Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ale nudy w temacie... Normalnie się wierzyć nie chce... No nic. Ja powiem tylko, że będę miał zafoliowanego Fallout New Vegas EK w wersji Portugalskiej za niecałe 30 zł. Muszę tylko wytrzymać aż mi to gość z Portugalii wyśle :D Oczywiście filmik z odpakowywania się pojawi.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z zagranicznych for. Gość chciał ją sprzedać lub na coś wymienić. Dałem ofertę od siebie, to napisał do mnie znajomy z innego kraju - i to z nim, a nie z tym pierwszym dobiłem targu :D Ma się trochę szczęścia :D Po za tym była to EK, która dla mnie od długiego czasu jest jako MUST HAVE BUT TOO EXPENSIV RIGHT NOW :P Tak więc obecnie zmienił sie status na WILL HAVE it SEALED :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już fotkę tego UbiShitwork Edition i pierwsza myśl jaka mi naszła to fakt że ludzie po pierwsze - fapować będą do uaktualnionej encyklopedii (pomijając fakt że Ubi każe płacić im drugi raz za to samo), po drugie natomiast - Ubi poszło po kosztach z pudełkiem zbiorczym dając zwykłą tekturę (niczym pudełko po netbooku, tragedia), co również spotka się aprobatą, bo przecież to takie "minimalistyczne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli, ktoś faktycznie ma już pierwszą edycję encyklopedii, to owszem zgadzam się z Tobą, ale jeśli nie to jest to bardzo dobry deal.

Co do pudełka absolutnie się z Tobą nie zgodzę. O wykonaniu pudła wypowiem się, kiedy te stanie u mnie na biurku, ale sam pomysł na jego wykonanie, dla mnie bomba. Pudełko imitujące teczkę, skoroszyt z Abstergo na akta Desmonda jest czymś, jakby nie patrzeć nowym. Bardziej podoba mi się taka perspektywa niż kolejne pudło z olbrzymiastym " A " lub jakimś artem. Od początku wiadome było, że ta edycja będzie się skupiać nie na Connorze tylko właśnie na Desmondzie, więc tak jak mówiłem dla mnie strzał w 10.

Mam tylko nadzieję, że nie będzie to tandetny karton, który po jednym otwarciu pudła będzie się rozlatywał tak jak było to w przypadku EK Residenta 6 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek : Darksiders - Hellbook Edition :

http://imageshack.us/a/img831/3839/26962234.jpg

http://imageshack.us/a/img35/6728/57440179.jpg

http://imageshack.us/a/img441/2853/91556429.jpg

http://imageshack.us/a/img35/3974/84489591.jpg

http://imageshack.us/a/img171/30/93825579.jpg

http://imageshack.us/a/img824/2696/65120580.jpg

http://imageshack.us/a/img821/1284/69384379.jpg

W wersji cyfrowej jest jeszcze komiks i soundtrack.

Odnośnie wydania - bardzo fajne, ale artbook jest na jakimś dziwnym papierze - jest troszkę wyblakły. Z ciekawostek - warto zobaczyć 2 ostatnie zdjęcia - mamy tam szkice wszystkicj jeźdźców apokalipsy - jednym z nich będzie kobieta. (W komiksie też występuje). Mam nadzięję, że THQ wyda pozostałe 2 części!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Gratulacje, zdobyć ją dziś za rozsądne pieniądze to nie łatwa sztuka :)

Do mnie natomiast doszedł dziś artbook z Fallouta 3 za konkurs na pokój gracza z kompanii, a także po prawie miesiącu czekania replika tomahawku z AC 3 <3. Postaram się jutro wrzucić film, abyście sami mogli zobaczyć to cudo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła dzisiaj do mnie gra "Dishonored" z muve ze steelbookiem. I mam dylemat. W zwykłym pudełku jest jedna płyta DVD, natomiast w steelbooku jest miejsce na 2 płyty. Więc czy w moim wydaniu brakuje jednej płyty i czy wszystkie steelbooki z tej gry mają miejsce na płyty? Nie ukrywam, że ciut mnie to irytuje.

http://imageshack.us/a/img802/389/99609681.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie natomiast trafiła ostatnio (w końcu) figurka i kilka popierdółek które tworzą razem edycję kolekcjonerską Lord of the Rings: War in the North. Tak, figurka jest naprawdę okazała, dobrze wykonana i przedstawia postać trolla będącego w ruchu co zostało dobrze odwzorowane. Chyba nikt nie wspomniał o tym iż gdyby komuś logo gry na podstawce przeszkadzało, można trolla zdjąć z podstawki i ustawić na samych nogach, nie jest super stabilny ale stoi wyczuwalnie równo i widać iż zostało to przez twórców przewidziane. Podsumowując więc - bleub approved :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TitoBandito

No niestety, będziesz musiał to znieść, też mnie ten fakt lekko irytuje, ale właściwie i tak w steelbooku nie trzymam gier, więc przeżyje.

I nie martw się, nie brakuje ci żadnej płyty. Zakładam, że miejsce jest na "making of" lub inną płyte tego rodzaju, którą oczywiście trzeba sobie samemu dokupić (jeżeli takowa powstała).

No i właściwie to ŁAŁ, jest instrukcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właściwie to ŁAŁ, jest instrukcja.

Całe 3,5 strony zapychaczy w języku polskim - rzeczywiście, jest się czym cieszyć.

Do mnie również dotarł Dishonored ze steelbookiem i tenże prezentuje się nad wyraz okazale. Fakt miejsca na 2 płyty absolutnie mi nie wadzi. Cieszę się dodatkowo, że nie skorzystałem z "okazji" kupna steelbooka z niemieckimi napisami za super okazyjną cenę ~40-50 zł i mam grę ze steelbookiem za 78 zł z wysyłką - warto kombinować. tongue_prosty.gif Co do kolekcjonerki, jej brak specjalnie mnie nie dziwi. To nowa marka i podobnie jak Borderlands nie było wiadomo, czy się (dobrze) sprzeda. W razie ewentualnego sequela z pewnością możemy liczyć na jakąś "special edition" a może i coś więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie pytanko: Czy któraś kolekcjonerka Borderlands 2 zawierała jakieś DLC? Czy było tam coś innego niż Premiere Club? Na żadnej rozpisce nie wiedziałem 'unikatowych DLC', ale na jakimś unboxingu wydawało mi się, że facet mówił, że 'kolejnym elementem który jest, jest klucz na unikatowe DLC'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - jak dotąd jedyne DLC, jakie posiada Borderlands 2 to piąta klasa postaci - Mechromancerka i tzw. Premiere Club - oba dla wszystkich, którzy złożyli pre-ordery na edycją premierową (to samo dotyczy kolekcjonerek). Nigdy nie przejmowałem się tymi deecekami, a niektóre uważałem za przesadę, bo nierzadko ułatwiają i tak nieprzesadnie trudną już rozgrywkę (patrz Deus Ex: HR i ta paczka przedmiocików "na start").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się dodatkowo, że nie skorzystałem z "okazji" kupna steelbooka z niemieckimi napisami za super okazyjną cenę ~40-50 zł i mam grę ze steelbookiem za 78 zł z wysyłką - warto kombinować.

No tak... Co z tego że za niecałe 50 zł miałem 2 steelbooki (Dishonored i RE 6), a samą grę Dishonored dostałem za darmo? Faktycznie - twoja cena 78 zł jest znacznie lepsza od moich 25 zł... biggrin_prosty.gif

Warto wspomnieć że każda osoba, która wraz zemną by kupowała - też by dostała grę za darmo... E.. Teraz to już tego nie jestem pewien... Staram się dowiedzieć dlaczego dostałem grę :P

A właśnie. Za kilka dni/tygodni powinienem dostać steelbook z DI Raptide z USA. Nie wiem czy dawać zdjęcia, bo już za pewne widzieliście jak to będzie wyglądać biggrin_prosty.gif Mnie się osobiście strasznie podoba biggrin_prosty.gif

Ciekawostka:

http://swap.muve.pl/...olnocy-1-1/4668

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również otrzymałem dziś Dishonored z przepięknym steelbookiem :) Co prawda samą grą się nie nacieszę, ale o szczegółach w piątek/poniedziałek ^.-

@Crix

Zupełnie obiektywnie, ( bo ja również mam takie samo zdanie jak Prometheus ), steelbook z polskiej edycji z samym tytułem jest ciut ładniejszy niż ten z dojczowym podtytułem. Druga sprawa, z tego co pamiętam to chyba każdy steel był po około 50 zł each, a nie obydwa. Trochę się pogubiłem, ponieważ z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że mogłeś załatwić więcej, a mówione było że wszystkie się rozeszły, więc sam już nic nie wiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zł za steel bo raz to żeby wysłali do mnie, dwa ja do was...

Steele rozeszły się na Muve, za granicą na dobrą sprawę też, obecnie jak już to z drugiej ręki...

50 zł - to moja cena (znaczy się dla mnie za oba steelbooki + wysyłka), klienci detaliczni niestety mają inną, wyższą... Dlatego też chciałem zrobić większe zamówienie - przez co, może i by się udało zejść niżej z ceną. Nikt nie był chętny bo was niemiecki pali ogniem piekielnym... Teraz kto nie ma, ten nie ma, nie moja strata. Wszyscy co mają steelboki się cieszą biggrin_prosty.gif

Co do steelbooka - on jest taki sam i tu i tu, tak samo ładny. Uprzedzenia na tle narodowościowym to już inna sprawa tongue_prosty.gif

Będę teraz walczył o lampę dołączaną do Dishonored, i drugą wersję steelbooka :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...