Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bassist

XFire - wyzerowanie licznika

Polecane posty

A więc tak sobie dzisiaj wszedłem na stronkę XFire'a i co zastałem? Ano, mój licznik, który próbował mi przekazać, że w od założenia konta, w dniu 27 sierpnia bierzącego Roku Pańskiego, wygrałem 1h, a jednocześnie przez ostatnie 7 dni, uwaga, 14h. Eeeeyy? :/ Dodam, że jeszcze wczoraj widziałem 172h. Tak więc, wszystko to przepadło na amen czy może można jakoś problem naprawić? Merci za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś cyrki się ostatnio z XFire dzieją. Mi codziennie znikają godziny "Last seven Days". Jak widać nowa ekipa nie może sobie poradzić z programem. Na razie jeszcze to przeżyje, ale jak program ma nadal tak działać, to ja podziękuje.

A odpowiadając na twoje pytanie - nie, nie da się z tym nic zrobić. Pozostaje mieć nadzieję że ekipie XF uda się przywrócić bazę danych z godzinami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi co prawda godzinki nie zniknęły, ale mam 0 godzin przegranych w ostatnim tygodniu, mimo iż wczoraj np. cały dzień grałem w BF:BC2... Trzeba trochę poczekać, ostatnio xfire ma z tym trochę problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego powodu zainstalowałem raptr-e, i połączyłem z kontem xfire

Nie będzie lepiej, bo dane o godzinach gry itd. są przechowywane na serwerach XF, więc klient zainstalowany na twoim kompie nic nie zmieni. Trzeba po prostu przeczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie, niedobrze się dzieje, bo także nie mam moich wszystkich godzin :/ A jeszcze parę godzin temu wszystko było w normie. Cały ten Xfire mnie już irytuje - najpierw nie wykrywał Fify 11 (do dziś jej nie wykrywa) i F1 2010, a teraz takie cyrki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, u mnie sytuacja jako tako się poprawiła, widzę że u kolegów też, tyle że tym razem XF postanowił nie doliczyć godzin spędzonych przy grze w trakcie awarii - w wyniku czego mam spędzone 13h przez 7 dni i 1h od początku w Jade Empire, w podsumowaniu mam 160h, podczas gdy przed awarią miałem 170... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z Xfire. Mi zjadło na 5 min. wszystkie godziny, a potem wróciło, ale zjadło mi też ok. 75 godzin. Widzę, że przejęcie Xfire powoli prowadzi do rozpadu Xfire. Serwery są do niczego, ciągle jest coś nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają jakieś kopie bezpieczeństwa i wszystko wróci do normy jak tylko ograną się z serwerami. Na moje szczęście zjadło mi tylko kilka godzin gry, czyli do zaakceptowania. Powinni przyjąć byłych pracowników xf, wyszyłoby to tylko na dobre programowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... mi usunęło godz z AC i Crysisa, ale to chyba nie pierwszy raz są takie problemy. Pewnie za kilka dni wszystko wróci do normy, a jak nie to przecież i tak tylko cyferki.

EDIT

hohoho. dopiero teraz zauważyłem, że godziny w lola z 215 spadły mi do 197 super, to oznacza, że mniej czasu marnuje na komputer!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem. Program wykrywa grę, xfire działa w podczas gry (czat itd.), a godziny się nie pojawiają od 2 dni? Czy więcej nawet... Kto teraz mi będzie liczył ile godzin straciłem przy kompie?! Przecież nie będę liczył na stoperze... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś masakra. Najpierw się namęczyłem żeby mi F NV łaskawie xfire wykrywał, a teraz wygląda jakbym nawet w niego nie grał. Tak samo inne gry z ostatnich paru dni... . Ciekawe czy są naliczane godziny, bo co włączę profil to inne dane wyskakują. Amatorka i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...