Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

1 godzinę temu, MasterThief napisał:

Czy ktoś zamawiał AC: Odyssey ze sklepu UbiShop i dostał już potwierdzenie wysyłki?

Mam zamówionego Phanteona i liczyłem na wysyłkę w piątek. Nie widzę raczej szans na poniedziałkową wysyłkę i dostawę na wtorek, figurkę Kassandry wysłali w poniedziałek, a ta dotarła dopiero w środę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już temat nowego AC jest poruszony to ja mam pytanie - czy widział ktoś dioramę nemesis z Kassandrą zamiast Alexiosa? Próbowałem to wygooglować, ale ciągle wyskakują wizualizacje tej z Pantheon Edition, a nigdzie nie idzie znaleźć wersji z podmianką, a mnie ciekawi, chociaż sam zamierzam zobaczyć jak to wygląda jak mi przyjdzie wszystko. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to logicznie, ale to nieco słabe, że Ubi nie dało odpowiedniej wizualizacji wcześniej. Świetną okazją na to była reklama video figurek, ale niestety nie zrobiono tego. Pozostaje więc czekać. Chociaż ja mam specyficzny problem, bo Ubi kiedyś jak się kompletowało koszyk z dostępnymi rzeczami i z rzeczami w pre-orderze to wysyłali najpierw co mają, a dopiero potem te rzeczy, które mają premierę później, a aktualnie z mojego zamówienia gdzie mam Pantheon nic nie wysłali, a mam jeszcze w zamówieniu jedną rzecz, która wychodzi tydzień po ACD. Trochę lipa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwne, choć z tą premierą w ogóle dzieją się dziwne rzeczy. Ewidentne opóźnienie wysyłki, chyba że wyślą to expressem. 2 tygodnie przed premierą dostałem wiadomość o zbliżającej się wysyłce i o fakcie, że ten preorderowy amulet będzie wysłany osobną paczką przed premierą. Na razie cisza, ale pozostaje poczekać do poniedziałku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Spojrzałem jeszcze na Twoje zdjęcie figurki Kassandry i coś mi nie pasowało i no cóż... pomysł z tym, żeby dało się nią zastąpić Alexiosa w dioramie z Pantheonu musiał paść dosyć późno, bo na wizualizacji nie ma tej 'podstawki', która się łączy z dioramą. Dlatego też pewnie nie ma żadnych wizualizacji od UbiSoftu, bo przyznam, że mi się taki pomysł podoba, chociaż stan konta bankowego na tym cierpi. W każdym razie, po tej analizie stwierdzam, że jak najbardziej ma to sens, chociaż poza Kassandry jest mniej epicka od tej Alexiosa. :/ 

Co do mojego zamówienia, to ja zamawiałem dopiero w przeciągu ostatniego tygodnia, więc na amulet dla pierwszych zamówień się nie załapałem. Do koszyka za to dodałem sobie ACD Pantheon Edition, obydwie samodzielne figurki, figurkę Shaya Cormacka (uwielbiam AC Rogue, aż szkoda, że gra nie dostała większego budżetu, więc dla mnie ta figurka to był must have) i parę chibi z Rainbow Six Siege, z czego jedno z drugiej serii wychodzi dopiero 11 października, więc jeśli Ubi mi wyśle wszystko oprócz chibi 'na premierę ACD' to spoko, gorzej jak o tę jedną figurkę będą kazali mi czekać tydzień. Wtedy no cóż - przegrałem zamówienie. XD
 

Przypomniało mi się też, że raz już Ubi zawaliło sprawę z wysyłką zamówień na czas i za późno wysłali kolekcjonerki Watch_Dogs 2. Finał był taki, że jak się skapnęli, że przesyłki na czas nie dojdą to wysłali ludziom kody na dodatkowe egzemplarze cyfrowe, więc jeśli kolekcjonerka nie dojdzie na czas to jest wysokie prawdopodobieństwo, że jakaś rekompensata będzie. Ale 'cieszę się', że się tutaj odezwali ludzie, którzy też nie mają info o wysyłce, bo sam przez to liczę, że może mi wyślą równo z innymi, skoro premiera nowego AC jest taka problematyczna. Gdzieś tam już założyłem, że to naprawdę ja jestem przegrywem składając tak niefortunny koszyk. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Orchi napisał:

Mam zamówionego Phanteona i liczyłem na wysyłkę w piątek. Nie widzę raczej szans na poniedziałkową wysyłkę i dostawę na wtorek, figurkę Kassandry wysłali w poniedziałek, a ta dotarła dopiero w środę.

Hm czyli jednak nie tylko ja mam mieszane odczucia co do dostawy. Również zamówiłem Pantheon Edition i liczyłem na wysyłkę najpóźniej w piątek. Do dzisiaj jednak cisza, co jest zaskakujące co najmniej biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia z UbiShop. Jestem tym bardziej zmieszany, biorąc pod uwagę, że chwalą się dostawą na 2 października (nie później) dla zamówień złożonych w ich sklepie do 25 września. Niestety obsługa klienta Ubisoft aktualnie milczy i tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi :/

@TTTr96

Amuletów do zamówień przedpremierowych zabrakło już chyba w lipcu ;)

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MasterThief

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że paczki już są w trasie, a numer trackingowy i informacje o wysyłce dostaniemy w dniu dostawy. Tak czy siak - na UbiStore data premiery nadal widnieje jako 5 października, więc w razie czego pewnie tym się będą tłumaczyć, co oczywiście będzie słabe, skoro reklamują edycję wcześniejszą dostawą. ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, robart napisał:

coraz bardziej zastanawiam się czy nie dać cancel Falloutowi76 bo ten hełm wygląda bardzo tandetnie a cena kosmiczna, tu fotki https://www.facebook.com/Wes.Fight.Against.NB/posts/2395566367127303

A czego ty się spodziewałeś? Jeszcze po pip-boyu się nie nauczyłeś, że końcowy produkt wali po oczach plastikiem? Nie ma się co oszukiwać. Najgorsze jest to, że ma się wrażenie, że mogłoby to być niewielkim kosztem lepiej wykonane. Mnie tam bardziej odrzuca od samej gry na podstawie kolejnych doniesień... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostałem maila w końcu z supportu, że moja paczka jest w sortowni i lakonicznie przepraszają za opóźnienie xD Dostali ode mnie opierdziel i w drugim mailu napisali, że jak jutro gra nie dojdzie (a w ogóle wyszła?) to wyślą kod do wersji cyfrowej, żeby można było grać od jutra. No cóż... czekamy :)

BTW, widzę spore grono czeka na Pantheon Edition :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Orchi napisał:

Ja jednak dostalem, musiał to być jakiś ekstra express. Co mnie zdziwiło to że w moim boxie miałem zwykłą edycję gry, a nie golda :dry: Jak otrzymacie swoje kopie to prosze  dajcie znać jakie macie wersje.

Ps. Diorama epicka :D

Też otrzymałem "zwykła" edycję, chociaż EAN (3307216088622) rożni się od zwykłej edycji (3307216063858). Być może przepustka sezonowa jest w środku - ja nie chcę otworzyć, bo to kopia dla kumpla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Już na wizualizacji jest zwykłe pudełko, a nie w wersji Gold :P choć myślałem, że to tylko błąd, ale skoro tak jest w realu, to pewnie wszyscy tak dostaną :P 

@finiu

Tak, w pudełku jest kartka z kodem na Season Pass, przynajmniej widać go na unboxingu na YouTubie :) 

Ja niestety dzisiaj nie dostanę kopii pomimo zamówienia z sierpnia. Ubi było wyraźnie zaskoczone tym faktem i po 19 mam dostać jeszcze kod na cyfrową wersję na Xbox One w ramach rekompensaty za stracony czas.

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja dostałem Pantheon Edition i również potwierdzam, że pudełko Xbox One jest od podstawowej wersji gry, tyle że wszystkie niezbędne kody są w środku :) I naprawdę diorama robi absolutnie fenomenalne wrażenie na żywo :D Dawno tak epickiej figurki nie widziałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYSTERY BOX trafił na youtube :) a i śmiechłem bo większość sklepów przy edycji na PC dodawała opis, wersja z polskim dubbingiem tylko w pudełku a teraz patrzę "Pudełko z grą nie zawiera płyty." 

Cytat

ZAMAWIAJĄC GRĘ U NAS, OTRZYMASZ GRĘ Z POLSKIM JĘZYKIEM (DUBBING), KTÓRY JEST DOSTĘPNY TYLKO W PUDEŁKOWEJ WERSJI Z OFICJALNEJ POLSKIEJ DYSTRYBUCJI FIRMY CENEGA.

 

kolektorkę LEFT ALIVE tez zapowiedziano https://press.na.square-enix.com/releases/1282/survival-action-shooter-left-alive-coming-to-playstation4-and-steam-on i to nawet w fizycznej postaci 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...