Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ja mam pytanie do kolekcjonerów figurek. Dlaczego Nier automata figurka ma tak wysoką cenę , a figurka z FF15 ultimate już nie? Cena FF15 to ok 70 euro większa cena, aniżeli Nier automata. 

Ponadto wczoraj sprawdziłem wykonanie figurki z Gears of war 4. Pomijam mdłe kolory, smród tej figurki , ale gdy biorę ją do ręki mało waży jakby była zrobiona z najtańszych materiałów, a kosztowała na premierę tyle co Nier z grą. Tamta wykonaniem bije tą na głowę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Ja mam pytanie do kolekcjonerów figurek. Dlaczego Nier automata figurka ma tak wysoką cenę , a figurka z FF15 ultimate już nie? Cena FF15 to ok 70 euro większa cena, aniżeli Nier automata. 

Figurka Nier jest droga, bo:

- to jedyna figurka z tej serii;

- figurkę z FF15 można kupić osobno (znaczy nie idealnie tę sama, ale coś podobnego)

- osobiście wole statyczne, więc ta od Nier też mi bardziej pasuje (na stronie o figurkach widziałem podobne stwierdzenie)

 

Wystarczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NWWStation napisał:

- figurkę z FF15 można kupić osobno (znaczy nie idealnie tę sama, ale coś podobnego)

Ta jest również w nakładzie limitowanym. Wiem, że to nie kobietką świecąca majtami, ale Final fantasy jest znana od lat marką. Nier automata żadną znaną marką nie jest. Podobna to nie znaczy taka sama. Na bazie popularności wyjdą kolejne z Nier. Więc wtedy ta edycja stanieje? Pytałem czemu na premierę taka rozbieżność cenowa. 

Poza tym figurek statycznych mamy od groma i są nic nie warte. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest drogo bo janusze biznesu wykupują i potem wrzucają na serwisy aukcyjne :) 

ma ktoś steela z For Honor, faktycznie ma taki paskudny grzbiet czy tylko mi się trafił taki wybrak, aż dziwne że takie coś puścili do produkcji, nie dziwota że już jest prawie za darmo na amazonie

CDPlus dalej zwleka z ogłoszeniem cen i edycji Destiny 2 i The Surge na peceta, ten drugi tytuł pojawił się już w kilku sklepach ale jakoś tak po cichu, nie wiem ja bym próbował go chociaż trochę zareklamować i wypuścić jakąś notkę dla prasy

 

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Ta jest również w nakładzie limitowanym. Wiem, że to nie kobietką świecąca majtami, ale Final fantasy jest znana od lat marką. Nier automata żadną znaną marką nie jest. Podobna to nie znaczy taka sama. Na bazie popularności wyjdą kolejne z Nier. Więc wtedy ta edycja stanieje? Pytałem czemu na premierę taka rozbieżność cenowa. 

Poza tym figurek statycznych mamy od groma i są nic nie warte. 

Ogólnie, Nier jest na topie, wszyscy szukają, więc ceny wysokie. Zobaczymy, jak będzie wyglądała sytuacja za parę miesięcy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SystemShockPl napisał:

No teraz jest na topie. A ja pytam o wycenę tych ek. Jakim cudem gorsza jest droższa o 70 euro na premierę ,a lepsza tańsza i to od jednej firmy.

Co do januszy biznesu to wygrali tu spore kwoty. 

A limit był ten sam? Nie wiem, może jakiś random? Może pomyśleli, że więcej można zarobić, kto ich tam wie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yoszek napisał:

o kurde ale tandeta! :[

Owszem syf jakich mało i było to raczej wiadomo. Ale liczymy po dzisiejszym standardzie - gra około 250 złocisza i reszta za 250 złocisza. Kupujesz to w jednym tylko sklepie i nigdzie więcej tego nie ma. Ja raczej skłonny jestem kupić teraz niż przepłacać. Przypomnijcie sobie DA3 inkwizycja to wypchane po brzegi pudło pełne crapu. Posiadam w kolekcji wszystkie gry z serii wojenny młotek za wyjątkiem polskich wydań Fire warrior i chaos gate. Jak ktoś ma to pisać na priv :). Korporacje w dzielnych kolekcjonerach widzą dojne krowy byle co za wysokie ceny, jak w graczach wydając gry z setką płatnych dlc gdzie gra wynosi 500-600 złoty. Nie będę nawet grymasił, że artbooka nie ma . Dziś takie rzeczy się dokupuje pod nazwą - art of.... 

Liczę na kampanię jak w jedynce podstawce i pierwszym dodatku czyli coś fabularnego z animacjami. 

3 godziny temu, NWWStation napisał:

A limit był ten sam? Nie wiem, może jakiś random? Może pomyśleli, że więcej można zarobić, kto ich tam wie :P

Mi chodziło o ściśle różnice w cenie i wykonanie jednej i drugiej. Opinie fachowca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, robart napisał:

pudełko fajne ale raczej nie z drewna a w Polsce ich nie będzie bo to oferta lokalna jednego ze sklepów

PS. pojawiły się steelbooki z The Surge, na razie tylko w ULTIMA.PL i  konsoleigry.pl :) oby reszta sklepów też je miała

Ultima chce 20zł więcej za to samo bo?

Steel szczerze mówiąc taki sobie.

Widziałem tylko fotki tego pudełka z Aku i szkoda że to tylko w jednym sklepie. Pewnie będzie można to dużo drożej kupić na ebayu. No zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, robart napisał:

ale fail ta kolekcjonerka Syberii 3 :D 

Figurka ohydztwo do potęgi ntej. Wystarczyło wydać w boxie formatu starej Syberii 1, wrzucić ten artbook i resztę papierów. Byłoby mniej obciachu. Teraz ek za 400 to zwykły chłam, poprzeczka idzie w górę, ale tylko dla portfela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śródziemie: Cień Wojny - Mithril Edition (PC) PL   1299 zło_O

https://muve.pl/sklep/pc/akcja/srodziemie-cien-wojny-mithril-edition-pc-pl,340947

 

Widzę absurdalnych cen za kolekcjonerki ciąg dalszy. Jeszcze trochę i kolekcjonerka na PC będzie miała cenę Konsoli/Najnowszej karty graficznej/Wstaw wybrane/...

 

 

Edytowano przez Marks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marks nie nadążasz, już dawno było o tym mowa 

kolektorka Warhammer 40,000: Dawn of War III pojawiła się w brytyjskim Amazonie, cena 99,99 GBP plus różnica vat i wysyłka (możliwa zniżka VG10OFF75 )

a i pytanko serio wykupili cały nakład limitki tej gry , wiem że seria jest b. popularna na STEAMie ale i tak trochę to dziwne w końcu wołali za nią aż 219,99 zł

ale jeszcze większym szokiem są ceny Preya, gra ma pełny dubbing a można ją już zamówić za niecałe 125 zł , czegoś tu nie rozumiem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robart cena 219 będzie za każdą już grę wysokobudżetową na pieca. Różnic w innych krajach Eu między piecem , a konsolą nie stwierdziłem.  Na tą grę czekało sporo fanów. Ponadto jest bardzo mało rts`ów, dobrych prawie wcale. Mamy zalew indorów , przeciętnych produkcji i masę fps`ów. Dzięki Tobie zdecydowałem się na zamówienie kolekcjonerki. Wyszła niecałe 500 zł. 

Polecam każdemu 3DS oraz Switch. Naprawdę ogracie miodne gry, do których będziecie chcieli potem wrócić. Szczególnie polecam Zeldę, Bomberman czy serię Mario i Fire emblem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...