Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

2 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Fabryczne folie

Smutna to gra, ktorej nigdy nie odfoliowano i nie uruchomiono. Cos jak niewybuchnieta bomba. Albo nigdy nieuzyta prezerwatywa. Zmarnowany potencjal.

 

2 godziny temu, SystemShockPl napisał:

 bym chętnie dodał fotki, ale same błędy techniczne wyskakują. 

Protip: wrzucasz fotke na serwis hostingowy, otwierasz ja w nowym oknie, a pozniej klikasz na nia i przeciagasz bezposrednio do posta w innej zakladce. Jesli pomoglem, to daj plusa. ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Errasmus tak jak pisałem wcześniej fajnie by było jakby dali limitkę za 300-350 a kolekcjonerkę do 700-800 zł ale to już nie te czasy, zobacz sobie profil CDPlus na fejsie, jakieś pierdoły piszą, żadnych konkretów, mieli swój własny sklep, mogli kontrolować co, jak, komu i po ile sprzedawać to bawią się w pośrednika, oni trochę uszczkną, potem hurtownicy, potem detaliści a na końcu gracz zapłaci za wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu zrobilem na Kicku pledge za $75, wiec poza cyfrowa EK oraz cd-keyami do SS2 i nowego SS dostane tez wersje fizyczna w steelbooku. I starczy. Dodatki w fizycznej wersji kolekcjonerki nie sa na tyle interesujace, zeby doplacac $135 dolcow. Moze skusilbym sie na artbook, ale wyglada mi na mini-artbook, wiec podziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tesu napisał:

Smutna to gra, ktorej nigdy nie odfoliowano i nie uruchomiono

Nie jest smutna. Wiesz ile daje radości jak kupisz zafoliowany egzemplarz po latach? Ja po 15 latach premiery kupiłem zafoliowany fabrycznie System Shock 1 PL, Heroes 1-3 premiery w folii, kolekcję Baldurs Gate i wiele innych. Satysfakcja niesamowita. Może też inaczej podchodzę do tego gdyż posiadałem wiele boxów na premierę i je otwierałem by zagrać. Teraz kupuję by kolekcjonować. Poza tym taka figurka w tych nowych ek dla jednego cieszy oko, drugiemu zbiera kurz, artbooki są mini, jakieś torby , plecaki, ładowarki. Wszystko to jakieś średnio potrzebne i nie kusi mnie tak bardzo jak otwarcie swego ek Skyrim czy Wiedźmina by obejrzeć świetne artbooki i to wielokrotnie (kupiłem oddzielnie artbooki bo inaczej bym pootwierał ek :D). Przyznaję, że dawno już takiego ciśnienia nie miałem. 

Poza tym nie zakopią mnie z tym. Pewnie kiedyś to wystawię i komuś da to ponownie dużo radochy zakup nietkniętych egzemplarzy przez nikogo. 

30 minut temu, Tesu napisał:

Moze skusilbym sie na artbook, ale wyglada mi na mini-artbook, wiec podziekuje.

Też odniosłem wrażenie , że to mini artbook. Nie dość, że są sponsorowani przez graczy to jeszcze zdzierają na takiej tandecie. Druga sprawa , że to chyba już jakaś norma. Wrzucałem tu kiedyś linki do następcy Ruff`n`tumble. Sam box to 50$, całość by kupić to cena 250 $ za big box z cartem, cd , książeczką i soundtrackiem. Pazerni bardziej niż korporacje, chciwość ludzka nie zna tu granic i brzydko pisząc nażreć się tymi pieniędzmi nie mogą. Zawsze mało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, SystemShockPl napisał:

Nie dość, że są sponsorowani przez graczy to jeszcze zdzierają na takiej tandecie. Druga sprawa , że to chyba już jakaś norma.

Na szczescie David Braben i jego Frontier Developments za kolekcjonerke Elite: Dangerous, w ktorym zreszta spedzilem juz do tej pory okolo 800h i spokojnie przekrocze 1k, za fizyczna wersje kolekcjonerska na Kickstarterze wolali tylko 90 funtow. Wyjatek potwierdzajacy regule. Na moje nieszczescie zdecydowalem sie wtedy kupic tansza o polowe fizyczna wersje standardowa, czego do dzis zaluje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie spadłem ze stołka, TECHLAND wyda AGENTS OF MAYHEM ale tym razem nie piszą jak wydadzą ale za ile :D 

Cytuj

Agenci pojawią się w edycji specjalnej już 18 sierpnia. Agents of Mayhem dostępne będzie na komputerach PC (w cenie 199,90 zł) oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One (259,90 zł).

czyżby przeszli na złą stronę mocy 

PS. a tymczasem Beat Cop za 24,99 zł w Saturn/Mediamarkt! wersja bez kasety oczywiście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Errasmus napisał:

110 € to z wysyłką SS?

W Polsce wysyłam kurierem za 15zł dpd. Stąd wysyłka kosztuje 14-15 euro do Polski. Nie zarabiam na tym. Więc nie chce dokładać.

Dziś znowu się nie mogłem powstrzymać.  Cena 120 euro z grą.

oevFr8Q.jpg

Persona 5 jak pisałem. Pozostałe dwie z koszyczka po 10 euro. 5KyrBdK.jpg

2 godziny temu, Tesu napisał:

Na moje nieszczescie zdecydowalem sie wtedy kupic tansza o polowe fizyczna wersje standardowa, czego do dzis zaluje...

Nie z każdą tak jest. Niekiedy wypuszczają w małych ilościach kolekcjonerki jak np Divinity orginal sin, które drożej schodziły niż kickstarter. Nie zmienia to faktu, że wydać 90 funta, a 200$ robi różnice. Ale frontier mogłeś w ciemno brać. Do dziś szukam pierwszego wydania polskiego jedynki, ponoć po polsku była. Unikaty. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SystemShockPl napisał:

W Polsce wysyłam kurierem za 15zł dpd. Stąd wysyłka kosztuje 14-15 euro do Polski. Nie zarabiam na tym. Więc nie chce dokładać.

Dziś znowu się nie mogłem powstrzymać.  Cena 120 euro z grą.

oevFr8Q.jpg

Persona 5 jak pisałem. Pozostałe dwie z koszyczka po 10 euro. 5KyrBdK.jpg

Nie z każdą tak jest. Niekiedy wypuszczają w małych ilościach kolekcjonerki jak np Divinity orginal sin, które drożej schodziły niż kickstarter. Nie zmienia to faktu, że wydać 90 funta, a 200$ robi różnice. Ale frontier mogłeś w ciemno brać. Do dziś szukam pierwszego wydania polskiego jedynki, ponoć po polsku była. Unikaty. 

Wrzucaj więcej fotek Ss,zawsze ciekawiej. O ile to nie problem.

Ale z tego co piszesz i widzę-ty zbierasz bez względu na platformę,grę i czy w ogóle w nią zagrasz?

Kolekcjonujesz dla samego faktu kolekcjonowania tak?

Dla przykładu-osobiście posiadam EK tylko takich gier które ogrywam na 100%. Każdą EK gry znam i mogę opowiedzieć bez problemu o jej bohaterach.fabule itp. Rozpoznaję wszystko.

Raczej nie kupiłbym Ek gry której nigdy bym nie ograł(wyjątek był jeden tylko-ESO)

Obstawiam że Ciebie w większości przypadków mało w sumie obchodzi o czym jest gra i czy jest dobra tak?

To moje domysły więc podpytuje z ciekawości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...