Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

7 godzin temu, NWWStation napisał:

Figurka z śródziemia niewarta moim zdaniem swojej ceny :)

Jak wszystkie wydmuszki, tak i ta. Mało detali za to mydlenie oczu wielkością. Śmiać się chce z trzech typków śliniących się przy wielkim pudle na unboxingu. Jakby wielkość tego badziewia była wyznacznikiem jakości. Która to nowa figurka Nier? Wrzuć link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Jak wszystkie wydmuszki, tak i ta. Mało detali za to mydlenie oczu wielkością. Śmiać się chce z trzech typków śliniących się przy wielkim pudle na unboxingu. Jakby wielkość tego badziewia była wyznacznikiem jakości. Która to nowa figurka Nier? Wrzuć link

FIGURE-032509_06.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

81_IGj7_XTs_PL._SL1500.jpg

no i proszę, wydatków ciąg dalszy, Spellforce 3 też otrzyma kolekcjonerkę  129,99 € / 119.99 £

na cdplus nie ma już co liczyć więc o ile będą w Polsce to i tak drożej niż w UK :( 

a i steelbooki do pozostałych części Wieśka też już dostępne, serio to jakiś geniusz od wyciągania kasy wymyślił, W3 za blisko 170 zł 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko 5K egzemplarzy kolektorki  :) jak tyle nie sprzedadzą to nie mają nawet co gry wydawać 

z nowych Agents of Mayhem też mega porażka przynajmniej na pececie a u nas jeszcze premiera dwa dni po STEAMie, dobrze że są fanty jakieś bo tak to by się pewnie nikt nie zainteresował

odnośnie fantów to zobaczcie co dodają do preorderów w Czechach :) nowy trend kup grę a przy okazji się ubierz

WIITNC_STEELBOOK_VIS_large-horz.jpg nudle_jrc.png cod_ww2_darek.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarpety... Serio? Buahahah...

Tak w ogóle, bo coś niby czekałem na to Destiny 2, bo fajnie wyglądało na filmikach i teraz sobie czytam i... Ta gra jest bardziej nastawiona na multi i granie ze znajomymi, a fabuła to dodatek? Takie bardziej The Division, tylko ze fps itd? Bo jak tak to... moje zainteresowanie zdecydowanie spada tą produkcją :P

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio narzekasz ?? na muve.pl masz w tej cenie edycję standardową choć z szansami na jakieś fanty bo na bank coś dorzucą, w tej cenie to u nich nikt nie kupi

tak myślałem coby nie wziąść jeszcze podstawki Destiny 2 do zamówionej limitki i bum dziś sprawdzam i na muve.pl gra zdrożała o 45 zł :D zresztą zerknijcie na aktualne ceny wszędzie ostro w górę czyżby kolejny Overwatch co z dnia na dzień też masakrycznie podrożał

PS. na x-komie trochę taniej kolektorki ELEXa PC - 369 zł, PS4/XONE- 419 zł ale ceny podstawki na empik.com długo nikt nie pobije 119,99 zł

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wydaje mi się, że ta gra to będzie duże rozczarowanie, dlatego nawet takiej ceny nie jest to warte :)

A Dishonored 2 w tej samej cenie limitkę widzę na grymel, a to w moim mieście jest, więc wysyłka free, że tak to ujmę ;P

A kolektorkę od Dissidia Final Fantasy widzieli?

OBzxobZdDSDA_CE_Beauty_795_780_KR.jpg

 

https://store.na.square-enix.com/product/458359/dissidia-final-fantasy-nt-ultimate-collector-s-edition-ps4

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowego GoW-a na razie wiadomo że będzie cyfrowa edycja deluxe z cyfrowym badziewiem-nawet arbookiem cyfrowym....ale czekam na info o ek. Może będzie z taką figurką z takimi detalami ale w mniejszej skali?

Moda na brąz widzę jest niestety,pokolorowana była by znacznie ładniejsza. Ale gębę ma idealną.

rpC4lRU.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

81e_Iyp_ZYd_FL._AC_SL1500.jpg

coraz bardziej wybiegamy w przyszłość kolektorka wyjdzie 31.12.2018 roku :D cena standardowa 110 $

https://www.amazon.com/dp/B074ZFV54R/

BIO10_Beauty_shot_statue_solo.png

i Bioshock na 10lecie na bogato z kolekcjonerka tylko USA

a i byłbym zapomniał na muve.pl cena Call of Duty na peceta wzrosła o 55 zł - teraz 254,90 zł :) Destiny 2 pobite o 10 zł

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Może tu chodziło o puste pudełka. Coś tam było drobnym druczkiem? :D

Pewnie nie doczytałeś że sprzedają samo pudełko kolekcjonerskie, ;p Tak jak na allegro pudełka z płytami. ;p 

Cytuj

To gdzie ja teraz kupię nowego coda? :(

Edytowano przez Szymon22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie zdecydowalem i zamowilem sobie kolektorke Ni No Kuni II. 

Cena COD WW2 na PC troche przesadzona jak na polskie standardy, ale z drugiej strony ja juz 5 lat temu za Black Ops 2 placilem €54,99, wiec wielkiej roznicy przynajmniej dla mnie nie ma. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...