Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

[Nominacje 2010] Blogopis Roku

Polecane posty

No to siup.

Qbuś za nieustanne zawyżanie poziomu na blogach w lekki, przystępny i (uwaga! duże słowo!) multitematyczny (ufff) sposób. No i liczę na to, że jak wygra, to się podzieli nagrodą z najmłodszym członkiem rodziny :)

Trymus - bo historia to jest coś, z czym lubię obcować. Zwłaszcza, gdy jest podana w interesujący sposób. Ten pan radzi sobie z tym znakomicie.

I pragnę wypromować swoistego newcomera (acz pamiętam jego starsze wpisy) GuyFawkes, który wali sążniste (i dobre!) recenzje gier nie-do-końca nowych, czyli coś, co zawsze chętnie przeczytam na blogach. Szkoda, że tak rzadko mam okazję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castiel - swoimi wpisami potrafił mnie zainteresować tematami, które wcześniej nie wydawały mi się szczególnie ciekawe (piłka nożna, Symulator Farmy), a poza tym, podobały mi się również te bardziej nostalgiczne wpisy (np. o deszczu)

Owiec - pisze ciekawe teksty o piłce nożnej, a także na inne tematy

MAGnet - za pozytywną energię i wpisy pełne wewnętrznej magii :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RamzesXIII - gołe baby, oldsql(chociaż to teoretycznie nie dla mnie gdyż, że tak to ujmę, urodziłem się za późno) i masa humoru. Snob.

I to moja jedyna nominacja. "Idź pan w pyry" jest zbyt ubździągany kolorkami i "ambitnymi" zdjęciami. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...