Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

1 minutę temu, Yoszek napisał:

Strafe sobie luknij recki na YT. Nie masz czego żałować naprawdę. Powrót do oldschoolu to tam jest tylko hasłem reklamowym.

Grałem u znajomego, całkiem fajne. Fakt, myślałem, że tam są normalne projekty poziomów, a nie generowane. Jest trochę bugów, ale je szybko naprawiają (już chyba 2 update były). Jest niezła sieka, wrogów masa, trup ściele się gęsto i poziom trudności w starym stylu, słowem: łatwo nie jest. Nie jest to może jakiś geniusz, które mnie powala, ale przyjemne. Myślę, że za 100zł bym kupił z przyjemnością. A, menu i trening do gry powalają, he he. Dużo broni jest, ale wrogów to tylko 3-4 różnych widziałem ,jak grałem ponad godzinkę (bo przegrałem parę razy w różnych poziomach... save tam chyba nie ma :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zakupić tą limitkę niby z morele net trylogii Uncharted. I jest dokładnie tak jak myślałem,właśnie odebrałem paczkę a tam zwykła edycja....błąd sklepu. Pierwszy piątkowy zawód.

Drugi to ultima. Zamówiłem u nich Surge ze steelem. Odbieram dzisiaj paczkę i steel oczywiście nie był w folli, powgniatany tu i tam i porysowany po całości.

Jako że nie miał folii to podejrzewam że gdzie bym nie zamówił to wszystkie pewnie takie są.Totala ruletka,tak jak były magazynowane w takim stanie będą....ehhhh nawet biorąc coś na premierę nie otrzyma się czasem idealnego stanu:(

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, robart napisał:

NWWStation proszę nie :) serce mnie wciąż boli bo wziąłem na premierę 

steel z The Surge jeszcze do mnie nie dotarł ale pewno będzie w częściach => Paczka w RUCHu :) Regalia też ciągle w drodze, wziąłem wersję z monetą 

 

 

Daj znać tutaj w jakim stanie będzie. Gdyby domyślnie były zafoliowane no było by dobrze. A tak....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak u ciebie, steelbook bez folii plus nalepka z kodem kreskowym ale stan ogólny OK, za to Regalia przyszła bez obiecanej monety :( 

i co warte to te ~600 zł, nie znam włoskiego ale kolego chyba zadowolony, może dlatego że to pierwszy unboxing na youtube, co ciekawa edycja już niedostępna na muve na 2 z 3 platformach

szukałem też Morrowind'a ale youtube jeszcze nic nie wypluwa 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robart napisał:

tak jak u ciebie, steelbook bez folii plus nalepka z kodem kreskowym ale stan ogólny OK, za to Regalia przyszła bez obiecanej monety :( 

i co warte to te ~600 zł, nie znam włoskiego ale kolego chyba zadowolony, może dlatego że to pierwszy unboxing na youtube, co ciekawa edycja już niedostępna na muve na 2 z 3 platformach

szukałem też Morrowind'a ale youtube jeszcze nic nie wypluwa 

A jak z ryskami?Patrzyłeś pod światło? Masz chociaż drobne?

Też czekam na Morrowinda,zaraz premiera a nigdzie nie ma zdjęcia figurki,ocb?

 

EDIT:Sorki,zapomniałem filmik wywalić

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aYfczfO.png

na muve.pl koszulka w euro steelbook jak żyć :)

grymel.pl mi odpisał

Cytuj

Dzień dobry,
 
początkowo wydawca informował o monecie, następnie się z tego wycofał. Finalną zawartość edycji znajdzie Pan tutaj:
 
http://www.grymel.pl/data/UserFiles/Image/banery/Regalia_PhysicalPromoPL_nowe.png
 
Dziękujemy za kontakt.

jak miło :) tylko dziwne ze tłustym drukiem na karcie produktu było wzmianka o monecie, albo goście ze sklepu kompletnie nie nadążają albo im zabrakło dla wszystkich i wciskają kit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, robart napisał:

albo goście ze sklepu kompletnie nie nadążają albo im zabrakło dla wszystkich i wciskają kit

9MFNiNK.jpg

 

To pamiętacie? Byłem podjarany tym tytułem. W kolekcjonerkę wpadłem niczym dzik w żołędzie. Niestety kubeł zimnej wody i wysyłka powrotna, a oto powody. 

http://www.spidersweb.pl/rozrywka/2008/10/04/ciecia-w-ek-fable-ii/amp/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem unboxing Morrowinda ;-) https://www.youtube.com/watch?v=_7-BL4gDrtk 

a serio to nie myliłem się co do tej mapy z RIME, z papieru nie jest ale za to skrywa inną tajemnicę, niestety na muve już jej nie ma więc obejdziecie się smakiem

z innych ciekawostek, Wonziu dla tych co kojarzą zamieścił na twitterze takie oto pudło - ponoć zestaw z GET EVEN o ile nie ściemnia 

a stamtąd trafiłem na taką oto aukcję bardzo fajny zestaw 

 

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że była zacięta licytacja zestawu prasowego HORIZON ZERO DAWN :) Cebula pełną gębą, sprzedawać coś co się otrzymało za darmo

cena GET EVEN z gazetki empiku, online inna ale tez słabo monitorują

Bez_tytu_u.png

zapowiedziano FAR CRY 5 cena jak na razie europejska 200-300 zł na PC ale do premiery może się jeszcze dużo zmienić (luty 2018r) niestety UBI tym razem wygląda że zrezygnował z kolektorki, w Stanach będzie tylko edycja GOLD ze steelbookiem - tylko konsole

GAMESTOP dorzuca za to fajny kubek, u nas jak na razie tylko cyfrowe dodatki

Far_Cry5_mug_bonus_LG.jpg

PS. 10€ rabatu przy zamówieniu za min. 40€ na https://www.amazon.de/ jest kilka wyjątków ale gry się łapią m.in. pechowa kolektorka Mafii 3 (ponoć wersja na PS4 nie ma polskich napisów) czy BF 1 :), DIRT 4 ze steelbokiem i cała masa innych tytułów

PS2. TEKKEN 7 kolektorka wygląda że też schodzi jak świeże bułeczki, na peceta to już ze świecą szukać, zaporowe ceny Polakom nie straszne

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu gadu gadu a prezentacja kolektorki (tak jakby) odbyła się już pod koniec stycznia :) dobre oko Yoszek

może faktycznie będzie spoko 

ja ostatnio skusiłem się na Killing Floor 2 w pudełku, fajna edycja no i za 50% ceny wyjściowej

co do Far Cry 5 to jednak będzie kolektorka i to nawet dwie, ogłoszenie edycji podczas targów E3 

Far_Cry_5.png

poniżej polska grafika kolekcjonerki ELEX, oczywiście preorderów brak

120170601151133.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, robart napisał:

my tu gadu gadu a prezentacja kolektorki (tak jakby) odbyła się już pod koniec stycznia :) dobre oko Yoszek

może faktycznie będzie spoko 

ja ostatnio skusiłem się na Killing Floor 2 w pudełku, fajna edycja no i za 50% ceny wyjściowej

co do Far Cry 5 to jednak będzie kolektorka i to nawet dwie, ogłoszenie edycji podczas targów E3

 

A widzisz filmika nie znalazłem. Przypadkiem wpadłem na foty. 4 stówki(jak w tym rtv euro agd naprawdę będą mieli) to spoko cena jak tak lukam na tego kolosa:)

A i Molag Bal z podstawki bardzo fajnie się prezentuje.

FC-standardowa zagrywka UBI. Pewnie normalna EK to antagonista przy stole figurka a ubi ex to to samo tylko że więcej ludków przy stole:P

Wykonanie pewnie też standardowe. Ciekawe czy się rozejdzie moment?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolekcjonerkami  FC5 pewnie jak z Assassasinami. W tej dla plebsu figurka, mapa i jakieś pierdołki. w tej dla bogaczy wieksza figurka, steelbook, mapa, pierdołki z wersji dla plebsu i pierdołki dla bogaczy. 

Stawiam, że w wersji dla plebsu typ bedzie przy tej mównicy z trailera, a z wersji bogatej, bedzie przy tym stole. 

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...