zł wydaję się uczciwą ceną za grę, steelbook, mapę, figurkę i artbook. Monety mi nie podchodzą ale co zrobić. No i oczywiście soundtrack, strasznie ubolewam, że nie jest fizycznie dodawany. Mam tylko nadzieję, że będzie równie fajny co OST z Soulsów i Bloodborne'a. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do figurki z Sekiro to faktycznie zamazali fragment gdzie była widoczna a trwało to jakieś 2-3 sekundy max, z tego wątku był film https://www.reddit.com/r/Sekiro/comments/as6xom/the_collectors_edition_statue_is_looking_good_its/?sort=new

a i jeszcze napisali że nowa grafika promująca kolekcjonerkę przedstawia mniejszy artbook, inne monety i zmienioną mapę https://www.reddit.com/r/Sekiro/comments/asmk7r/collectors_edition_changes/

EDIT. na fejsie jeszcze nie zamazali :) https://www.facebook.com/watch/?v=391583774939089

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SystemShockPl napisał:

Bo Re2 remake kosztował tyle samo?

Huh? Nie zczaiłem.

Jeśli masz na myśli to czy RE2 był warty kafla to nigdy nie napisałem że był. Nic nie usprawiedliwiało tamtej ceny jeśli chodzi o zawartość akurat.

A tutaj cena usprawiedliwia jakość.

I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Przy okazji jak tam figurka For honor? Warta zakupu? Jak wykonanie?

W wtorek wysłał do mnie i powinna być w poniedziałek to napiszę co myślę po obadaniu w realu. Wrzucę też jakieś foty.

 

EDIT: Doszła. Każdy kto miał w ręku jakąkolwiek figurkę ubisoftu od razu rozpozna że to samo tworzywo i tak samo wykonane. Tylko więcej szczegółów. Jest dość ciężka ale nie jest wszystko twarde i bardzo mocne jak np. ta z Metro. Ogółem wygląda naprawdę super w realu,szczególnie peleryna jest świetna. Nic się nie zlewa i kontury ładnie widać. Nie ma co się zastanawiać za taką cenę nawet.

BpK0yCwg.jpg1yp3oxNg.jpgBXJKYRNg.jpgNmD2RHlg.jpge5dfC8Ig.jpgz9uHlbdg.jpg

 

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś zamawiał Sekiro w wersji na XBOXa to ma problem

Cytat

Cześć,
Zostaliśmy wywołani do tablicy, więc spieszymy z wyjaśnieniem. Zamówienia na edycję na Xone zostały anulowane, ponieważ ta edycja nie będzie dystrybuowana w Polsce.
Kontaktowaliśmy się z naszymi partnerami z zagranicy w celu pozyskania tego towaru, ale, jak pewnie się domyślacie, spełzło to na niczym.
Aczkolwiek zamówienia na pozostałe wydania zostaną zrealizowane.
Pozdrawiamy,
Ekipa Muve.pl

a w Holandii / Belgii wśród kupujących rozlosują takie oto cacko :) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

główny rozpakowywacz kolekcjonerek na youtube dostał w swoje ręce jako pierwszy The Divison 2 i szczerze to główna figurka wygląda jak jakaś laka Barbie z tymi wszystkimi dołączanymi elementami itp. 

 

 

a mimo narzekań co do zawartości kolekcjonerki DEVIL MAY CRY 5  po pierwszym unboxingu (już skasowany ale możliwe ze przez jakieś spojlery w artbooku odnośnie fabuły) wygląda że edycja niedługo będzie dostępna tylko na rynku wtórnym

https://devilmaycry5collectorsedition.com/ do Polski nie wysyłają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robart żeby ta figurka z Division nie wyglądała figurkowato, to trzeba 1000 (a raczej więcej) na samą figurkę wydać. Wystarczy popatrzeć na te od Hot Toys. Tutaj też jest trochę akcesoriów, bo magli dać tylko snajperkę i pistolet. Wiele zależy też od samego wykonania tych dodatków, bo np. nie zawsze broń ma wyjmowany magazynek, składaną kolbę czy inne tego typu detale. Podobna figurka była na 10-lecie GTA III. Wiadomo, co kto lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma w planach zakupy growe za więcej niż 300 zł to w euro jest zniżka -30 zł z kodem PGE031930 

np. Anno 1800 za 309 zł albo Fallout 76 z outletu (340 - 370 zł) choć tu bym się obawiał

w mediamarkt za to -40 zł przy zakupach w sklepie stacjonarnym za minimum 240 zł, Sekiro na peceta wydaje się dobrą opcją ale nie wiem czy do premiery ostaną się dodatki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j.w.

Cytat

Szanowny Kliencie, 

Z przykrością informujemy, że sprowadzenie produktu nie jest możliwe z przyczyn niezależnych od sklepu. W przypadku wyboru produktu alternatywnego dostępnego w ofercie sklepu www.euro.com.pl prosimy o złożenie nowego zamówienia. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...