Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

On ‎12‎/‎6‎/‎2018 at 12:11 PM, Smuggler said:

Jeśli ktos rzuca tekstami "ja to  gre sciagam z torrentow, a jak mi sie sposoba to kupuje" to sie zastanawiam, bo w 95% wyglada to tak  "przeszedlem... ale po co mam sciagac, skoro singla ukonczylem, hehe". Bo to "testowanie" polega albo na ukonczeniu gry (wiec po co kupowac) albo jej porzuceniu w polowie (bo sie nie spodobala, a poza tym tyle gier w kolejce czeka). Ze nie wspomne o "tylko frajerzy placo za gry, bo w necie sa za darmo, a producenci z nas zdzierajo" to nawet sie nie zastanawiam.

A, tak, tak. Pelna zgoda. Zasadne wydaje sie kneblowanie w przypadku agitowania na rzecz piractwa. :-]

Czy jest sens podawać w tym temacie przykłady złych zachowań? Nie widzę zbytnio reakcji na nasze posty, a teraz na forum mogę znaleźć z kilka postów, gdzie ludzie klną czy przyznają do piractwa.

Jest sens, bo lepiej (przeciw)działać niż akceptować biernością negatywne zachowania.
Dwa, że jednak reagujemy i pielimy te chwasty. Jest korzyść.

https://www.cdaction.pl/news-55379/anthem-spory-fragment-solowej-przygody-wideo.html

dzisiaj, 16:30   HeklusDwa
Mam duże nadzieje co do tej gry i trzymam kciuki aby EA tego nie spie****ło.

Te gwiazdki to ode mnie, bo autor komentarza wykazał się wyższą kulturą i napisał całe słowo bez cenzury.

6 hours ago, SilentBob said:

https://www.cdaction.pl/news-55379/anthem-spory-fragment-solowej-przygody-wideo.html

dzisiaj, 16:30   HeklusDwa
Mam duże nadzieje co do tej gry i trzymam kciuki aby EA tego nie spie****ło.

Te gwiazdki to ode mnie, bo autor komentarza wykazał się wyższą kulturą i napisał całe słowo bez cenzury.

Ech. Czepialstwo. Rozumiem inwektywy wobec interlokutora lub argumentum ad personam - czego nie trawie, ale w tym wypadku to zwykla emfaza… nie przesadzajmy w byciu swietoszkami...

Takie przeklenstwa pelniace role emfazy nie sa niczym zlym, uwazam. Amerykanskie (tudziez brytyjskie) late-night talk show tylko dzieki temu zyskuja.

Jasne, kolega mogl uzyc lzejszych slow: spieprzyc, spaprac, schrzanic, popsuc, spartaczyc. zniweczyc. Ale wydzwiek bylby juz inny… Osobiscie tez uzylbym slowa "s****olic" badz "z**bac", gdybym chcial cos podkreslic. I bardzo zle mi z tym, ze czulem sie zmuszony zagwiazdkowac oba slowa. Uwazam, ze jest to poklosie dewocyjnej Polski, gdzie caly narod finansuje ksiezy. #Watykan2

Edytowano przez Coenn

W temacie Epic Games: Szef Studia bogatszy od Gabe'a Newella

dzisiaj, 15:43   Xellar
Jaki przegryw, dobrze, że ma tyle kasy, bo z taką twarzą to by nigdy nie zaruchał...

Kumulacja! - Xellar dostaje doładowanie  swego konta ostrzeżeniem x2.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.