Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ja posiadam jedynie kolekcjonerkę Far Cry'a 2, ale chyba mi wystarczy. Podobają mi się w niej dodatki, jednak po prostu nie mam ochoty zbierać wszystkich tych gratów :tongue: Jak już ktoś wcześniej napisał, wolę kupić dwie ekstra gry niż jedną w rozszerzonej edycji. A zdjęć z Far Cry'a 2 chyba nie muszę dawać, prawda? Sam autor tematu przecież je zamieścił... Dodam, że jedyną bogato wydawaną grą, jaką mam zamiar kupić, jest Assassin's Creed: Brotherhood.

@ CriX - Piszesz, że ciągle nie masz pracy, ale jednak fundusze na kolekcjonerki jakoś dajesz radę uzbierać... Trochę to dziwne, ale gratuluję. Przynajmniej osoby pragnące zobaczyć wszystkie rupiecie dodawane w tych pudłach i kufrach, mogą je ujrzeć właśnie w tym temacie :smile:

@ JediMati - Wow (heh, dobre nawiązanie), masz karty WoW: TCG! Ja je zbieram i uwielbiam w nie grać z kumplami! Też kolekcjonujesz te karty czy może byłbyś w stanie je jakoś odpalić? :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Bo kasy nie mam w dalszym ciągu. Pieniądze na Dead Space 2 miałem tylko dlatego że brat miał staż i zarobił coś. Obecnie jednak szkolę się na drukarza i pewnie już za te kilka dni lutego coś wpadnie (we wtorek był pierwszy dzień nowej pracy :D). Tak więc jeśli pieniądze faktycznie będą takie dobre jak słyszałem to po 10-tym będę MOŻE w stanie zamówić Duke Nukem Forever na którym mi bardzo zależy... oby tylko w sklepie jeszcze były edycje kolekcjonerskie...

Po za tym fajnie, że wreszcie ktoś docenił to, że stworzyłem ten temat :D

PS. Niedługo będzie pewnie update z mojej strony bo jeszcze nie zamieściłem wszystkich swoich kolekcjonerek.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CriX - Nie ma to jak posiadanie "Balls of steel edition" :tongue: Fajna nazwa, ale i sama kolekcjonerka może być ciekawa. Czekam na kolejne Twoje update'y i zdjęcia! A i fakt, doceniam założenie tematu, bo oczy lubią się nacieszyć takimi dobrami, których sam nie mam :smile:

@ JediMati - Zdradź mi chociaż czy w to grasz... Zbierasz te karty czy po prostu masz sentyment, ponieważ były w tej kolekcjonerce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej kolekcji mogę dopisać kolejne dwa tytuły:

1. Silent Hunter 5 Edycja Kolekcjonerska

2. King's Bounty Legenda Edycja Kolekcjonerska

Już wkrótce wrzucę Company of Heroes Edycja Specjalna ;)

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ JediMati - Zdradź mi chociaż czy w to grasz... Zbierasz te karty czy po prostu masz sentyment, ponieważ były w tej kolekcjonerce?

mam sentyment , żeby było w kolekcjonerce : ) i nie gram w nie.

ps: ja się szykuje na kolekcjonerkę Skyrima :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jednak zaciekawiła kolejna kolekcjonerka, a mianowicie gry Total War: Shogun 2. Tutaj można zobaczyć jej dość bogatą i ciekawą zawartość. Tylko teraz się zastanawiam - kupić ją za jakieś 220 zł, ale wtedy odpuścić sobie kolekcjonerkę Assassin's Creed: Brotherhood (właściwie zależy mi tylko na tych dwóch mapach do singla, a mogę je otrzymać jako bonus przy zamówieniu przedpremierowym na Gry-Online), czy wybrać tylko AC:B, ale wtedy już Shoguna 2 kupić w standardowej edycji... Hmm, jakieś sugestie? :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale właściwie to mam ochotę zakupić jedną, ale naprawdę porządną kolekcjonerkę :smile: A porównując edycję AC:B za 170 zł z edycją Shoguna 2 za 220 zł, to i tak rezultat jest oczywisty... Do Shoguna 2 muszę dopłacić jedynie (przy takich cenach to rzeczywiście "jedynie") 50 zł, ale mam o wiele lepszą i bogatszą kolekcjonerkę. Dlatego nie wiem co robić.

Wpadłem na jeszcze jeden pomysł - kupno tego produktu (najbardziej zależy mi na tych dwóch mapkach do singla), a dzięki temu również tego produktu :smile: Takie dobre wyśrodkowanie imo. Co sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kolekcjonerce Wiedźmina 2?zamówiłem swoją kilka dni temu,teraz muszę tylko znaleźć skądś na to pieniądze ale jakoś to będzie;p głowa Geralta wygląda całkiem fajnie-takie trochę to obciachowe ale mi się podoba;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że EK Wiedźmina ssie. Głowa Geralta z tą kitką? Raczej nie postawiłbym tego w pokoju, IMO bardzo brzydki gadżet.

Pytanie: Ma ktoś z was Edycje Kolekcjonerską 9 Kompani? (proszę o zdjęcia!) Gdy gra wychodziła nawet nie zwróciłem uwagi, teraz chętnie bym ją nabył EK 9 Kompani - tutaj.

Za 120 zł dostawaliśmy:

-gra 9 Kompania

-instrukcja do gry

-poradnik (rys historyczny konfliktu Afgańskiego, porady taktyczne, opis pojazdów i uzbrojenia, opis przejścia poszczególnych misji)

-klimatyczny SoundTrack

-FanKit, a w nim: rendery wykorzystywane w grze, screenshoty, trailery, teasery, tapety na pulpit

-Plakat 9 Rota

-Mapa Afganistanu z zaznaczoną dyslokacją i ruchami wojsk radzieckich

-Film DVD Fiodora Bondarczuka "9 Rota" (film DVD, wybór scen, trailery, o filmie oraz dokument "9 Kompania 20 lat później")

-Flaga Radziecka o wymiarach 100 cm x 50 cm

-Autentyczny nabój AK-47

Ja To chcę : D

A tak poza tym to ostatnio drogą wymiany nabyłem kolekcjonerkę Fallota 3, jedna z lepszych z jakimi miałem styczność - żadnych zbędnych bajerów po prostu zajefajne metalowe pudełko, gra, artbook, dodatkowa płyta i figurka. Zdjęć nie będę dawał bo raczej ktoś już wrzucił. Oprócz tego mam HoMM - kolekcje WszechCzasów, i nie żałują 260 zł które na nią dałem. Zdjęcia tego cuda także już się pojawiły

Raczej jedyną kolekcjonerką którą kupię w tym roku będzie 6 część Hirołsów (o ile nie dadzą jakiegoś badziewia) no i może Skyrim gdy będzie miał interesującą zawartość. Jak widzicie kupuje tylko takie kolekcjonerki które mnie zadowolą.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kolekcjonerce Wiedźmina 2?zamówiłem swoją kilka dni temu,teraz muszę tylko znaleźć skądś na to pieniądze ale jakoś to będzie;p głowa Geralta wygląda całkiem fajnie-takie trochę to obciachowe ale mi się podoba;)

EK Wiedźmina 2 nie jest jak dla mnie ciekawa, głowa to nie trafiony kompletnie pomysł. Lepszym pomysłem był by np. nożyk do otwierania kopert w kształcie sztyletu z Wiedźmina. Reszta zestawu ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Za KWC Heroes dałęm 100 zł :) Natomiast na Wiedźmina odłożyłem już 200 a resztę (jakieś 35 zł) dopłaci się w odpowiednim czasie. Tylko czekać do maja :) Mam jeszcze KWC Neverwintera i EK Mass Effecta, to dam zdjęcia, jak tylko aparat wróci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution.

W tym wydaniu znajdziemy:

1. Stylowe opakowanie

2. Grę Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

3. Instrukcję obsługi

4. Kartę z kodami DLC: ekwipunek bojowy Chaosu, ekwipunek bojowy Eldarów, ekwipunek bojowy Gwardii Imperialnej, ekwipunek bojowy Kosmicznych Marines

5. T-shirt w rozmiarze L(60 x 75 cm)

6.Plakat o rozmiarach 54 x 76 cm .

Cały zestaw możemy zakupić za 129.90 zł.

Fotka całości:

20110214083328.jpg

Edytowano przez Piterson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę macie już wyprane mózgi odnośnie tej kitki Geralta... aż mi was żal. Edycja kolekcjonerska bardzo dobrze się zapowiada i może to być najlepsza Polska edycja kolekcjonerska. Jak będzie w praktyce to zobaczymy bo jak na razie na miejscu pierwszym stoi bardzo bogata edycja kolekcjonerska Call of Juralez Więzy Krwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na prawdę, może to zależy od gustów, ale takie białe popiersie/głowa Geralta prezentuje się okropnie, nie tylko ze względu na kitkę ,a poza tym gadżetem nie ma tam nic co sprawiało by że byłbym skłonny wydać na to tyle kasy. Poza tym jak zaprosiłbym dziewczynę do pokoju a tu takie coś :E już fajniejsza była ta figurka z empiku, nie wiem mogli by dać rzeźbę czegokolwiek innego, Jakiś wiedźmiński pas na mikstury, figurkę półnagiej kobiety z gry (sprzedaż up). Nie mówię że jest źle, tylko nie trafia w moje gusta, widząc ile już zostało zamówionych mam świadomość że ludzi to jednak kręci.

CriX - właśnie sobie uświadomiłem że jesteś z Łańcuta, heh - jaki ten świat mały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Hehe...

Ja teraz czekam tylko na wypłatę żeby zamówić DNF i będę szczęśliwy. Wieśka mam już zamówionego ale na szczęście do premiery jeszcze sporo czasu więc kasa też będzie. Obym jeszcze zdążył zamówić F3AR i Crisis 2 i będzie super. Liczę też że będzie kolekcjonerka PC gry Mortal Kombat bo figurka jest zajefajna w niej. Niestety ACB już raczej nie uda mi się dostać... trudno, przeżyję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prezentują się moje edycje kolekcjonerskie. Tylko trzy ( z czego jedna to raczej LTD, ale co tam :P)

Prince of Persia Limited Edition

Wszystko zamknięte w czarnym, zdobionym boxie.

image078p.th.jpgimage079ut.th.jpg

W środku: grafika z Prince of Persia na wewnętrznej stronie okładki, komiks, soundtrack, zdrapka ze skórkami postaci i gra.

image080mn.th.jpg

Tak wygląda komiks wewnątrz (przykładowa strona)

image081s.th.jpg

Tak opakowanie w którym znajduje się ścieżka dźwiękowa i inne dodatki (wywiady, tapety)

image082.th.jpg

Cała zawartość pudełka

image083vi.th.jpg

Tył pudełka

image084.th.jpg

Fallout 3 EK. Większość zna zawartość tej edycji, więc wrzucam tylko zdjęcia pudełka. Uzupełnienie potem zdjęciami zawartości.

image085w.th.jpgimage086d.th.jpg

Far Cry 2 EK. Crix przedstawił już zawartość całego pakietu, więc daje tylko zdjęcie całości.

image087w.th.jpg

Edytowano przez Ryba2111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jeszcze trochę mi kolekcjonerek zostało do zamieszczenia. Tak więc nie zwlekając o to część z nich.

Mass Effect

-------------------------------

Pudełko zbiorcze:

pc030528.th.jpg

Koszulka i podkładka pod myszkę:

pc030531.th.jpg

Artbook i przykładowa strona z niego:

pc030534.th.jpg pc030537.th.jpg

Pudełko z grą:

pc030540.th.jpg

3 pocztówki:

pc030546.th.jpg

Pendrive z logo gry (składuję na nim z bratem save game z części pierwszej i drugiej):

pc030549.th.jpg

-------------------------------------

Mass Effect 2

-------------------------------------

Pudełko zbiorcze:

pc030551.th.jpg

Artbook:

pc030573.th.jpg

Pudełko w którym znajduje się artbook, komiks i karta aktywacyjna:

pc030558.th.jpg pc030560.th.jpg

Komiks i przykładowa strona z niego:

pc030567.th.jpg pc030569.th.jpg

Niestety z powodu limitu zdjęć na posta to na razie tyle. Reszta już niedługo a jeszcze tego trochę zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda

.

IMO taka sobie; pomijając dodatkową zawartość w grze, artbook, plakat, soundtrack i pierścień to jednak nic nadzwyczajnego. Z drugiej strony jeśli cena będzie umiarkowana (nie przekroczy, powiedzmy 170 zł), to może być ciekawa propozycja dla fanów Heroesów.

Co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają: dodatkowe postacie, artbook, koszulka i pierścień. Według mnie kolekcjonerka Heroes 6 dobrze się prezentuje, jednak 170 to chyba za mało. Ja dam za nią max do 220 zł. Tak, jak Crix, mam radość z kolekcjonowania gier, jak i kolekcjonerek, choć ma on znacznie większy zbiór. Może dlatego, że ja mam tylko 14 lat i jeszcze nie zarabiam na siebie. Niedługo zaprezentuję swoją Kolekcję Wszechczasów Heroes 6, empikowską wersję wiedźmina z figurką Geralta i kolekcjonerkę King's Bounty. Poza tym zamówionego mam Wiedźmina, więc może zdążę jako pierwszy w maju przedstawić zawartość tej kolekcjonerki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżamy się do końca (przynajmniej na razie) moich i mojego brata edycji kolekcjonerskich.

----------------------------------

Neverwinter Nights Kolekcja Wszech Czasów

----------------------------------

Pudełko zbiorcze:

pc030503.th.jpg

Koszulka i breloczek:

pc030504.th.jpg

Neverwinter Nights Diamentowa edycja - część pierwsza wraz z dodatkami. Neverwinter Nights 2 i dodatek Maska zdrajcy:

pc030506.th.jpg

Artbook (Neverwinter Nights) i przykładowa strona:

pc030512.th.jpg pc030516.th.jpg

Artbook (Neverwinter Nights 2) i przykładowa strona:

pc030519.th.jpg pc030522.th.jpg

Mapy:

pc030525.th.jpg

----------------------------------------------------

Assassins Creed Metal Box

----------------------------------------------------

Pudełko zbiorcze (przód i tył):

p3010537.th.jpg p3010535q.th.jpg

Pudełko z grą i bonus DVD:

p3010540.th.jpg

Wnętrze pudełka i krótki komiks:

p3010541.th.jpg

----------------------------------------------------

Operation Flashpoint Dragon Rising

----------------------------------------------------

Pudełko zbiorcze:

p3080554.th.jpg

Pudełko z grą:

p3080557.th.jpg

Hełm:

p3080558.th.jpg

Nieśmiertelnik (w pudełku z grą znajdował się adres i specjalny kod dzięki czemu można było wejść na stronę www i napisać co ma być na nieśmiertelniku, następnie adres i po kilku dniach przychodził list wraz z nieśmiertelnikiem - zza granicy i oczywiście za darmo):

p3080562.th.jpg

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...