Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bassist

XFire - wyzerowanie licznika

Polecane posty

Mnie również usunęło łącznie około 25h gry w FIFE 11 i Fallout: New Vegas, które nabiłem w czasie gdy informowali iż mogą mieć pewne problemy. Przez pewien czas wszystko było naliczone na stronie, a teraz F:NV w ogóle mi zniknęło, zostało jedynie "Burzykk played Fallout: New Vegas for the first time" :D Tym niemniej licze, że po weekendzie wszystko wróci do normy.

PS: Nie wiedziałem że było jakieś przejęcie marki xfire, ciekawe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne skrajności, ale nie jeden raz się coś takiego zdarzało. Wystarczy poczekać, po weekendzie wszystko powinno wrócić do normalności.

Powinno :(

Niestety nie wróciło. Ja wciąż mam okrojony profil. Zabrali mi akurat godziny z tego okresu w którym najintensywniej grałem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A kto niby napisał, że ten czas to czas stracony? Jeśli o mnie chodzi, to poprostu 'lekko' frustrują mnie te ostatnie częste wpadki XFire'a i tyle. A, to że szkoda mi wyzerowanego licznika, na którym mógłbym sobie sprawdzić, ile godzin w co wygrałem, NIE znaczy, że uważam te stracone na XF godziny za godziny stracone w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ogólnie nalicza w miarę poprawnie, poza jedną grą... - Shadowgrounds Survivor - postanowiłem ograć sobie kontynuację strzelanki Shadowgrounds i Xfire wykrył że "grałem pierwszy raz", spod poziomu komunikatora nie ma problemów - poprawnie wykrywa grę, można kręcić filmiki i robić screenshoty - ale za chiny ludowe nie zlicza godzin gry na profilu. Nawet nie pokazuje że w to grałem, mimo że grę poprawnie wykrywa itp.

Coś namodzili i to zdrowo... cyrki się dzieją. Poza tym, trzeba przycisnąć nowego właściciela i ekipę techników, żeby przywrócili stary system zliczania godzin na profilach klanu - żeby zliczanie klanowe odbywało się na zasadzie sumowania godzin od członków, a nie wprowadzenia gry na profil klanowy, jak jest teraz :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jesteśmy przy temacie wariacji XF... Nie mogę się zalogować na stronę mimo, że na XF loguję się bez problemu. Teraz zamiast profili niektórych użytkowników XF w Waszych podpisach mam "Unknown user cadwell52" na przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz kolejny problem. :wallbash: Xfire nie chce się zalogować... "Nieprawidłowa praca systemu", dziwne nie sądzicie? Po tym przejęciu Xfire już nie jest takie jak kiedyś i pewnie takie nie będzie.:( Dobrze chociaż, że godziny gry wróciły.:P

Fajnie wygląda "Unknown user"?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xfire znowu ma jakie problemy, jak widać na załączonych obrazkach - sporo ludzi jest wyświetlanych jako unknown user (lulz), a strony z profilami albo się nie ładują, albo wczytują bardzo powoli. Nah. Z drugiej strony, XF oddało mi 15 godzin przegranych w TF2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, żenado. Godziny wróciły do normy, wszystko na swoim miejscu, to teraz nie mogę się zalogować do agenta XF :/ A dokładniej - kiedy próbuję włączyć XFire'a w komputerze, pokazują mi się jakieś chińskie znaki, następnie program zaczyna coś przetwarzać. Genialnie poprostu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz ;) Przed jakimiś dwoma minutami zalogowałem się na Xfire'a bez problemu (mówię o aplikacji na PC). Wszystko na swoim miejscu, żadnych chińskich znaczków. Obstawiam po prostu, że te problemu z Xfire wiążą się z jakimiś przenosinami danych może ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, pomimo wielu dziwnych zachowań Xfire, nie ma się co martwić - tyle razy znikały, a później pojawiały się moje staty, że już do tego przywykłem. Godziny nawet nie zniknęły i wątpię, że ktoś został poszkodowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...