Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

17 godzin temu, robart napisał:

Wydawca pudełkową tylko od wersji konsolowej zrobił, więc nie wiem, co ciebie tutaj dziwi.

 

Jak chcesz tę ultra od kolekcji, to widziałem do kupienia po jakieś 2200zł z wysyłką :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejna która nie zawiera gry :)

sorki za muzę 

http://www.gamestar.de/videos/ni-no-kuni-2-schicksal-eines-koenigreichs-unboxing-video-der-kings-edition,95811.html

https://www.youtube.com/watch?v=9cNlt6a1axs

Ni No Kuni 2 na plus czy na minus, na minus na pewno polska cena a sama pozytywka wygląda na strasznie budżetową

 

PS. ktoś tu miał nosa bo faktycznie wymiotło Final Fantasy XV Windows Edition na peceta ze sklepów

PS1. jest jakaś mega podnieta figurką amiibo z Dark Souls, znika w ekspresowym tempie,  https://www.amazon.de/dp/B07BFRLV6X/ tylko opis

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się Ni No Kuni 2 podoba. Bardzo to wszystko klimatyczne. Pozytywka nie oszałamia, ale jakoś badziewnie nie wygląda + fajny pomysł, dalej tak uważam. Boli mnie natomiast coś innego. Gdzie ten winyl? Chociaż może go ktoś nie wyciągnął.

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, NWWStation napisał:

Mnie tam się Ni No Kuni 2 podoba. Bardzo to wszystko klimatyczne. Pozytywka nie oszałamia, ale jakoś badziewnie nie wygląda + fajny pomysł, dalej tak uważam. Boli mnie natomiast coś innego. Gdzie ten winyl? Chociaż może go ktoś nie wyciągnął.

Winyl jest w książeczce z rozkładanką, pominęli go na tym unboxingu po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OŁEMGIE

Masakra za fortunę. Po tym filmiku aż ponownie zerknąłem na moje wypasione hełmy z For Honor. 3.W podobnej cenie były. Z metalu. Z masą detali. I duża wagą.I stojak piękny z blaszką i numerem limitki. ZA PODOBNĄ CENĘ!

Po prostu tandetny hełm i gra tutaj za 6 stów. Notebook z kosza z biedry za dychę.

Żart,hańba,kpina i potwarz. Nawet za 100zł bym nie wziął tego ; /

 

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2018 o 11:04, MasterThief napisał:

Ktoś zamawiał jakąkolwiek EK Far Cry 5 bezpośrednio ze sklepu UbiShop? Przyznam, że tym razem naprawdę się spisali - właśnie dostałem maila o wysyłce Hope County, MT :) Oby jakość edycji stała na wysokim poziomie :)

Ja zamówiłem Hope County,ale jeszcze nic nie mam.Żadnego info. Zamówiłem już nie jedną EK tam i zawsze było wszystko perfect

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yoszek napisał:

Ja zamówiłem Hope County,ale jeszcze nic nie mam.Żadnego info. Zamówiłem już nie jedną EK tam i zawsze było wszystko perfect

Ja z kolei zamówiłem Mondo Edition i też wczoraj dostałem maila z numerem wysyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...