Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Po liczbie sztuk można się domyślić, że to jakieś niedobitki tongue_prosty.gif

Anyway, moją Pandarie też anulowali, dobrze, że wybrałem odbiór osobisty, bo jak bym się miał z nimi jeszcze użerać o zwrot pieniędzy to by mogło się źle skończyć.

@down

No pewnie. Na tych kilku pudełkach majątku się nie dorobią. Znacznie lepiej by na tym wyszli jakby te pudełka zaproponowali tym którym zamówienia anulowali, trochę zachodu, ale zyskali by w oczach choć kilku klientów. Zapewne dla wszystkich by nie starczyło, ale zawsze to coś, a tak jak mówisz lekki niesmak pozostaje.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobitki czy nie, bardzo nietaktownie ze strony sklepu wystawiać ponownie te same pudełka w znacznie wyższej cenie. Minimalna ilość zainteresowanych z poprzedniej aukcji dostała zakupione przez siebie przedmioty i tego typu manewr uznaję w tej sytuacji za zwykły skok na kaskę. Oczywiście - sprzedawca ma prawo podyktować dowolną cenę za dowolny przedmiot/usługę, lecz w przypadku zawarcia umowy kupna-sprzedaży na poprzednich aukcjach w sytuacji wymigania się od finalizacji transakcji tego typu manewr wygląda zwyczajnie źle. Zwrot pieniędzy otrzymałem, niedosyt jednakże pozostał, teraz natomiast odczuwam zwyczajne zażenowanie z powodu całej sytuacji.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie będą teraz wystawiali po 15 stuk co jakiś czas tłumacząc, że udało im się kilka załatwić. W rzeczywistości będą to te sztuki, które mają z anulowania pierwszego rzutu. Na dodatek teraz będą podnosić ceny i mówić, że dlatego drogo, bo trudno już dostać. Reszta to to co napisał Bleub.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

Tak swoja droga czemu nie zamawiac na amazon czy game sklepy z Uk. wysylaja szybko, koszty wysylki niskie. Merlin to dla mnie glownie wysylkowa ksiegarnia i z tego sie wywiazuja. Nic wiecej bym nie zamowil, dzwoniac tam jak pytam jakie to wydanie czy na pewno premiera i itd to z reguły nie maja pojecia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Z amazonem się zgodzę, darmowa wysyłka kurierska, 3-5 dni roboczych i paczkę mamy w domu. Z game niestety się nie zgodzę, pomimo przestrogi znajomych zamówiłem limitowaną edycję Forzy Motorsport 5 i czekałem na nią równe 3 tygodnie. Zdecydowanie za długo, do tego przesyłki nie można w żaden sposób monitorować, więc tak na prawdę nie wiadomo gdzie paczuszka w danej chwili jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

jak nie mozna monitorowac?? kiedy zamawiales?? ja dostaje normalnie nr przesylki w zamowieniu, a to ze czasem jakis obsuw jest bo poczta nawali czy jakis czlowiek za pozno wysle. to sie zdarzyc moze. Ja tam ok 10 gier zamowilem kolekcjonerek i wszystko dobrze zapakowane przyszlo. Raz dostalem na ps3 gre zamiast na xbox to oddali kase po odeslaniu gry. Biorac pod uwage ze ludzie z calego swiata tam kupuja a w Polsce z takiego muve czy merlin i sa klopoty to nie musze dodawac gdzie masz wiekszy profesjonalizm

Widzialem kolekcje steelbook i itp, wole obecnie kupowac gry multiplatformowe tylko na konsole, te steam uplay i itp chlam zabijaja wartosc gierki. Jakby mnie zycie za cochones scisnelo i musial sie wyprzedawac to bym gierki po 2zl oddawal. Na szczescie konsole jeszcze opieraja sie durnowatym pomysle z pc.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wolfman76

Tak jak pisze Wuwu, dostajemy numer przesyłki, przesyłek z game do Polski nie da się monitorować. Moja Forza 5 wysłana 19 listopada nie wiem dlaczego została przekazana "nowoczesnej poczcie" InPost. Ta paczkę wysłała do mnie 2 grudnia, a ja otrzymałem ją 9 grudnia.

Z tego co słyszałem to kolekcjonerek do Polski nie wysyłają, bo ogólnie panuje tam zasada, że produkty ważące powyżej 1kg nie podlegają wysyłce za granicę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

ciekawe ale z game wlasnie dostalem AVP colonial byla przecena za 70 , wraz z dooom bfg na xbox obie, wczesniej kupilem resident evil 6 jakos mi sie wydaje ze sam resident byl powyzej 1kg. Z tego co wiem chyba bariera wieksza jest niz 1kg w praktyce. Nie chcieli mi wyslac Dead island tej zombie bait czy jakos tak ale to w sumie dobrze bo to nic nie warta gra.

a tak w sumie to link dostalem do tego forum od znajomego bo ktos tu pisal o moich aukcjach z niku "oldgames4you" obecnie jak ktos jest zainteresowany to przeskoczylem na stary nik

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1478359

coraz czescej jestem zmuszony brac zestawy bo pojedynczo nie chce mi ktos czegos sprzedac, po niedzieli wystawie cala serie z bioware w boxach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manyak2 i G2A.

U manyaka może się przytrafić lekko uszkodzony towar, np. mój SR3 ma naderwaną górną część pudełka :D

W G2A masz dużą ofertę, tam m.in. była EK HotS. Problem z nimi jest taki, że - przynajmniej w moim przypadku tak było - upychają pudełka żeby jak najmniej zajmowały. Robiłem dość duże zamówienie i boxy były ściśnięte, co skutkowało lekkim, jednak widocznym, wgnieceniem przodu Binding of Isaac.

Manyak nie umieszcza instrukcji, G2A wycina stronę z kluczem.

I miła niespodzianka - u G2A można znaleźć w pudłach nieużyte klucze do kompanii graczy :DD

Manyak2:

http://allegro.pl/sklep/3144989_prolabel-etykiety-samoprzylepne

G2A:

http://allegro.pl/sklep/18489318_go2arena-gry-pc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że ten temat nie służy do umawiania się na zakupy. Następnym razem, jak zobaczę coś takiego, czy robienie tutaj Targowiska, to polecą urlopy. Z miejsca.

Uwaga nr. 2 - liczcie się ze słowami. Na forum nie ma dużej tolerancji dla słów niecenzuralnych, nawet jeśli są "niedokończone".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To mogę zrozumieć. Ale dlaczego został wyrzucony post z informacjami odnośnie cen wysyłki w sklepie Ubisoftu? To była dosyć istotna informacja związana z EK. Temat zapewne wróci, skoro do premiery już coraz bliżej, a na razie nie wiadomo czy jakiś inny sklep będzie sprzedawać Might And Magic X Legacy.

A żeby nie było offtopa.

Co myślicie o tej edycji? Big Box i to naprawdę ładny. Reszta dodatków zapowiada się naprawdę fajnie i przede wszystkim - cena nie odstrasza. Jedyny minus jak na razie to koszta wysyłki.

A i pojawiła się informacja o EK dodatku do Diablo 3. Cena jednak trochę przeraża, bo ma wynosić ok 80 euro. To moim zdaniem naprawdę dużo jak na dodatek do gry. Raczej nie będzie samodzielny. Z tego co zapowiedzieli, nie wynika też, że będzie w nim multum przedmiotów...

Na pewno:

- dodatek

- artbook w twarde oprawie

- mousepad

- pewnie jakieś ładne pudełko

- DVD/Blu-ray z kulisami produkcji.

- soundtrack (?????)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh. Kogo tak naprawdę interesują cyfrowe "kolekcjonerskie" dodatki? Niektóre są tak liche, że człowiek ich nawet po chwili gry nie dostrzega. Jak dla mnie mogło by ich wcale nie być. Nie mają żadnej wartości, więc jak się o nich nie wspomni, to nikomu się krzywda nie stanie.

Widział ktoś już jakąś wizualizację EK z dodatku do Diablo 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerski Diablo 3: Reaper of Souls to prawdopodobnie rzut tym razem będzie bardzo skromny. Nie dziwię się Blizzardowi, widac, co działo się ostatnio z ich kolekcjonerkami - szczególnie EK dodatków walały się na magazynach długie lata, a po licznych przecenach można je było dostać za grosze. Teraz zmienili strategię i oficjalnie ogłoszono, że EK dodatku do Diablo 3 będzie w bardzo małym nakładzie.

Warto nadmienić, że w stosunku do pozostałych EK Blizza brak tu soundtracka (nawet cyfrowego), a to oznacza, że opłacalność może być mizerna. Za artbook, making of i mousepad mógłbym dopłacić stówkę, jeżeli więc będzie kosztować max. 200-230 zł... czemu nie. W co wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...