Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

[Nominacje 2010] Personifikacja

Polecane posty

Tutaj muszę się głębiej zastanowić...

Pierwsza nominacja idzie do 47 za grzybka z Mario! Ten avatar jest bardzo dobry ;]

Druga należy się moderatorowi Black Shadow. Metal i ciemne postacie rządzą xD

Trzecia dla niezmiennego wies.niaka i jego super avatarka xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*) poor_leno - szczególnie za cykl "helołinowych" avatarów, które podobały mi się oraz były klimatyczne jak diabli ;] Szczególnie ten z Vaderem.

*) 47 - grzybek może być, ale mocno zapamiętałem sobie jeden z poprzednich avków, który był bardziej "serious business" ;P

*) Lord Nargogh - gdy pierwszy raz ujrzałem avika z bohaterem Divinity stwierdziłem jedno... jest super ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aiden - nie wiem co to za koleś w avatarze, ale wygląda fajnie.

Holy.Death - oblicze Arthasa zakryte czernią tylko i wyłącznie kojarzy się z tym użytkownikiem.

Xysiu - całkowicie czarny herb. Czy może być coś lepszego? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięęęęężki wybór w tym roku, za dużo osób zbyt często zmienia avki...

1) Opti, w szczególności za piękną panią w czerni i bieli i kolorowych okularach, która gościła u niego jakiś czas temu :) choć późniejsze panny także były niczego sobie

2) kolejny czarno-biały, tym razem T3trisa - naprawdę nie wiem czemu Bruce Willis tak bardzo pasuje do niego :D

3) i Niziołkowy dziadek z... co on tam trzyma... filiżanką? no mniejsza, ale zawsze mi się ten avatar podobał (a nie jakieś tam Ninja Inquisition :P)

(i chyba jako jedyny nie widzę nic specjalnego w rekinku HammerHeada :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HammerHead - widziałem, jak próbował eksperymentować z innymi wersjami avatara - dodawał jakieś cuda-wianki, celowniki (TAK, TO DLA MNIE NADAL JEST CELOWNIK), ale ostatecznie wrócił do starej wersji. I dobrze, bo jest doskonała.

Holy.Death - tak charakterystyczny, że aż straszny. Klasa sama w sobie, no.

Ostatnim nominowanym zostaje... *flips a coin*

Aiden. Obrazka nie zmienia od dłuższego czasu - jest tak fajny, że aż musiałem mu przygotować lepszą wersję, żeby pasowała do steamowego avatara i nie była brzydko rozciągnięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HammerHead - bardzo stylowy i ogółem ciężko go pominąć przy tej nominacji.

t3tris - gdyby go zmienił, to przestałbym go poznawać :D Naprawdę, z jakiegoś powodu strasznie pasuje.

Mariusz Saint - stały motyw z pewną "uroczą osóbką", no i obecny zwyczajnie dobry jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow - ten avik wraz z nickiem w mistrzowski sposób przez lata wodziły me przeświadzcenie o prawdziwym szadole na manowce. I za ten przekręt należy się nominejszyn.

POLIPOLIK - boje się mysleć co rośnie na takim drzewku, ale jest wybitnie charakterystyczne.

James Voo i czujesz, że zawsze jestes obserwowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nominowac adminów? Bo jeśli tak to wies.niak Jego avatar bardzo do niego pasuje, wygląda groźnie, a ten elektryczny niebieski pasuje do kolorku nicku. Żaden inny awatar do niego po prostu nie pasuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...