Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

1 godzinę temu, CrixDoomsday napisał:

Jak chcesz super figurki to nie kupujesz kolekcjonerek...

Płacisz w tysiącach i masz figurki uznanych firm. A nie tanie zestawy z figurką jako dodatkiem do gry.

Ja tak robie - sprzedałem kolekcjonerki i składam sobie zestawy sam - np. Nier Automata. W kolektorce była badziewna figurka, obcięty na maxa OST i ładny artbook (pomijając grę, którą chciałem i tak w wersji PC). Grę kupiłem, OST mam na winylach (chociaż zastanawiam się nad wersją full na kilku CD), artbook kupiłem, a epicką figurkę zamówiłem.

Ni no Kuni 2 była fajna kolektorka - trochę mnie tylko denerwował ten OST - żarty jakieś, co to za długość, czemu nie cąły...

12 godzin temu, NWWStation napisał:

Ja tak robie - sprzedałem kolekcjonerki i składam sobie zestawy sam

Fajna, ale to nie klasa Czerwonej Sonii to wrzuciłem za 550 dolca. Tam są detale, chyba kupię obie. Zrezygnowałem z większości kolekcjonerek, to zostanie kasa na to. Podejrzewam , że te kolekcjonerki zjedzą własny ogon. Cenowo doganiają figurki wysokiej klasy oferując krasnale ogrodowe. Jeszcze dwa lata temu nie myślałem, że tak będzie. Ale już sam początek tego roku spowodował, że zmieniłem zdanie. 

13 godzin temu, CrixDoomsday napisał:

Płacisz w tysiącach i masz figurki uznanych firm. A nie tanie zestawy z figurką jako dodatkiem do gry.

No ja o tym dawno napisałem i ten proceder idzie w "dobrym" kierunku. Ostatnie jakie z kupiłem w możliwie przystępnej  cenie z figurkami  to God of war i wcześniej Horizon poniżej 500 złotych. Pewnie teraz Horizon to byłaby cena około 900 złotych

Poza tym ten rok będzie tłusty dla Ps4 

TLOU 2, Days gone, Medievil, Ghost of Tsuhima, Death stranding, Judgment, Nioh 2. Dreams, Ponadto na piecu Settlers, Iron harvest, Warcraft 3 remaster, Age of wonders, Desperado 3, nowe Anno, Ancient cities, Three kingdoms, Abandon ship, Tropico 6 , Armada 2 - zapewne nie grywalna jak jedynka z multum błędów i mega wysokimi wymaganiami nie adekwatnymi do gry. Będzie się działo. Ile z tego będzie w kolekcjonerkach. Tlou 2 może być drogą i wypasioną. 

Ta kolekcjonerka Days Gone znika w kilka minut, gdzie się nie pojawi. Co ciekawe, to są chyba wrzutki samych sklepów, bo podobno już lecą anulowania, także edycji specjalnych. 

Niektóre sklepy nawet zwykłej wersji nie mają. Do premiery 4 miechy, chyba niektórzy faktycznie czekają na konkrety od deweloera, a nie sami sobie wrzucają ileś tam sztuk. 

dzisiaj premiera Resident Evil 2 i fajnie w sumie byłoby zagrać no ale polskie sklepy te sprawy i gra oczywiście nie dotarła

mgjMmbG.jpg

z doświadczenia wiem że paczka w ruchu to od jakiegoś czasu najgorszy sposób dostawy na premierę ale status w realizacji to trochę przegięcie  :) a i przy okazji widać jak fajnie cena gry skoczyła do góry, tu akurat cdp ale na muve to startowali bodajże od 179 a skończyli na 234 zł

RE2 rozpakowanie po polsku

Jak mowisz ze za droga i warta swojej ceny to przeczysz sam sobie. Zdecyduj sie czy za droga, czy warta swojej ceny.

Ten Resident to wart z połowę tej ceny, figurka tylko średnia, a reszta też nijak nie usprawiedliwia tej absurdalnej ceny. A juz zwłaszcza marka. 

Mam i nie uważam, że średnia. A że cena wysoka to fakt. Ze 200 - 300 PLN mniej powinno być.

@MadMix za droga ale warta swojej ceny. Czego nie rozumiesz?

Woda jest sucha, a blask mroczny i ciemny, czego tu nie rozumiesz? Jezeli cos jest za drogie, to automatycznie nie jest warte swej ceny, jezeli jest cos warte swej ceny, to nie jest za drogie, to sa podstawy logiki.

Edytowano przez MadMix
  • Like 3

Poprzednia odsłona z domkiem też była za droga, domek się rozpadał, box łamał w rogach i rozrywał. Odsłona numer 6 czyli bluza i plastikowy box za 600 zł, który na premierę już każdy był połamany. W sumie co tu oczekiwać jak nie syfiszcza za kolejną wysoką cenę. Figurka ala Uncharted 4, ale 1000 złotych. Szóstkę kupiłem za 130 na wyprzedaży, a domek za 125 nowy z odłamanym kominem na aukcji.  Oby tą figurkę spotkał podobny los to kupię. 

2 godziny temu, MadMix napisał:

Woda jest sucha, a blask mroczny i ciemny, czego tu nie rozumiesz? Jezeli cos jest za drogie, to automatycznie nie jest warte swej ceny, jezeli jest cos warte swej ceny, to nie jest za drogie, to sa podstawy logiki.

Nie można powiedzieć, że coś jest "za drogie, ale warte swojej ceny". Można za to powiedzieć, że coś jest drogie, ale warte takiej ceny. 

Nie tylko podstawy logiki ale i języka polskiego. 

A SystemShockPl dalej jak chorągiewka na wietrze- najpierw jedzie po figurkach z kolekcjonerek, że to syf albo "krasnale ogrodowe" a potem i tak kupuje. Jak tu brać takiego kogoś na poważnie. 

Edytowano przez TomcioM
  • Like 1
  • Thanks 1

Dokladnie tak. :)

Sam czasem kupuje ek ktore sa za drogie, ale przynajmniej sie nie oszukuje i wiem, ze to przez moje zboczenie/chorobe zbieractwa. ;)

Edytowano przez MadMix

1 godzinę temu, TomcioM napisał:

najpierw jedzie po figurkach z kolekcjonerek, że to syf albo "krasnale ogrodowe" a potem i tak kupuje. Jak tu brać takiego kogoś na poważnie. 

Już podałem powód dawno temu i kolega pod spodem się "dopisał" do tej listy powodów. Krasnal ogrodowy wart nie jest 1000 złotych, tak jak Uncharted 3 i 4 z badziewną zawartością. Ale jak kupujesz to za 1/3 ceny czy jak w przypadku serii Resident evil za 1/4. To już jest warte tej ceny. Mam nadzieję, że to rozumiesz. Żeby nie było jadę po premierowych cenach. Oprócz God of war, Nier automata i Horizon to nic na premierę nie kupiłem. Otarłem się o zakup Fallout76, ale po recenzjach kupię do kolekcji jak spadnie do 350. Tyle dla mnie ta edycja będzie warta, bo gry za darmo nie chcę. 

Że niby Nier a malutką figurką i wysoką ceną to jest ok?

To już naprawdę podwójne standardy.

Przychylam się do opinii kolegi TomcioM.

MadMix, masz rację, źle napisałem. Warte swojej ceny mimo, że cholernie drogie.

Mam nadzieję, że ani figurka ani kolekcjonerka RE 2 nigdy nie stanieje. Wtedy SSPL jej nie kupi i nie będzie mógł narzekać i pisać jakie to wszystko drogie i słabe mimo że nie :P

A dostawanie wpierniczu w RE 2 na nightmare to kwintesencja survival horroru ;)

Edytowano przez CrixDoomsday

SystemShockPl kupuje bo go stać  :)

a RE 2 tak wychwalacie bo się wyprzedała, jakby zaległa na półkach to nawet pies z kulawą nogą by się nie zainteresował

tak jak tymi edycjami  35 centymetrowa figurka z For Honor za 34,99 GBP Mirror’s Edge Catalyst za 14,99 GBP The Destiny 2 - Collector’s Edition za 49,99 GBP 

• Thanks 1

Dnia 26.01.2019 o 19:38, CrixDoomsday napisał:

Że niby Nier a malutką figurką i wysoką ceną to jest ok?

To był ex na jedną platformę jako ek i tylko w jednym sklepie.

Dnia 26.01.2019 o 19:38, CrixDoomsday napisał:

Mam nadzieję, że ani figurka ani kolekcjonerka RE 2 nigdy nie stanieje.

Oby było jak piszesz. Zaoszczędzę. Ale minie hype i poleci jak wszystko inne

10 godzin temu, robart napisał:

SystemShockPl kupuje bo go stać  :)

a RE 2 tak wychwalacie bo się wyprzedała, jakby zaległa na półkach to nawet pies z kulawą nogą by się nie zainteresował

tak jak tymi edycjami  35 centymetrowa figurka z For Honor za 34,99 GBP Mirror’s Edge Catalyst za 14,99 GBP The Destiny 2 - Collector’s Edition za 49,99 GBP 

Ooooo Apollyon  za 170zł zamiast 800 na premierę?Toć to trzeba brać,będę miał komplet do hełmów. Dzięki Robo!

Z zaavi już mam Brainiac z Batmanem,Red Hood I teraz to. I to wszystko po ogromnych przecenach. A Apollyon wygląda [beeep] po prostu. 3 lata po premierze gry ale jednak przecena:D

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   1 użytkownik