Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Itachi1597

Mysz do 200zł

Polecane posty

Hej!

CoD Black Ops już czai się za rogiem, a ja nie mam dobrej myszki. :D Moja myszka to jakiś złom z Media Expert za 30zł. Za podkładkę robią.... książki i Cd-Action. ;)

Prosiłbym o podanie najlepszej myszki do 200zł + podkładkę (w miarę niedrogą, która bez wymiany wytrzyma kilka lat). Da się zrobić? :)

[EDIT] - gram tylko w FPSy i RPG, więc programowalne przyciski nie są mi potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z myszek w tym przedziale cenowym zdecydowana wiekszosc to optyki. Tutaj warto wymienic MX518 (ktorego juz zasugerowano), Diamondback 3G, Krait, Salmosa, A4Tech x-748. Wszystkie myszki maja swietny sensor. Salmosa i Krait to myszki male i nadaja sie do operowania palcami. Pozostale sa wieksze, a najwieksza z nich jest chyba MX518, ktora zdecydowanej wiekszosci uzytkownikow pozwala sie prowadzic cala dlonia.

Co do podkladki to sprawa jest troszke bardziej skomplikowana. W tym budzecie najczestrzym wyborem sa SS QCK, Razer Goliathus Control i Goliathus Speed. Na swoim blogu CDA zamiescilem szczegolowe porownanie wszystkich trzech szmacianek, wiec polecam przeczytac i zdecydowac, co wolisz.;)

Z myszek do 200zl otwiera sie opcja Speedlink Kudos i GIGABYTE M8000x. Niestety, poza wieksza iloscia DPI nie moga chyba w niczym konkurowac z lepszymi optykami, ktore w temacie zostaly wymienione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...