Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

CENEGA wyda 3 tytuły w tzw. limitowanych edycjach

e92b19743319713.jpg  d6dce0743319753.jpg  

a4dc03743319773.jpg 

jest też pierwsze rozpakowanie kolektorki, niestety nagrane jedną ręką więc nie wszystko widać, tytuł aż się prosił o polski dubbing

 

PS. na muve "zamawiając grę Life is Strange: before the Storm otrzymacie kolekcjonerskie figurki z postaciami z gry!

co ciekawe figurka jest/była/będzie do zdobycia oddzielnie po 14 EURO ??  https://www.amazon.it/dp/B0796B6NFQ/

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegapiłem lepszy unboxing od ekipy GAMESTAR.DE, nie ma go na youtubie jeszcze, śmiech na sali ta kolektorka, mapa jak jakaś serwetka na stół, artbook bieda, figurka jak za 5 zł 

 

i pierwsze rozpakowanie czeskiej edycji, wg mnie dużo fajniejszej ale i dwa razy droższej

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2018 o 12:25, robart napisał:

i pierwsze rozpakowanie czeskiej edycji, wg mnie dużo fajniejszej ale i dwa razy droższej

A bo ja wiem czy to takie lepsze? Koszulka syf nosił nie będę, nędzny plakat, artbook z miękka oprawą, ten sam hipek. Wolę tą tanią tandetę.  Nie kosztuje 1000 zł z figurką wydmuszką i pudłem 1m na 1m jak Mordor. 

Weź taki Titan quest, to dopiero nabijanie kasy na ..... - wpisz odpowiednie słowo. 500 zł za pudło z tandetą i odświeżoną starą grą. Oprócz repliki jakiś notepad by zapchać czymś pudełko. Ktoś mi wytłumaczy ideę wciskania notepad`ów? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i edycja kolekcjonerska Kingdom Come: Deliverance wjechała na chatę :) Nie szokuje, nie jest jakaś mega powalająca, ale biorąc pod uwagę cenę (40 zł wyższą raptem od podstawowej wersji), to jestem w pełni ukontentowany :) Figurka niby tylko 15 cm, ale wykonanie jest na wysokim poziomie (nie jest to typowe PVC, ale żywica polimerowa) - jak na swoje wymiary jest całkiem ciężka. Artbook skromny bardzo, ale na szczęście w twardej oprawie i z bardzo ładnymi grafikami. Steelbook śliczny, na plus także soundtrack (łącznie 24 utwory, czas 54 minuty). No i jeszcze zostaje materiałowa mapa z meeega intensywnym zapachem (można się nieźle sztachnąć :D). Wszystko zapakowane w niewielkie, ale ładne pudełko zbiorcze. Jak dla mnie bardzo fajna edycja i już zaciągam premierowego pacza, pora wsiąknąć w klimat średniowiecznych Czech :D

201802131_qnrsxna.jpg

201802131_qnrweaa.jpg

Edytowano przez MasterThief
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SystemShockPl w droższej wersji figurka była metalowa :) 

mi MEDIAEXPERT jeszcze nie wysłało

Cytuj

Dzień dobry,

Pragniemy poinformować, że w związku z usterką techniczną termin realizacji zamówienia nr 0226 na grę Kingdom Come Deliverance może ulec wydłużeniu o jeden dzień. Jednocześnie informujemy, że dołożymy wszelkich starań aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane w możliwie najkrótszym terminie.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, a w ramach drobnej rekompensaty dołączamy indywidualny kod rabatowy na przyszłe zakupy.

Kod upoważnia do zniżki 20 zł przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł. 
Ważność kodu do 31.08.2018 r

MWZ 200 zł śmiechu warty taki kupon :D

a i z tego co piszą gra jest koszmarnie zabugowana no i nie cieszy się zbytnim powodzeniem na STEAMIe https://steamspy.com/app/379430 co trochę smuci biorąc pod uwagę ile czasu ją tworzyli

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, robart napisał:

a i z tego co piszą gra jest koszmarnie zabugowana

Która premierówka na Pc, Ps4, X1 z gier AAA nie jest wersją beta dla testerów, którzy płacą za jej testowanie by mogli usunąć resztę? W większość gier gram grubo po premierze. 

Ta edycja to takie byle co, ale lepsza taka niż byle co, za 500+ zł :) Więc to jej ogromna zaleta. 

Jak ktoś nie kupił to tu macie

https://allegro.pl/uzytkownik/tessa_komputery?string=kingdom come&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-cul-1-5-1003

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem swoj egzemplarz dzien przed premiera prosto od Warhorse. Gierka juz zainstalowana, pogralem kilkanascie minut, zeby zobaczyc jak dziala. Bugow na razie nie uswiadczylem, pewnie sa jeszcze przede mna. Za kilka dni sie do niej zabiore, bo klimat fajny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cudo zapowiedział właśnie Ubisoft:

ACO_Gods_figurine_4.jpg

3 figurki w jednym prezentujące bóstwa z Trials of the Gods: 100 sztuk na świat w cenie 500 USD. Wygląda pięknie, gorzej z finansami :/

EDIT:

Ubi wypuścił dwa filmiki prezentujące edycje kolekcjonerskie Far Cry 5 (The Father i Hope County, MT), pokazane w całkiem ciekawy i zabawny sposób :P

 

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

To nie jest wymysł naszych dystrybutorów, a producenta i radze to brać, jeśli ktoś ma zamiar. Prawdopodobnie będzie jak z Nier: Automata, że zaraz to przepadnie i tylko u producenta będzie można kupić pudełkową za odpowiednia cenę. Przypominam, że Nier: Automata w premierę była w tej samej cenie. Wszyscy się śmiali, by przepadła po miesiącu. Pamiętam, ze gdzieś potem trafiłem po 160 zł i się cieszyłem jak dziecko ,bo sprzedawali inni po 250 zł xD

Bardziej mnie bawi ta jedna płyta, gdy całość powinna być pewnie na 10 ;)

 

A tu filmik CE SAO gry, gdyby ktoś myślał, że w tej cenie może dostać coś na poziomie :P

Aha, to wydanie chyba JPN, więc pewne elementy mogą być inne.

 

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według oficjalnej strony PlayStation Polska, wszystkie edycje kolekcjonerskie God of War przeznaczone na Polskę zostały już wyprzedane :P Trzeba się więc liczyć z ewentualnymi mailami przed premierą o braku zamówień do realizacji :P Według nich, kończą się pomału także zapasy limitowanej edycji, także warto się pośpieszyć kto jeszcze się waha :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

82567e756382243.jpg 

faktycznie, kawalarze z Playstation Polska chwalą się że edycja wyprzedana a niektóre sklepy nadal przyjmują zamówienia

mogę się mylić ale tej kolektorki nie było w ogóle na muve, na ultimie to była dostępna tylko przez kilka godzin, jakby priorytet miały markety

ja mam klepnięta na euro z odbiorem, pożyjemy zobaczymy

PS. dzisiejsza polska premiera Symmetry http://steamcharts.com/app/537520 gra tylko 57 osób, to nawet nie jest smutne 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając jeszcze do Far Cry 5 w edycji Ojca, z najnowszej aktualizacji na stronie Ubi Shop wynika, że nieco zmodyfikowano ilość rzeczy, które dostaniemy. Jeśli to nie pomyłka, w edycji Father będzie inny steelbook, ponadto dodano również Season Pass (nie zmieniając przy tym ceny). Na PC w sklepie Ubi się wyprzedała już, pozostały edycje konsolowe. Nie mam też pojęcia, czy ta sama edycja sprzedawana np. w Polsce będzie także zaktualizowana o te dodatki.

5919a6846b54a425558b457a-1.jpg?sw=1084&sh=822&sm=fit

@tmp

Powinni więc to przywrócić do początkowej wersji, bo teraz na europejskiej stronie najwyraźniej wprowadzają w błąd :P

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...