Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Cóż mógłbym od siebie dodać.

Sprzedałem te press kity bo może też potrzebowałem pieniędzy ale nie ma po co tego rozwlekać bo wszyscy patrzą na to i tak w ten sam sposób.

Ja akurat nie mam nic do tego że Crix sprzedaje swój egzemplarz, chciałem tylko zwrócić uwagę na to iż ktoś kto hejtował mnie za sytuację z EK D2 sam robi coś podobnego. W innym wypadku nie miałbym nic do powiedzenia w tej sytuacji.

To tyle.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Najlepiej zapomnijmy już o całym zajściu. Szkoda robić sobie na złość. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, a jest na nim tyle miejsca, że nie trzeba nikogo wypychać. Było, minęło.

@Gabriel

Ale roboty jest przy tym masa... I jeszcze więcej przede mną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja mi się dzisiaj przytrafiła. Za pobraniem szła do mnie kolekcjonerka World of Warcraft: Cataclysm, dostałem dzisiaj grę w bąbelkowej kopercie i wszystko byłoby w porządku gdyby nie duża ilość taśmy Służby Celnej na tejże kopercie, co nieco mnie zdziwiło. Po wyjęciu kolekcjonerki z ochronnego opakowania moim oczom ukazał się widok na tyle trudny do opisania, że aż strzeliłem fotki i je w tej chwili zamieszczam - klik1, klik2. Jedno z boków pudełka dosłownie rozerwane za pomocą noża i dużej porcji siły, wyprute na zewnątrz tylko po to, by wyjąć zawartość. Wewnętrzne pudełko można równie dobrze zwyczajnie wysunąć z zewnętrznego kartonu, tak działają podwójne pudełka w kolekcjonerkach Blizzarda ale nieliczni prócz posiadających takie EK o tym wiedzą. Osobiście czuję się wykochany w anusa przez własne państwo bo pudełko zbiorcze nadaje się tylko i wyłącznie do śmieci. Podwójny ból dlatego iż był to nowy, zafoliowany egzemplarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Aż mi się słabo zrobiło. Odeślij to sprzedającemu - niech on w razie czego użera się z celnikami o odszkodowanie.

Nie wiem czy można z tym coś więcej zrobić - zgłosić o odszkodowanie czy coś...

Jednak nasuwa się pytanie - czy do służb celnych biorą cepów bez mózgu?

Zrób dokładną dokumentacje wszystkiego wraz ze zdjęciami i wysyłaj zawiadomienie do sprzedającego. Nie ma co czekać.

PS. Nie pokazuj mi więcej takich zdjęć, teraz zasnąć nie będę mógł... Łączę się z tobą w bólu...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie jakiś sklep, było by znacznie łatwiej. Jednak chamstwo to chamstwo - oby im odbyty za to zarosły...

Cena była chociaż niska, że tak łatwo odpuszczasz?

Rozcięcie jest na boku? Nie na spodzie? Jak by spód to od bied można by sklepić, jak by stało to by widać nie było...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to prawnie wygląda ale na Twoim miejscu bym się zorientował co i jak i udał się do Urzędu Celnego z roszczeniem o zwrot kasy za zniszczone mienie, mają prawo sprawdzać ale nie niszczyć przecież !

a bardziej w temacie

co powiecie na to

http://allegro.pl/heroes-of-might-and-magic-iii-3-duzy-kartonowy-box-i2582748321.html

cena iście okazyjna :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn Cena tej kolekcjonerki MGSa HD całkiem wysoka (w okolicach premierowej), chociaż należy wziąć pod uwagę, że nakład wersji PS3 już się wyczerpał i ceny w okolicy 200zł mogły być w okresie, kiedy ta była wyprzedawana.

Ja sam złożyłem pre-ordera i w gruncie rzeczy nie żałuję: steelbook jest genialny (ładniejszy chyba był dołączony tylko do kolekcjonerki The Last Story; do tego w formacie niespotykanym na polskim rynku - wielkości pudełka blu-ray), artbook - brak mi słów, te arty..., t-shirt też całkiem całkiem.

Swoją drogą kolekcjonerka na iksa różni się od kolekcjonerki na ps3, tym że ta pierwsza zawiera zamiast steelbooka tzw. stickerbooka.

Tutaj można zobaczyć czym się różnią:

Jak dla mnie zdecydowanie wygrywa steelbook. wink_prosty.gif

W razie czego tutaj można zamówić kolekcjonerkę na iksa: http://www.zavvi.com...e/10574262.html

Swoją drogą wersja japońska tej kolekcji miażdży - ten artbook:

[media=]

@bleub: Aż mnie zabolało jak zobaczyłem te zdjęcia, współczuję. Przypomniały mi odnośnie MGSa to:

http://collectorsedi...&postcount=1118

Zavvi wtedy się nie popisało i wiele osób dostało pouszkadzane egzemplarze. (chociaż większość w nie aż tak złym stanie jak na tych fotkach)

Pudełko od mojego wylądowało w piwnicy. ;p (nie było aż tak źle, chociaż do idealnego stanu duuuużo brakowało, ale nie miałbym co w nim trzymać - artbook i steelbook powędrowały na półkę, koszulka do szafy)

Edytowano przez podgoor
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam te Wasze zdjęcia to faktycznie w żołądku się przewraca.

Ja również dziś miałem małą, przykrą niespodziankę. Otóż stałem się szczęśliwym posiadaczem figurki Marcusa z Legendarnej edycji GoW 3. Całość była fajnie zapakowana tylko, że niestety sprzedawca zapomniał zapakować oddzielnie lancera, który jest osobnym elementem figurki... a ten niestety na tym solidnie ucierpiał. Ułamana lufa w dwóch miejscach. Ileż to się napociłem, żeby to skleić tak, ażeby śladu nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Ale bym się wku.... Masakra. Nienawidzę służbistów. A to działanie ewidentnego służbisty który nie potrafi dostosować działania do zaistniałej sytuacji. Ale pojechalibyśmy po Służbie Celnej w Co-Relacji jak byś otrzymał to wcześniej.

Tak po za tematem (ale o temacie :)). Nie wiem jak na tym forum się sprawy mają ale zdarzają się fora że przy ok 400 stronach temat zaczyna wariować. Są jakieś tematy o takiej długości jak ten? Może warto zamknąć ten i utworzyć część drugą. Oczywiście niech inicjatorem jak coś będzie ta sama osoba :) Ale jak forum udźwignie to fajnie by było jeszcze go kontynuować. Ma już ponad 2 lata :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, zdjęcia tego egzemplarza Bleuba po prostu przerażają. Jak można być tak niedorozwiniętym, żeby komuś zniszczyć (rozpruć) opakowanie i jeszcze to przesłać dalej w nadziei, że adresat się nie kapnie. Poza tym, jak to był oryginalnie zafoliowany egzemplarz, to czego oni tam szukali? Bomby? Skandal normalnie.

Co do tematu i jego długości, to jeżeli silnik forum nie będzie wariował przy tak dużej ilości stron, to jestem za pozostawieniem starego tematu i dobicie do jakiegoś rekordu smile_prosty.gif . Nie wiem, jaki jest górny próg, ale... lećmy dalej z tematem trollface.gif .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Wspolczuje Ci tej niemilej niespodzianki. Trzeba byc skonczonym tlukiem, zeby znajdujace sie w kopercie zafoliowane pudelko z gra potraktowac w taki sam sposob jak kartonowe pudlo, w ktorym wysyla sie paczki. sad_prosty.gif Gdyby przesylka byla ubezpieczona to we wspolpracy ze sprzedawca moglbys dochodzic odszkodowania, poniewaz uszkodzenie nastapilo w drodze miedzy nadawca a adresatem paczki. Jednak jesli przesylka ubezpieczona nie byla, to ze zlosci i zalu mozesz sobie co najwyzej pokiwac palcem w bucie... sad_prosty.gif

Na poprawe nastroju mozesz obejrzec sobie ten filmik:

[media=]

Poki co obejrzalo go ponad 145 milionow ludzi, mowiono o nim na CNN i pojawil sie m.in. w dosc popularnym za oceanem Jay Leno Show wiec kiepski nie jest. smile_prosty.gif

Aha, i jeszcze tylko mala rada. Zamawiajac kolekcjonerke najnowszego dodatku do WoW upewnij sie, ze przesylka jest ubezpieczona. W koncu pandy sa gatunkiem chronionym i niejeden celnik moze chciec zajrzec do srodka, zeby upewnic sie, ze zadnej pandy w srodku nie ma... wink_prosty.gif

PS. Hurra! Post numer 2000! :P

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn Cena tej kolekcjonerki MGSa HD całkiem wysoka (w okolicach premierowej), chociaż należy wziąć pod uwagę, że nakład wersji PS3 już się wyczerpał i ceny w okolicy 200zł mogły być w okresie, kiedy ta była wyprzedawana.

Ja sam złożyłem pre-ordera i w gruncie rzeczy nie żałuję: steelbook jest genialny (ładniejszy chyba był dołączony tylko do kolekcjonerki The Last Story; do tego w formacie niespotykanym na polskim rynku - wielkości pudełka blu-ray), artbook - brak mi słów, te arty..., t-shirt też całkiem całkiem.

Swoją drogą kolekcjonerka na iksa różni się od kolekcjonerki na ps3, tym że ta pierwsza zawiera zamiast steelbooka tzw. stickerbooka.

Tutaj można zobaczyć czym się różnią:

Jak dla mnie zdecydowanie wygrywa steelbook. wink_prosty.gif

W razie czego tutaj można zamówić kolekcjonerkę na iksa: http://www.zavvi.com...e/10574262.html

Swoją drogą wersja japońska tej kolekcji miażdży - ten artbook:

[media=]

Dzięki za info - w szczególności za zwrócenie uwagi na różnice pomiędzy platformami (stickerbook? bleh..)

W temacie Metal Geara zostając - na ebayu natrafić można się jeszcze na taką kolekcjonerkę:

http://www.ebay.pl/itm/xbox360-METAL-GEAR-SOLID-PEACE-WALKER-HD-EDITION-PREMIUM-PACKAGE-NEW-Japan-360-/160870549700?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2574a1c8c4#ht_5097wt_1163

Cena z leksza zaporowa (w szczególności, że figurka czapek z głów to raczej nie zrywa, ale też na totalny crap się nie kwalifikuje), odstrasza najbardziej japońska lokalizacja (Snake bez głosu Dawida to nie Snake ;) ). W sumie fajna ciekawostka z KKW - gdybym spał na pieniądzach, pewnie bym zaszalał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub: Już wcześniej sobie zdawałem sprawę, że do Służby Celnej biorą tłuków, ale teraz jak widać przyjmują też warzywa. Bo szczerze powiedziawszy, to nie wiem jak takie coś można nazwać. Są w zasadzie dwie możliwości, albo trafiłeś na wrednego dupka, który uznał, że "śmiesznie będzie coś zniszczyć" i rozpruł to dla zabawy, albo trafiłeś na człowieka który rozmnaża się z marchewkami. Abstrahując od tego, że oni w ogóle powinni mieć jakieś dowody na to, że w środku znajduje się coś nielegalnego (aby nie rozpruwać paczki) to powinni zrobić to ostrożnie. Po rozpakowaniu paczki, produkt (jeśli to była nówka w folii) posiada wszystkie certyfikaty, potrzebne do jego przewozu (właśnie na folii). Tutaj nie mają już prawa ruszać paczki dalej (a na pewno nie powinni), przy naprawdę silnych obawach, być może zadzwonić/napisać do ciebie w tej sprawie, abyś zgłosił się do nich (przetrzymać paczkę). Nie mówię już nawet o rozdzieraniu opakowania w taki sposób, bo to jest skandal. Muszę powiedzieć, że jestem mocno zniesmaczony całą sytuacją.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleub: naprawdę współczuję. Ja wściekłbym się, jakby mnie coś takiego spotkało. Jak widać w służbie celnej siedzą całkowicie bezmózdzy, znudzeni, niedorozwinięci..... Kretyni. Ci debile pocięliby Mona Lisę, by sprawdzić, czy za obrazem Marihuany nie ma. Aż sam zacząłem bać się sprowadzać gadżety zza granicy. Nawiasem mówiąc, jeśli zgrabnie byś to przedstawił, mógłbyś trafić do Uwagi. Jeszcze raz, współczuję.

Up: w pełni się zgadzam.

http://level77.eu/accessories/assassins-creed-3-foam-tomahawk.html

Śmieszne. Ktoś to kupił. Ale, De gustibus est non disputandum.

http://level77.eu/accessories/world-of-warcraft-carrot-on-a-stick-keychain.html

Ja kupiłem. Dobry Deal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Jak zobaczyłem w linku "tomahawk", byłem pełny nadziei, że to ten piękny tomahawk który jest dostępny za granicą, niestety bez opcji wysyłki do Polski, a tu co, lateksowy toporek !? Nie powiem gdzie mogą go sobie wsadzić ... Wygląda tragicznie, a cena jak za taką tandetę wyssana z palca.

@EDIT

Jednak co nie którzy do Polski wysyłają i za taką samą cenę można kupić taki egzemplarz :

http://www.ebay.pl/itm/NEW-AXE-17-5-ASSASSINS-CREED-3-TOMAHAWK-CONNORS-SAME-DAY-Fast-SHIPPING-/300776912082?pt=Collectible_Knives&hash=item4607b374d2#ht_4529wt_1163

Tylko po tym co przydarzyło się bleubowi miałbym wątpliwości co do przejścia paczki z taką zawartością przez naszych celników.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tomahawk jest wykonany z pianki, a ten breloczek jest gumowy. Dla mnie nie są warte więcej, jak odpowiednio 30 zł i 5 zł, ale jak widać logo (jak metka na ubraniach), dodaje specjalny bonus + 600% do ceny. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Orchi

Faktycznie robi wrażenie;) jaki papier się nadaje do takiej zabawy?smile_prosty.gif ja chętnie bym zrobił Iron Mana;D

Sorry, że tak wolno odp, ale dopadam do kompa tylko w pracy na razie xD

@ bleub

Zgadzam się;)heh latex xD

Edytowano przez Strusiek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy. Fakt toporek fajny, aby pogłębić gadżetową immersję wokół premiery Assassin's Creed III. Sam bym taki chciał, ale w wersji zaprezentowanej przez Orchiego. Równie solidną samoróbkę można dostać na Allegro za porównywalne pieniądze. Ciekawe, ile by paczka szła z USA, bo koszt wysyłki podejrzanie niski.

BTW, premiera Borderlands 2 tuż tuż. Czy znajdzie się ktoś na forum, kto zaprezentuje nam oficjalny unboxing Ultimate Loot Chest Edition? Czy może wszyscy wymiękli na widok ceny, a szanowny Wuwu i tak nie będzie tego rozfoliowywał. :trollface:

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusiek

Ja używam zwykłego bloku technicznego, nie musi być bardzo sztywny. Nawet lepszy jest ciut mniej sztywny, bo wydruki są wtedy znacznie lepszej jakości. Do klejenia polecam klej z Empiku, bodajrze za 14 zł buteleczka, a starcza na bardzo dużo.

@bleub

Kto wie jakie jakie jest prawdziwe przeznaczenie dla tego tomahawka... biggrin_prosty.gif

Zapomniałem się zapytać wcześniej. Jak myślicie, czy za taki bajer niby z drewna i stali warto przeznaczyć taką kwotę pieniędzy ? Wyglądem na prawde mnie oczarował, ale totalnie cenowo się na takich rzeczach nie znam.

@UP

Jest napisane, że paczka idzie 10 -20 dni w nawiasie ( 2-4 tygodnie ). Zawsze można zapytać o koszty i czas przesyłki expresowej.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...