Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

200$ jest teraz. W czasie trwania kampanii KS było po 150$ z dodatkami, których teraz nie dają za frico. Drogie strasznie, to fakt, ale dla mnie System Shock to legenda. Jedna z lepszych gier w które grałem (myślę o SS2), więc się bardzo zastanawiam. Po ograniu dema czułem bardzo dobry klimat i czuję, że będę wciągał te grę masakryczne i grał po kilka razy. W takim wypadku kolekcjonerka mi bardzo pasuje, bo biorę je aktualnie (po opyleniu większości) tylko do gier, które mnie naprawdę bawią i sama kolekcjonerka cieszy. Tutaj w sumie tak jest, bo nie ma raczej zbędnych bzdetów. Pomijając cenę, boje się o fakt, ze potem będzie to dostępne w sklepach taniej ,a najwyżej tylko lekko zmienionej formie i będę się czuł oszukany. Gdyby mi odpowiedzieli na majla, którego wysłałem, że to jedyna szansa na ten pakiet, a potem będzie tylko standard, byłbym bardziej pewny tego zakupu :P

To nie jest dla mnie kolejne EK, które jest drogie w dodatku. To EK od kultowej serii, które prawdopodobnie będzie genialnym tytułem.

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Yoszek napisał:

Obstawiam że Ciebie w większości przypadków mało w sumie obchodzi o czym jest gra i czy jest dobra tak?

To moje domysły więc podpytuje z ciekawości.

Takie Animal coś tam kupiłem, bo mam całą kolekcję gier z Amiibo. Gyrosy, Zelda, Persona i itp kultowe serie ograłem po kilka gier gdy miałem czas (stare Persony na psp, ps2, Gears 1&2 czy obecnie wszystkie Zeldy na 3DS). Teraz ogrywam powoli , bo ma dużo mniej czasu na gry. Nie ograniczam się platformą, bo to bez sensu. Mam i tak wszystkie współczesne konsole. 

Nie ogrywam na 100%, bo nie mam czasu na multi. W grach mogę sobie pozwolić na kampanie. Skoro kiedyś zacząłem pewne serie zbierać to zbieram do końca i jeśli dana seria znudzi mnie totalnie i zejdzie na psy jak np AC z ubisoft to wystawiam całość. Nie dość, że nie tracę, bo mam w folii to jeszcze ku mojemu zdziwieniu zarobiłem 3x. Do grania kupuję albo klucze z humble bubble, albo przecen na marketplace, albo ps store czy używki. Wystarczy poczekać i można zaoszczędzić fortunę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć, że kupujesz kolekcjonerki, a do tego klucze, żeby ich nie otwierać? Dla mnie to jest pozbawione sensu, chyba że dla zarabiania. Równie dobrze mógłbyś kupować pudełka ze styropianem  środku, skoro nie ma znaczenia, co tam jest. Nigdy nie kupiłem gry, którą nie chciałem odpakować, nie chciałem zobaczyć zawartości. Gdy uważałem, że jest słaba i nie warto odpakowywać, to tego nie kupowałem , bo niby po co? By odhaczyć kolekcje? Ale jak to mówią, nie mój hajs/moje miejsce w chacie na półkach, rób-ta co chce-ta.

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SystemShockPl napisał:

Takie Animal coś tam kupiłem, bo mam całą kolekcję gier z Amiibo. Gyrosy, Zelda, Persona i itp kultowe serie ograłem po kilka gier gdy miałem czas (stare Persony na psp, ps2, Gears 1&2 czy obecnie wszystkie Zeldy na 3DS). Teraz ogrywam powoli , bo ma dużo mniej czasu na gry. Nie ograniczam się platformą, bo to bez sensu. Mam i tak wszystkie współczesne konsole. 

Nie ogrywam na 100%, bo nie mam czasu na multi. W grach mogę sobie pozwolić na kampanie. Skoro kiedyś zacząłem pewne serie zbierać to zbieram do końca i jeśli dana seria znudzi mnie totalnie i zejdzie na psy jak np AC z ubisoft to wystawiam całość. Nie dość, że nie tracę, bo mam w folii to jeszcze ku mojemu zdziwieniu zarobiłem 3x. Do grania kupuję albo klucze z humble bubble, albo przecen na marketplace, albo ps store czy używki. Wystarczy poczekać i można zaoszczędzić fortunę. 

No tak a takie klasyki jak Dino Crisis widzę? Zagrywałeś się w te gry i chcesz je mieć tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Ale frontier mogłeś w ciemno brać. Do dziś szukam pierwszego wydania polskiego jedynki, ponoć po polsku była. Unikaty. 

Moglem i myslalem, ze pozniej sobie zrobie upgrade pledga do kolekcjonerki, ale te ostatnie rozeszly sie zanim sie polapalem. 

Co do pierwszej czesci serii, to smiem watpic, zeby Elite bylo kiedykolwiek wydane w wersji PL, bo jedynka miala swoja premiere w 1984 roku. Druga odslona byla wydana 9 lat pozniej, ale tez nigdy nie slyszalem o jej polskim wydaniu, choc jest to juz bardziej prawdopodobne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elite po polsku? Nie, bo pierwszą grą po polsku był System Shock i od tego momentu wyszło kilka gier dyskietkowych w polskiej wersji językowej. Mogło nie być nawet polskie wydania. 

Co do Elite 2 to nie odpalałem Amigowej wersji, ale jest na oryginalnych dyskietkach napisane "polish version", podobno nawet wersja z A Cd32 przebija na pc, więcej dodatków upgradu i lepsza graficznie. W sumie to posiadam Elite 2 na pieca, Amigę i Amiga cd32. O polskiej wersji to myślałem First Encounter. Nigdy nie widziałem polskiego wydania tej gry, a zakładam , że było , bo to 1995. Podobnie jak Homeworld, tak i seria Frontier jest prawie nie do zdobycia z polskiej dystrybucji. Jest dużo fanów i trzymają swoje edycje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek TR, polecam wersję ps4, najbardziej "rozsądne" wydanie. Pudło o 50% mniejsze. Wszystko idealnie jest tam ustawione i jest o 100% ładniejsze niż pozostałe wydania. Figurka ta sama badziewna, ale wykonanie pudełka o niebo lepsze. Cena 120 euro. Wydania na rynku polskim po 340 zł na pieca to obstawiam, że to z rynku francuskiego więc na dobrą sprawę mnie nie interesują

EoE16vv.jpgRoVax04.jpg

Tutaj z sentymentu brakowało mi tych dwóch, a ciężko kupić europejskie wydania pasujące wielkością do pozostałych. Jak wiadomo Sierra robiła najlepsze gry przygodowe i mixy przygodowe - rpg jak właśnie Quest for glory. Jeśli ktoś posiada , albo widział Quest for glory 4&5 i Kings quest 7&8 z polskiej dystrybucji to chętnie obejrzę zdjęcia. Nie miałem nigdy styczności. 

jXKrGne.jpgGDG5nOs.jpg

HkuluP7.jpg

Udało mi się kupić w normalne premierowej cenie tego Warhammera do kolekcji. Posiadam chyba wszystko poza Fire warrior na pc z gier serii Warhammer. Co sprowadza się do tego, że chyba kupię i tego najnowszego z tej stronki. 

Małe uzupełnienie serii Mario. Wszystko co kupuję to wydania angielskie. 

ALQcYm3.jpg

Do kolekcji serii Metroid. Do szczęścia szukam w folii Metroid na n64 i gbc. Pojawiają się, ale te ceny :(

b5t8HkN.jpg

Warioworld w folii mi brakuje wydań na gbc i gba.

cppSoXX.jpg

Deus ex postanowiłem zebrać na pieca i konsole. Mam już prawie wszystko poza Deus ex 1 w folii na ps2. 

ZJgct2n.jpg

Seria Tales of - tutaj brakuje mi jeszcze 4 gier w tym , aż dwóch kolekcjonerek. 

 

v95ITzn.jpg

Dinocrisis 3, brakuje mi już dwójki na psx i komplet

r3sXXF5.jpg

Wrzucajcie fotki swoich kolekcjonerek , lub rzadkich wydań starych gier, które można traktować jak kolekcjonerki. Cenowo to nawet je przebijają. Inaczej zatraci się idea tego tematu i będzie to tylko temat informacyjny o zakupach. 

Moje pytanie do wszystkich Nier automata black box wróci do sprzedaży? Ktoś coś wie więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ich pytałem i mówili, ze nie jest planowane wznowienie Nier Automaty Black Boxu. Trochę szkoda, bo jak zobaczyłem u znajomego... Ładna kolekcjonerka generalnie. Co ciekawe figurka prezentuje się dożo lepiej, niż myślałem. Jest zgrabna, ma sporo detali i cieszy oko. Trochę im włosy może nie wyszły (widziałem lepiej zrobione), ale generalnie jest bardzo dobry poziom. Chociaż soundtrack nie jest pełny, a artbook podobno można kupić lepsze. Jeszcze się pojawi nowa, lepsza wersja figurki i będzie można sobie zebrać lepszy pakiet, he he.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, robart napisał:

Chmielarz pewno smutny, ach te czasy pierwszego Painkillera, to była produkcja i wydana z szacunkiem dla polskiego gracza

Nie do końca zrozumiałem. Jeśli chodzi o cenę P1 to kosztowało 20 zł , była to gazetka z kilkoma stronami i mały digipack. Jeśli chodzi o wydanie to totalnie śmietnikowe i dopiero zagraniczne na konsole jakąś klasę pokazało. Gdzieś je mam nawet. 

Z szacunkiem to on stworzył Teenagent, Książę i tchórz, Gorky 17, które zostały ładnie wydane na rynku polskim. Niedocenione , a dobre to Katharsis i Reflux. Tą ostatnią nawet odkupie, bo przesiałem swój egz :D. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej już chyba nie będzie Mafia III - Collector's Edition - [PlayStation 4] EUR 41,32

pomyśleć że wziąłem to na premierę :) 

o widzę że G2A znowu pod obstrzałem i dobrze bo złodziejskie firmy powinny zniknąć

PS. kto ma w planach zakup Syberii 3 są bonusy - kubek w MM ale to chyba tylko w stacjonarnych i podkładka w EURO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tu, to allegro i powstaną kolejne serwisy.

Co do kolekcjonerek, to powinno być to także regulowane. Każda ek powinna mieć numer, wydanie specjalne i itd. Powinni przy wejściu preordera zapodać liczbę ile tego ma być i trzymać się danej ilości. Nie będzie wtedy takich cyrków jak to , że kupujesz coś za 900, a mogłeś poczekać 3mce i kupić za połowę. Bo te dodruki to też taki szemrany biznes. Znika coś z półek , by później się pojawić i kwitnąć cały rok. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Pudełko i okładka z gry. Reszta to gadżety więc nie ma w nich niemieckiego. Cena 40euro ? Idealna.

Czyli ta mafia iii z amazon.de będzie miała napisy pl? A jakieś artbooki, grafiki czy ten soundtrack będą też po niemiecku jak okładka i pudełka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SystemShockPl napisał:

Gdzie można było nabyć taką figurkę rozmiar lifesize :D

Masz zablokowany youtube by to samemu znaleźć ? ;)

ktoś zamówił ? czy czekamy na cenę 40 Euro, ponoć komiks jest po francusku a i tylko mi wydaje się ze Kate trzyma łapę na cycku a u jej stóp leży jakiś paskudny korpus

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robart napisał:

Masz zablokowany youtube by to samemu znaleźć ? ;)

Mi chodzi o info o zakupie :D. Nie unboxing. Było do kupienia , czy tylko parę sztuk z wystawy z premiery Tomb Raider 2013?

 

Syberię na pewno kupię. Z ekspozycją razem gorzej bo jedynka to box, dwójka to grube dvd , a trójeczka to większe pudełko. Figurka jakaś tam jest dorzucona jako dodatek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://muve.pl/sklep/pc/strzelaniny/sniper-ghost-warrior-3-edycja-stealth-edition-pc-pl-bonus,347157

Plecak, koszulka, kubek, brelok... Super, aż chce się brać, hahah

Muve.pl udostępniło fotki figurki z kolekcjonerki Teekena najnowszego:

https://www.facebook.com/muvepl/photos/pcb.1398117520245158/1398114043578839/?type=3&theater

Musze przyznać, że myślałem, że będzie szajs, a wyszło całkiem zgrabnie. Nie osądzam, czy warte tej ceny, ale źle na pewno nie jest.

Edytowano przez NWWStation
Teken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...